Josh Stewart

 1. Evrim – Transcendence Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Evrim – Transcendence Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Evrim - Transcendence HD izleTranscendence Türkçe dublaj izle, Evrim Türkçe dublaj izle. Bilimkurgu filmleri arasında önemli bir örnek olarak gösterilen Evrim filmi yapay zekâ teknolojilerini ve bu teknolojinin insan bilinci ile olan ilişkisini ele alan bir filmdir. Evrim filminde yapay zekâ üzerine çalışan Doktor Caster, insan bilincini daha üst düzeye taşıyabilecek bir sistem yapma çalışmalarını sürdürmektedir. Başarıya ulaşması yakınken bu alanda yapılan çalışmaları etiğe aykırı ve ahlak dışı bulan bir örgütün hedefi haline gelir ve kendisine suikast düzenlenir. Vücuduna öldürücü bir mikrop bulaştırılan Dr. Caster, öleceği günü beklemektedir. Bu sırada kendi bilincini bilgisayar ortamında tekrar yaratarak ölümsüz olmayı planlar. Ancak işler sanıldığından çok farklı yönlerde ilerler ve insanlığın devamı tehdit altında kalır.Transcendence HD izle.
  • 2014
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.5
  • 107
  • 0
  Koleksiyoncu The Collector 1 Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Koleksiyoncu The Collector 1 Full İzle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  The Collector full izle, The Collector 1 HD izle. Korku severler için harika bir seçenek olan Koleksiyoncu karakteri Arkin kötü bir alışkanlık sahibidir. Kumar onun bırakamadığı bir bağımlılık yaratıp borç batağına düşer. Borçlarını ödeyebilmek adında tesisatçı olarak bir eve gider ve soymak tek amacıdır. Ancak soymak için girdiği bir malikanede onu büyük sürprizler beklemektedir. Girdiği evde kimse olmadığını düşünerek ilerlerken esir tutulan ev halkı ve buna ek olarak onları öldürmek için esir tutan katiller karşı karşıya kalır. Psikopat kailin koleksiyonunu parçası mı olacak yoksa geldiği gibi evden çıkabilecek midir? Tüm bunlar filmin içerisinde saklıdır. The Collector 1 full izle, Koleksiyoncu 720p izle, Koleksiyoncu türkçe dublaj izle.
  • 2009
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.1
  • 148
  • 0
  Batman 3 Kara Şövalye Yükseliyor & The Dark Knight Rises
  Tüm Bilgiler
  Batman 3 Kara Şövalye Yükseliyor & The Dark Knight Rises Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Batman 3 Kara Şövalye Yükseliyor izleKara Şövalye Yükseliyor Türkçe dublaj izle, Kara Şövalye Yükseliyor izle. Kara şövalye yükseliyor üçlemenin son filmidir. İlk iki filmde Batman ve teğmen Gordon özverili çalışmaları neticesinde Gotham sokaklarını kötü adamlardan temizlemeyi başarmış ve halk huzur içerisinde hayatlarına devam edebilir hale gelmiştir. Ancak bu sefer başlarında yeni bir bela vuku bulacaktır. Bane isimli bir terörist lideri Gotham şehrine musallat olmuştur. Üstelik Kedi kadın Selina Kyle ile birlikte çalışmaktadır.Batman ilk defa kendisinden güçlü bir rakip ile karşılaşmıştır. Bane karakterini durdurmaya ne Batman’in ne Gordon’ın ne de yerel ordunun gücü yetmemektedir. Selina Kyle’in da katkılarıyla durdurulmaz hale gelen Bane Gotham şehrini ve bu şehrin masum insanlarını cani bir şekilde tehdit etmektedir. The Dark Knight Rises Türkçe dublaj izle, The Dark Knight Rises HD izle.
  • 2012
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.5
  • 205
  • 0
  Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi Türkçe Dublaj HD izle
  Tüm Bilgiler
  Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi Türkçe Dublaj HD izle Aile Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Benjamin Buttonun HD izle, Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi izle.1922 tarihli bir kısa öyküden uyarlanan 2008 yapımı Benjamin Button'ın Tuhaf Hikâyesi filmi, drama türünün örneklerindendir. Filmde hayatını tersten yaşayan Benjamin Button’ın sıra dışı hikâyesi anlatılır. Birinci Dünya Savaşı sırasında saatçilik yapan ve oğlunu kaybeden bir adam, tren istasyonu için geriye doğru işleyen bir saat yapar. Amacı gidenlerin geri gelmesini sağlamaktır ve mucize gerçekleşir. 11 Kasım 1918’de, 86 yaşındaki bir adamın fiziksel görünüşü ile bir bebek doğar.Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi izleAncak bebeğin annesi doğumdan kısa bir süre sonra ölür ve babası da bebeği huzurevinin önüne bırakır. Huzurevinde çalışan bir çift bebeği evlat edinir ve ona Benjamin adını verir. Hayatı ters işleyen ve seksenlerinde biri olarak doğan Benjamin’in ömrü bebekliğinde son bulacaktır. The Curious Case Of Benjamin Button Türkçe dublaj izle. Konusu itibariyle eşsiz bir yere sahip bu film hakkında siz ne düşünüyorsunuz.
  • 2008
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.4
  • 668
  • 0
  Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Yıldızlararası Türkçe izle, Interstellar HD izle. Yıldızlararası, 2014 yılının en gözde yapımlarından birisi olmuştur ve o günden bu yana bilim kurgu severlerin ilgiyle takip ettikleri bir filmdir. Yıldızlararası filmi senaryosunun dayanağını Fizikçi Kip S. Thorne’nun solucan delikleri teorisinden alıyor. Bu teoriye göre evrende solucan delikleri sayesinde zamanda yolculuk yapılabilmektedir. İşte filmde çiftçilikle geçimini sağlayan Cooper iki çocuğuyla mutlu mesut bir hayat yaşarken bir gün beklenmedik bir teklif alır. Bu teklif, geçmişte arkasında bıraktığı bilim insanı kariyerini yeniden yakalamasına olanak tanır. Fakat vereceği karar sadece kendisi ve ailesini değil bütün bir insanlığı ilgilendirmektedir. Teklifi kabul eder ve ekiple birlikte bilinmeyene doğru maceraya çıkar. Yıldızlararası full DH kalitesinde sizleri bekliyor. Yıldızlararası full izle, Yıldızlararası 720p izle, Yıldızlararası HD izle.
  • 2014
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.8
  • 1.007
  • 0

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap