Stephen Rea

 1. Karanlıklar Ülkesi 4 Uyanış Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Karanlıklar Ülkesi 4 Uyanış Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Karanlıklar Ülkesi 4 HD izle, Karanlıklar Ülkesi 4 full izle. Bilim kurgu, korku ve aksiyon türünde bir yapım olan Karanlıklar Ülkesi 4 Uyanış filminde yine birtakım zorlu mücadeleler yaşanmaya devam ediyor. 2012 yılında gösterime giren bu seride insanoğlu, vampir ve kurt adamların varlığını fark etmiştir. Bu iki türünde bir an önce ortadan kalkmasını istemektedirler. Selena yaklaşık 12 yıllık bir süre boyunca dondurulduktan sonra tutsak olduğu alandan kaçmak için bir fırsat buluyor. İçinde bulunduğu gelişmiş bir tesiste ilerlerken düşünce biçiminde birtakım farklılıklar olduğunu hissediyor. Michael’in telepatik olarak ona rehberlik ettiği düşüncesine kapılıyor. Selena’nın bir şekilde bu tesisten tam olarak kurtulması gerekmektedir. Fakat buradan çıkma girişimleri sürecinde Likyalılar Selena ve yanında bulunan diğerleri için çeşitli zorluklar yaşatıyorlar. Bu seride Selena ayrıca Michael’in öldüğünü öğrenir ancak asıl sürpriz Eve’nin onların öz kızı olduğunu öğrenmesidir. Selena hem kendisi ve hem de kızının hayatı için her zaman bir tehlike oluşturacak olan Antigen’e karşı bir intikam savaşına girecektir. Karanlıklar Ülkesi 4 720p izle, Karanlıklar Ülkesi 4 HD izle, Karanlıklar Ülkesi 4 Uyanış izle.
  • 2012
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.0
  • 619
  • 0
  V For Vendetta Full İzle
  Tüm Bilgiler
  V For Vendetta Full İzle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  V For Vendetta 720p izle, V For Vendetta Full İzle. V For Vendetta ABD ve Almanya ortak yapımıdır. 2006’da gösterime giren filmin yönetmeni James McTeique. Bilimkurgu ve aksiyon türünde olan film 2020 yılında İngiltere’de geçiyor. Ülkede oldukça baskıcı bir toplum düzeni bulunmaktadır. Türlü engel ve yasaklarla idare edilen halk şiddet yanlısı bir hale gelmiştir. Kargaşada gizemli V, belaya bulaşan masum kadını kurtarır. Bu kurtarış tüm ulusu temsil eder. Onun davranışı adeta toplumun uyanışını tetikler. Böylece insanlık adına ayaklanma zamanı başlar. V For Vendetta filmi hükümetin sıkı yönetimiyle şiddete yönelen halkın uyanışını anlatır. Alan Moore’un romanından uyarlanmış olan bu film epik hikayedir ve başrollerinde Hugo Weaving, Natalie Portman, Stephen Rea görülür. V For Vendetta HD İzle, V For Vendetta 720p İzle, V For Vendetta Türkçe Dublaj İzle.
  • 2005
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.6
  • 1.374
  • 0

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap