Mahershala Ali

 1. Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 Türkçe Dublaj 720p izle
  Tüm Bilgiler
  Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 Türkçe Dublaj 720p izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 HD izleAçlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 izle, Açlık Oyunları Bölüm 2 izle. Başarılı bilim kurgu yapımlarından biri olan Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 filminin devam serisinde de aksiyon ve macera tüm hızıyla sürüyor. Bölge halkının yaşadığı yerlerin yıkılması ve hükümetin zalimce politikalarına karşı direniş devam ediyor. Bu direniş ve isyanın öncüsü Katniss Everdeen ise Capitol üzerinde bir inisiyatif almayı istiyor. Ancak o da her zaman farkında olmaktadır ki bunun yapmasının en önemli yollarından biri Snow’u öldürebilmektir. Çünkü Snow, Peeta Mellark’a türlü işkencelerde bulunmuş ve onun zihnini karıştırmayı başarmıştır. Katniss ve arkadaşları şehre giriş yaptıklarında ise Snow’un hazırladığı birtakım tuzaklarla karşılaşıyorlar. Ancak çok zorlu da olsa bu tuzakları bertaraf eden Katniss ve arkadaşları yollarına devam ediyor. Snow’a doğru attıkları her adım ise onları daha fazla aksiyon ve maceraya sürüklüyor.Açlık Oyunları Bölüm 2 HD izle, Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 Türkçe dublaj izle.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.9
  • 93
  • 0
  Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 Türkçe Dublaj 1080 izle
  Tüm Bilgiler
  Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 Türkçe Dublaj 1080 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 izleAçlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 izle, Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 HD izle. Bilim kurgu türünde devam eden serilerden Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 filminde hükümet insanların hayatını mahvedecek bir politika izlemektedir. Çünkü dışlanmış insanların yaşadıkları bölgedeki evler yıkıma uğratılmıştır. Tabi bunlar arasında Katniss Everdeen’in de evi olan 12.mıntıkada yerle bir edilmiştir. Bu durum hakkında daha fazla bilgi edinmek için Katniss buraya doğru yola çıkar. Fakat burada gördükleri kendisini adeta dehşete düşürür. Çünkü kazananların yaşadığı yerler dışında neredeyse ayakta kalabilen hiç yer kalmamıştır. Bu yıkımdan sonra yaşamayı başarabilen bir grup insan ise 13.mıntıkada kendilerini korumaya çalışmaktadırlar. Katniss Everdeen bu duruma başkaldırma noktasında öncü olmak istese de onu engelleyen bir şey vardır. Çünkü sevdiği kişi Peeta Mellark’ın yaşamı risk altındadır. Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 Türkçe dublaj izle, Alaycı Kuş Bölüm 1 izle.
  • 2014
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 102
  • 0
  Yeşil Rehber Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Yeşil Rehber Türkçe Dublaj izle Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Yeşil Rehber Biyografi Filmi izleYeşil Rehber HD izle, Yeşil Rehber 720p izle. Yeşil Rehber filmi 28 Kasım 2018 tarifinde vizyona girmiştir. Yeşil Rehber dram, biyografik türünde bir filmdir. Film, 1960'lı yıllarda Amerika'da yaşayan Afrika halkının özgürlükleri için mücadeleler verdiği yıllarda geçmektedir. Ünlü Afro-Amerikalı piyanist Dr. Don Shirley Manhattan Güney'e doğru gitmek için turneye çıkacaktır. Piyanist bu turnede şehir şehir gezeceği için bir şogföre ihtiyacı vardır ve o sırada işsiz olan, eski bar çalışanı Tony lip'i şoförü olması için işe alacaktır. Tony iyi kalpli ancak eğitimsiz ve şiddete eğilimli biridir. Piyanist ile Tony arasında güzel bir dostluk kurulur ve tüm ayrımcılıklar ve zorbalıklara karşı birlikte mücadele edecekleri yeniliklerle dolu bir yolculuğa çıkarlar. Yeşil Rehber Türkçe HD izle, Yeşil Rehber direk izle, Yeşil Rehber full HD izle.
  • 2018
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.6
  • 342
  • 0
  Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi Türkçe Dublaj HD izle
  Tüm Bilgiler
  Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi Türkçe Dublaj HD izle Aile Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Benjamin Buttonun HD izle, Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi izle.1922 tarihli bir kısa öyküden uyarlanan 2008 yapımı Benjamin Button'ın Tuhaf Hikâyesi filmi, drama türünün örneklerindendir. Filmde hayatını tersten yaşayan Benjamin Button’ın sıra dışı hikâyesi anlatılır. Birinci Dünya Savaşı sırasında saatçilik yapan ve oğlunu kaybeden bir adam, tren istasyonu için geriye doğru işleyen bir saat yapar. Amacı gidenlerin geri gelmesini sağlamaktır ve mucize gerçekleşir. 11 Kasım 1918’de, 86 yaşındaki bir adamın fiziksel görünüşü ile bir bebek doğar.Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi izleAncak bebeğin annesi doğumdan kısa bir süre sonra ölür ve babası da bebeği huzurevinin önüne bırakır. Huzurevinde çalışan bir çift bebeği evlat edinir ve ona Benjamin adını verir. Hayatı ters işleyen ve seksenlerinde biri olarak doğan Benjamin’in ömrü bebekliğinde son bulacaktır. The Curious Case Of Benjamin Button Türkçe dublaj izle. Konusu itibariyle eşsiz bir yere sahip bu film hakkında siz ne düşünüyorsunuz.
  • 2008
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.4
  • 668
  • 0
  Alita Savaş Meleği
  Tüm Bilgiler
  Alita Savaş Meleği Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Alita Savaş Meleği izleAlita Savaş Meleği Türkçe Dublaj izle, görsel efektlere özen gösteren ve bilim kurgu ile fantastik tarzların bir arada sunulmasını sevenler için bir baş yapıt olma özelliğine sahip olan Alita: Savaş Meleği filmi gelecek dünya üzerine kurulu bir macera sunuyor. Baş karakterin ismi Alita geçmişini hatırlamayarak tanımadığı bir yer ile gelecekte doktor Ido yardımıyla uyanır. Doktor görünümünün altında asıl olan bir ruh ile kalbi olduğunu fark ederken diğer yandan da geçmişinden korumaya çalışır. Diğer taraftan bir arkadaş edinen ana karaktere Hugo eşlik ederken geçmişini hatırlamasına yardımcı olurken geçmişinden gelen yetenekleri ile tehlikenin içerisine düşer. Alita: Savaş Meleği HD izle kurgusu ile birleşen olağanüstü efektleri izleyicinin damak tadına uygun.
  • 2019
  • ABD,Argentina,Canada
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 910
  • 5
  Özgürlük Savaşçısı Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Özgürlük Savaşçısı Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Özgürlük Savaşçısı Türkçe dublaj izle, Free State Of Jones full izle. 2008 yılında fantastik bir dram filmi olarak vizyona giren özgürlük savaşçısı bir bilgisayar oyunundan yola çıkarak uyarlanmıştır. Bu fantastik aksiyon filminde bir köylü ile kötülükler lideri bir adam karşısında geçen savaş konu alınıyor. Bir köylü olmasına rağmen çok iyi bir dövüşçü olan Farmer Daimon, karısı kaçırıldıktan ve oğlu öldürüldükten sonra kendi kendine büyük bir intikam yemini eder. Bu intikam yeminini yerine getirmek için Kral Konreid gibi kötülükler lordu olarak anılan çok güçlü ve fantastik bir adama karşı savaşmak zorunda kalacaktır. Bu savaşında oğlunu kaybetmesinin vermiş olduğu intikamı almaya çalışan Farmer, kralın kötü ve hayvani savaşçılarına karşı çok daha güçlü bir mücadele vermek zorundadır. Free State Of Jones 720p izle, Free State Of Jones Türkçe dublaj izle, Özgürlük Savaşçısı HD izle.
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.7
  • 780
  • 0

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap