Rus Blackwell

 1. Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 Türkçe Dublaj 1080 izle
  Tüm Bilgiler
  Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 Türkçe Dublaj 1080 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 izleAçlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 izle, Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 HD izle. Bilim kurgu türünde devam eden serilerden Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 filminde hükümet insanların hayatını mahvedecek bir politika izlemektedir. Çünkü dışlanmış insanların yaşadıkları bölgedeki evler yıkıma uğratılmıştır. Tabi bunlar arasında Katniss Everdeen’in de evi olan 12.mıntıkada yerle bir edilmiştir. Bu durum hakkında daha fazla bilgi edinmek için Katniss buraya doğru yola çıkar. Fakat burada gördükleri kendisini adeta dehşete düşürür. Çünkü kazananların yaşadığı yerler dışında neredeyse ayakta kalabilen hiç yer kalmamıştır. Bu yıkımdan sonra yaşamayı başarabilen bir grup insan ise 13.mıntıkada kendilerini korumaya çalışmaktadırlar. Katniss Everdeen bu duruma başkaldırma noktasında öncü olmak istese de onu engelleyen bir şey vardır. Çünkü sevdiği kişi Peeta Mellark’ın yaşamı risk altındadır. Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 Türkçe dublaj izle, Alaycı Kuş Bölüm 1 izle.
  • 2014
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 102
  • 0
  Asla Pes Etme 2 Full HD Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Asla Pes Etme 2 Full HD Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Asla Pes Etme 2 Türkçe Dublaj izleAsla Pes Etme 2 izle, Asla Pes Etme 2 Türkçe dublaj izle. 2011 yılında vizyona giren asla pes etme 2 filmi aksiyon, dövüş ve dram tarzında bir filmdir. Filmin ana karakterlerinden biri olan Zack, katıldığı bir dövüş esnasında gözüne ağır bir darbe alır. Doktorların söylediğine göre Zack tekrar bir darbe aldığında kör olma ihtimali bulunmaktadır. Mike ise eskiden güreş sporları ile ilgilenmiş bir lise öğrencisi olarak filmde yer alırken, Justin bir mağazada çalışan sıradan bir genç olarak filmde yer alır. Bu üç genç Tim isimli usta bir dövüşçü ile tanıştıktan sonra onun izinden giderek dört kişilik bir ekip kurarlar. Ekip, Case Walker isimli bir dövüş sanatı ustasından MMA isimli bir dövüş için eğitim alır. Önemli bir yer altı dövüş organizasyonuna katılarak, tüm rakiplerini yenmek zorunda kalırlar. Asla Pes Etme 2 HD izle, Never Back Down 2 Türkçe dublaj izle.
  • 2011
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.7
  • 448
  • 0
  Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi Türkçe Dublaj HD izle
  Tüm Bilgiler
  Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi Türkçe Dublaj HD izle Aile Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Benjamin Buttonun HD izle, Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi izle.1922 tarihli bir kısa öyküden uyarlanan 2008 yapımı Benjamin Button'ın Tuhaf Hikâyesi filmi, drama türünün örneklerindendir. Filmde hayatını tersten yaşayan Benjamin Button’ın sıra dışı hikâyesi anlatılır. Birinci Dünya Savaşı sırasında saatçilik yapan ve oğlunu kaybeden bir adam, tren istasyonu için geriye doğru işleyen bir saat yapar. Amacı gidenlerin geri gelmesini sağlamaktır ve mucize gerçekleşir. 11 Kasım 1918’de, 86 yaşındaki bir adamın fiziksel görünüşü ile bir bebek doğar.Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi izleAncak bebeğin annesi doğumdan kısa bir süre sonra ölür ve babası da bebeği huzurevinin önüne bırakır. Huzurevinde çalışan bir çift bebeği evlat edinir ve ona Benjamin adını verir. Hayatı ters işleyen ve seksenlerinde biri olarak doğan Benjamin’in ömrü bebekliğinde son bulacaktır. The Curious Case Of Benjamin Button Türkçe dublaj izle. Konusu itibariyle eşsiz bir yere sahip bu film hakkında siz ne düşünüyorsunuz.
  • 2008
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.4
  • 668
  • 0
  Karınca Adam 1 720p – 1080p Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Karınca Adam 1 720p – 1080p Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Karınca Adam 1 HD izle, Karınca Adam 1 Türkçe dublaj izle. Fantastik macera alanında çizgi romanları ile bilinen Marvel tarafından 2015 yılınca çekilmiştir. Karınca Adam filminde biyokimya uzmanı Hank Pym’in yaşadıkları konu edilmektedir. Mesleğini çok seven ve çok fazla zaman geçiren Dr. Pym bu çalışmalarında altatomik partiküller ile ilgili sonuçlar elde etmiştir. Henüz test aşamasında olan ve henüz insanlar üzerinde denenmemiş olan bu testlerin insanların geleceği üzerinde etkili olduğu düşünülmektedir. İnsan üzerinde yapılan bir denemede beklenmeyen bir etki ortaya çıkmaktadır. Uygulandığı kişiye kazandırdığı yetenek etrafındaki tüm böcekler ile iletişim kurabilmektir. Bu yetenek ile birlikte madde boyutlarının değişmesi yeteneği Scoot Lang üzerinde uygulanır ve ona kazandırdığı bu güçler ile dünyayı kurtarmak için kullanması sağlanır. Karınca Adam 720p izle, Antman Türkçe dublaj izle, filmdizievi1.com iyi seyirler diler.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.7
  • 612
  • 0

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap