Sık Sorulan Sorular – Hakkımızda

Vizyonumuz ve Misyonumuz

filmdizievi1.com ekibi olarak amacımız ücretsiz platformlarda film izlemek isteyen kullanıcılarımıza en hızlı ve yüksek görüntü kalitesi içerecek şekilde sizleri film ve diziler ile buluşturmaktır. Diğer film ve dizi sitelerinden bizi farklı kılmasını hedeflediğimiz prensiplerimiz arasında şunlar yer alır. Öncelikle sizlerle iletişim kurmanın, isteklerinize cevap vermenin önemini biliyoruz ve bu doğrultuda çoğu zaman Offline olarak görünen hemen sağ altta bulunan bizimle iletişime geçin sayfamız bulunuyor. Yoğun kullanıcı trafiği, bazen destek ekibini gereksiz meşgul edenler nedeniyle sistemimiz offline görünmektedir. Her gün 16 saat ekibimiz isteklerinize cevap vermek, kırık linklere müdahale etmek için çalışmaktadır. Sağ üst tarafta bulunan iletişim sayfasından da bize bildirim gönderebilirsiniz. Her iki şekilde de bildirimizin bize ulaşacaktır. Gelecek planlarımız arasında eğer sizlerinde desteğini yanımıza alabilirsek aramış olduğunuz tüm yerli ve yabancı film ve dizileri sitemizde toplayabilmektir. Bunun yanı sıra günde 16 saat olan destek süremizi 24 saate çıkarabilmeyi muhakkak istiyoruz.


Üyelik Paneli ve Site Kullanımı

İster belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile, ister facebook hesabınız ile sitemize kayıt olabilirsiniz. Kayıt olmanın size sağlayacağı avantajlardan madde madde bahsetmek istiyorum.

Çekiliş Hakkında

Çekilişe Katılmak İçin Yapılması Gerekenler

  1. Üye olmalısınız. Facebook ile kayıt olma seçeneğini kullanmanızı rica ediyoruz. Bu işlem 5 saniye sürecektir.
  2. 10 farklı içeriğimize yani kendinizin seçeceği 10 farklı film veya diziye yorum yapmalı, beğen butonunu kullanmalı ve yıldız ile puan vermelisiniz. Yorumlar ilgili içerik ile alakalı olmalı ve 10 kelimeden kısa olmamalıdır. Bu işlem hızınıza bağlı olarak 2-5 dakika arasında sürebilir.
  3. Site adresimizi sık kullanılanlara eklemelisiniz, adres satırının hemen yanında bulunan yıldız simgesine tıklamanız ve tamam demeniz yeterli olacaktır.
  4. Kullandığınız sosyal medya hesaplarından sayfamızı paylaşmalısınız. Bu kural zorunlu değildir ancak bu işlemi de gerçekleştirenlerin isimleri çekilişte 1 değil, 2 kez yazılacaktır. Yani kazanma şansınızı bu adımı da tamamlarsanız 2’ye katlamış olacaksınız.
  5. Çekilişe katılmak için gerekli tüm şartları yerine getirdiğinizde sağ üstte bulunan iletişim sayfamızdan bildirim göndermelisiniz. Bildirim gönderirken üye isminizi ve sizlerle iletişim kurabileceğimiz mail adresi yada telefon numarası bilgisi de eklemeniz yeterlidir. Evet hepsi bu kadar.

Ödül Miktarları

Ödülün toplam tutarı 3.000 Türk Lirası olacaktır. Herkes faydalanabilsin diye tam 50 kişiye ödül dağılımı yapılacaktır.

1: 500 TL

2: 250 TL

3: 250 TL

4-10: 100 TL

10-20: 50 TL

20-50: 25 TL


Ödüller Sahiplerini Nasıl Bulacak?

Dünyaca ünlü çekiliş sistemlerinden olan random. org üzerinden çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişe katılan isimler(üyelik isimleri) listeye yazılacak ve ardından talihli 50 kişinin sonuçlarına göre sizlere ulaşılacaktır. Çekilişi video altına alıp, tamamen şeffaf şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca 7 gün içerisinde ulaşamadığımız isimler olduğu takdirde, yedek çekilişi yapılacaktır.

Çekilişe katılım hakkı 31.05.2019 tarihinde son bulacaktır, listelerin düzenlenmesi ve gerekli kontrol yapılması 1 hafta sürecektir. Ödül sahiplerine 07.07.2019 tarihinde ulaşacağız bizden gelecek maili ve telefonu bu günde bekleyebilirsiniz.


Filmi İzleyemiyorum Neden?

Böyle bir sorun ile karşılaştığınız da 2 sebebi olabilir. İzleme bağlantısı bozulmuş olabilir, bu gibi durumlarda resimde görmüş olduğunuz butona tıklayarak bildirim yapabilirsiniz. Bazı içeriklerimiz telif hakkı nedeniyle kaldırılmış olabilir, bunları izlemek aslı mümkün olmayacaktır.


Neden Reklam Çıkıyor?

Her ne kadar istemesek de platformumuz da şuan için reklam bulundurmak zorundayız filmdizievi1.com adresinin tek gelir kaynağı reklamlardır. Gelecek planlarımız arasında VİP üyelik sistemi getirerek sadece 1 lira gibi bir ücret ile bütün reklamları kaldırabilmeyi sağlayacak yazılım üzerinde çalışıyoruz.

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap