Halle Berry

1966 doğumlu aktrislerden biri olan Halle Berry oyunculuk kariyerinden önce daha çok modellik çalışmaları ile ün kazanmış bir isimdir. Kariyerinin başlarında Chicago Force ve Jungle Fever adını taşıyan dizilerle ismini duyurmaya başlayan Berry en büyük çıkışını ise 2000 yılında X-Men isimli X-Men serisinin ilk filminde oynamasıyla yakalamıştır. Daha sonraki X-Men filmleri olan X-Men Son Direniş, X-Men 2 filmlerinde de rol almış olan Berry, bu seride Storm karakterine hayat vermiştir. İlk başrolünü Race the Sun filminde oynayan Berry aynı zamanda Kod Adı Kılıçbalığı filmiyle de büyük bir kitlenin takibe aldığı oyunculardan biri olmuştur. Berry, Kedi Kadın ve Bulut Atlası gibi sinemanın son dönemindeki başarılı filmlerde de rol almıştır.
 1. John Wick 3 Parabellum izle
  Tüm Bilgiler
  John Wick 3 Parabellum izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  John Wick 3 Parabellum HD izleBaşrollerinde Keanu Reeves’i izlediğimiz John Wick filminin devam halkası ve serinin üçüncü filmi olan John Wick 3 serinin ikinci filminin devamı niteliğindedir. John Wick 3: Parabellum filminde devam eden olaylar final yapacaktır. Aksiyon türündeki filmin oyuncu kadrosu ise filmin meraklılarını son derece heyecanlandırıyor.Laurence Fishburne, Ian McShane, Ruby Rose gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmde, Chad Stahelski  yine yönetmen koltuğuna oturuyor. 17 Mayıs’ta vizyona gireceği söylenen film, konusuyla da sinemaseverlerin ilgisini üzerine çekiyor.Aksiyon türündeki filmde, John Wick iki sebepten ötürü firari olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon, hız ve kaçış filmi olan John Wick 3 Parabellum izle kısa bir süre sonra beyazperdede olacak.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • 1.025
  • 46
  Kingsman 2 Altın Çember 2017 İzle
  Tüm Bilgiler
  Kingsman 2 Altın Çember 2017 İzle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Kingsman 2 Altın Çember 2017 izle, Kingsman 2 Altın Çember 720p izle. 2014 yılında gösterime giren Kingsman 2 Gizli servis, tüm dünyada büyük ilgi görmüş, hayran kitlesi oluşturmuştur. Filmin yapımcıları izleyicilerinin karşısına bu sefer Kingsman: Altın Çember adıyla çıkıyorlar. İlkinin sonunda merkezi karargahları yıkılmış ve bir anlamda tüm dünya esir alınmıştı. Kingsman ekibi bu sefer kendilerine müttefik arayışına girer ve bu yolculukta ABD’deki bir casusluk örgütünü keşfederler.Kingsman 2 HD izleAynı yıllarda kurulmuş bu iki gizli örgüt ortak düşmanı yenmek için birlikte hareket ederler. Eggsy artık dünyayı kurtarmayı alışkanlık haline getirmiştir ve bunu yaparken yardımcısı Harry hep onunla birliktedir. Aksiyon, macera ve komedi türlerini bir arada sunan film izleyicilerine heyecan dolu dakikalar vaat ediyor. Altın Çember full izle, Kingsman 2 Altın Çember türkçe altyazı izle.
  • 2017
  • İngiltere
  • 720P
  • IMDb 7.2
  • 891
  • 0
  X-Men: Geçmiş Günler Gelecek HD İzle
  Tüm Bilgiler
  X-Men: Geçmiş Günler Gelecek HD İzle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  X-Men: Days of Future Past izle, X-Men: Geçmiş Günler Gelecek HD izle. 2014 yılında vizyona giren bu bilim-kurgu fantastik film mutant çizgi romanlarından uyarlanmıştır. Tema olarak X Adamlar Geçmiş Günler Gelecek filmi mutantların gelecek ve bugününü işliyor. Mutantlar gelecekte kamplara hapis edilmiştir. Ancak geçmişe döndüklerinde soylarının tükenmesini engelleyebileceklerdir. Ayrıca gelecekte Sentineller tarafından avlanmaları gibi bir tehlike de bulunmaktadır. Nesilleri tükenme eşiğinde olan mutantların kurtulması için Magneto ve Xavier dahi bir araya gelmiştir. Zamanda yolculuk için kendilerine Wolverine yardım eder. Kendini iyileştirebilen Logan, geçmişe gider ve Sentinellerin yapım aşamasına engel olabilmek için ekibin gençlik günleri ile tekrar görüşür. Bu mücadelede geleceği kurtarmak için her mutant geçmişte yeniden birleşmek zorundadır. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek 720p izle, X-Men: Geçmiş Günler Gelecek HD izle, X-Men: Geçmiş Günler Gelecek full izle.
  • 2014
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.6
  • 837
  • 1
  X-Men: Son Direniş İzle
  Tüm Bilgiler
  X-Men: Son Direniş İzle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  X-Men: Son Direniş izle, X-Men: Son Direniş 720p izle. Bir çizgi roman serisi uyarlaması olan X Adamlar Son Direniş filmi 2006 yılında vizyona girmiştir. Bilim-kurgu aksiyon türünde olan bu film, bir devam filmi olarak gelmiştir. İlk iki film sonrasında bu yapımda da Wolverine ve Profesör Xavier’in mutant ekibi ile Magneto arasında bir mücadele yer almaktadır. Fakat X Adamlar Son Direniş filminde bir firma mutant genlerini durduran bir ilaç üretir. Bazı mutantlar doğru bulurken, Magneto ve kardeşleri ise karşı çıkar. Önceki filmde ölen Jean, Phoenix yani Anka kuşu olarak ger gelmiştir. Magneto ve Xavier bu güç için savaşır. Wolverine Jean’ın öldürür ve mutantlar kaybeder ama dünya kazanır. X-Men: Son Direniş HD izle, X-Men: Son Direniş full izle, X-Men: Son Direniş 720p izle.
  • 2006
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.2
  • 812
  • 1
  X-Men 2 Türkçe Dublaj İzle
  Tüm Bilgiler
  X-Men 2 Türkçe Dublaj İzle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  X-Men 2 Türkçe izle, X-Men 2 full izle. Kurgusal karakterlerden uyarlanmış olan bu bilim-kurgu aksiyon filmi 2003 yılında vizyona girmiştir. Serinin ikinci filmi olan bu yapımda Styker isimli kötü bir varlık ön plana çıkmaktadır. Bu varlığın temel amacı, şehri ve insanların düzeninin tehdit etmektir. Bu amaçla kendisine güç toplar. Bu sayede büyük bir kaos doğurma şansına sahip olacaktır. Bu büyük organizasyona karşı durmak amacı mutantlar devreye girecektir. Profesör Xavier ve üstün mutantları X Adamlar 2 filminde Styker’a engel olmak için çalışır. Tüm bu yaşananlar karşısında Magneto dahi eski dostları Xavier ve mutantlara destek olmaya hazırdır. Wolverine ise bu macerada geçmişini arama yolculuğu içinde olacaktır. Bu yolculukta birçok şey öğrenecektir. X-Men 2 720p izle, X-Men 2 Türkçe Dublaj izle, X-Men 2 HD izle.
  • 2003
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.4
  • 875
  • 1
  X Men 1 Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  X Men 1 Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  X Men 1 Türkçe izle, X Men 1 full izle. 2000 yılında ABD yapımı olarak vizyona giren X Adamlar filmi bir çizgi roman uyarlaması olarak bilim-kurgu aksiyon filmidir. Bu filmde iki taraf oluşturan Profesör Xavier tarafı ve Magneto Tarafı Mutant Kardeşliği arasında geçen mücadeleler ve insanların bundan nasıl etkilendiği anlatılmaktadır. X genleri değişmiş olan bu insanlar arasında Rogue ve Wolverine karşılaşırlar. Sonrasında mutant kardeşliği kendilerine saldırır. Bu saldırıda Storm ve Cyclops kendilerini kurtarmalarına yardım eder. Sonrasında Profesör Xavier’in okuluna sığınırlar. Magneto bir senatörü mutanta çevirir. Magneto’nun amacı büyük bir saldırı düzenlemektir. Saldırı X Adamlar tarafından durdurulur ve Magneto engellenir. Rogue ölmek üzere iken, Wolverine hayatını kurtarmak için Rogue’ya yenilenme gücünü verir. X Men 1 full izle, X Men 1 720p izle, X Men 1 Türkçe Dublaj izle.
  • 2000
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.4
  • 1.006
  • 2
Halle Berry Resimleri

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap