Clark Gregg

Amerikalı sevilen aktörlerden biri olan Clark Gregg aynı zamanda bir yönetmen olarak da çeşitli yapımlara önemli katkılar sağlamıştır. Ayrıca bir seslendirme sanatçısı olarak da tanınmaktadır. Oldukça iyi bir kariyere sahip olan bu oyuncu 2 Nisan 1962 tarihinde Amerika’nın Boston şehrinde dünyaya gelmiştir. Gençlik dönemlerinde ailesinin sıklıkla yer değiştirmesinden dolayı yedi ayrı şehirde yaşamını sürdürdü. Lise dönemlerinden sonra Ohio Wesleyan Üniversitesinde eğitimine devam etti. Oyunculuktan önceki bu zamanlarında güvenlik görevlisi ve restoran gibi farklı işlerde çalıştı. Ancak daha sonra 1980’li yıllarda küçük rollerle film ve dizilerde oynadı. İlerleyen dönemlerde ise oldukça başarılı bir sinema ve dizi kariyeri onu beklemekteydi. Çünkü özellikle Marvel serileri gibi başarılı birçok yapımda rol almasıyla birlikte sesiyle de sinema dünyasına önemli kazanımlar sağladı. Son zamanlarda ise oynadığı S.H.I.E.L.D. Ajanları dizisiyle izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.
 1. Olağan Şüpheliler Türkçe Dublaj İzle
  Tüm Bilgiler
  Olağan Şüpheliler Türkçe Dublaj İzle Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  The Usual Suspects izle, Olağan Şüpheliler HD izle. 1995 yapımlı filmler arasında yer alan Olağan Şüpheliler filmi dram ve gizem kategorisi içerisinde yer almaktadır. Olağan Şüpheliler filminde Bu olaydan kurtulan iki kişiden biri Verbal Kint adına bir tetikçi diğeri de yanıklarla dolu vücudu ile korkmuş bir Macar teröristtir. Polisle yapılan sorguda Kint, 6 hafta öncesine dayanan tüm olayları sırasıyla sorgu gününe olan güne kadar anlatır. Beş suçlunun nasıl bir araya geldiğinden, kaçırılan bir kamyon olduğundan ve bir suç lordundan polislere bahseder. Olağan Şüpheliler 720p izle, Olağan Şüpheliler full izle, Olağan Şüpheliler HD izle.
  • 1995
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.7
  • 351
  • 0
  Demir Adam 2 Full HD Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Demir Adam 2 Full HD Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  İron Man 2 izleDemir Adam 2 Türkçe Dublaj izle, Demir Adam 2 izle. Önceki filmde demir adam kimliğini herkese duyurmuş olan Tony, Demir Adam 2 filminde hükumet ve kendisinden intikam almak isteyen örgütlerin baskısı ile mücadele ediyor. Demir Adam 2 filmi Stark’ın hükumet ile anlaşmazlığa düşmesi ile başlar. Yapmış olduğu demir adam zırhının askeri amaçlarla kullanılmak üzere ordu ile paylaşmasını isteyen hükumet, Tony Stark üzerine baskı uygulamaktadır. Ancak Tony, bu zırh teknolojisinin kötü insanların eline verilmesinden çekindiği için teknolojinin detaylarını açıklamaz. Bu sırada babası ile anlaşmazlık içinde olan ve Tony’den intikam almak isteyen Ruslardan korunması gerekir. Bunu yapmak için yardımcısı Pepper ile iş birliği içine girerek mücadele için yollar aramaya başlar. İron Man 2 izle, İron Man 2 Türkçe Dublaj izle.
  • 2010
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.4
  • 494
  • 0
  Demir Adam 1 Full HD Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Demir Adam 1 Full HD Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  İron Man 1 izleDemir Adam 1 izle, İron man 1 izle, Demir Adam 1 Türkçe Dublaj izle. Marvel Comic serilerinden biri olan ve sinemaya uyarlanan Demir Adam başarılı ve zeki bir mühendisin yaşadığı olumsuz tecrübeden sonra kendine bir zırh yapmasını konu alan bir filmdir. Demir Adam filmi baş karakter Tony Stark etrafında ilerler. Tony Stark babası gibi alanında uzman bir mühendistir. Silah ticareti yaparken bir gün teröristler tarafından kaçırılır. Teröristler Stark’tan kendileri için savaş aletleri yapmalarını ister. Onların halka zulmettiğini gören Tony, kendine bir zırh tasarlar ve ellerinden kurtulur. Ülkesine döndüğünde silah ticaretini durdurur. Ancak bu hareketi başta ortağı dahil olmak üzere birçok kişiyi rahatsız eder. Bundan sonra barışı sağlamak için daha dikkatli hareket etmek zorundadır. Demir Adam 1 HD izle, İron man 1 HD izle.
  • 2008
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.9
  • 439
  • 0
  Captain Marvel – Kaptan Marvel
  Tüm Bilgiler
  Captain Marvel – Kaptan Marvel Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Kaptain Marvel izleKaptan marvel izle, bu kahraman hikayesi diğerlerinin aksine kadın kahraman üzerine kuruludur. Dünyaya düşen karakter bir erkek olarak değil de güzeller güzeli ve süper güçlere sahip ola bir kadın olarak Dünya’ya düşmesi ardından gezegeni gezmeye başlar.  Captain Marvel filminde hafızasını kaybetme gibi durum yaşayan karakter Carol Danvers geçmiş zamanlarda bu gezegende varlığını keşfeder. Geçmişte yaşadığın düşündüğü bu gezegende güvenebileceği tek ekip üyesi olan SHIELD çalışanıdır. Nick Fury adlı karakter geçmiş yaşamını öğrenirken diğer yandan düşman olarak yer alan Skrull ile diğer yandan kendisini ölümden kurtaran ırk olan Kree arasında olan savaş üzerinde büyük etkilerde olup macera dolu bir film sunuluyor, Captain marvel izle.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 819
  • 3
  Thor 1 Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Thor 1 Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Thor Türkçe Dublaj izle, Thor 1 izle. Marvel’ın efsanevi isimlerinden biri olan yarı tanrı Thor güçlü ancak bir o kadar da kendini beğenmiş bir savaşçıdır. Thor filmi bu özelliklerinden dolayı sürgün cezası alan ve dünyaya gönderilen Thor’un maceralarını anlatıyor. Babasının uyarılarına rağmen başına buyruk davranarak eski anlaşmazlıkları yeniden gün yüzüne çıkaran Thor, dünyaya gönderilir. Ancak kendisine asıl gücünü veren çekicinden ayrı kalmıştır.Thor 1 Türkçe Dublaj İzleBu çekici dünya hükümetleri ele geçirmiştir. Bu sırada Thor’un kardeşi olan kötü adam Loki dünyayı ele geçirmek için birliklerini yollar. Thor da bu saldırıları geri püskürtmek için çekicine ulaşmaya çalışır. Ancak bu yolda birçok engel ile karşılaşacaktır. Eğer çekicini geri alamazsa dünyanın sonu kaçınılmaz olacaktır. Thor Full izle, Thor HD izle, Thor 720p izle.
  • 2011
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.1
  • 1.237
  • 2
  Yenilmezler 1 Türkçe Dublaj Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Yenilmezler 1 Türkçe Dublaj Full HD izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Yenilmezler 1 Türkçe Dublaj izle, Yenilmezler 1 hd izle. Birçok Marvel karakterini bir araya getiren Yenilmezler 1 filmi dünyayı kurtarmak için bir araya gelen ve güçlerini birleştiren süper kahramanların hikayesini anlatıyor. Ulusal barışı sağlamak için görevlendirilmiş olan Fury için elindeki güçler yetersiz kalmaktadır. Dünyanın geleceğini sağlamak ve saldırganları yok etmek için bir ekip kurma kararı alır. Bu ekip çeşitli güçlere sahip süper kahramanlardan oluşur. Yenilmezler 1 adı ile bir araya gelen süper kahramanlar dünyayı kurtarma mücadelesinde Fury’nin yanında yer alıyor. Kahramanlar arasında yer alan Tony Stark, tasarlamış olduğu zırhı ile birlikte Demir Adam olarak karşımıza çıkıyor. Thor ise acımasız kardeşi Loki’nin dünyayı yok etme planına karşı olarak Yenilmezler takımının yanında yer alıyor. The Avengers filminin bütün serisini filmdizievi1.com adresinden bulabilirsiniz.
  • 2012
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.3
  • 914
  • 1
Clark Gregg Resimleri

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap