“Satan Is Real” Filminin Başrolleri Belli Oldu

“Satan Is Real” Filminin Başrolleri Belli Oldu

  Temmuz 20, 2019

  120 Okunma

Proje aşamasında olan Satan is Real filminde baş rol alacak oyuncular belli oldu, kardeşlerden ilkini tam dört kere oscar ödüllerine aday gösterilen Ethan Hawke canlandıracakken ikincisine ise usta aktör Alessandro Nivola hayat verecek. Satan is Real fragmanları ve film vizyona girdiğinde buradan bizi takip edebilirsiniz.

Variety tarafından bildirilen duruma göre The Louvin Kardeşlerin efsane hikayesi beyaz perdeye aktarılıyor. Film duyurulduktan sonra iki müzisyen kardeşi kimlerin canlandıracağı ise büyük merak konusu oldu. Müzisyen kardeşler Louvinleri ise birbirinden ünlü iki ismin canlandıracağı ortaya çıktı. Kardeşlerden ilkini tam dört kere oscar ödüllerine aday gösterilen Ethan Hawke canlandıracakken ikincisine ise usta aktör Alessandro Nivola hayat verecek.

Adı Satan is Real olarak belirlenen filmde oyuncuların sergileyecekleri performanslar ise hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Country müziğin ünlü isimlerinin efsanevi hikayesine beyaz perdede hayat verecek Ethan Hawke ve Alessandro Nivola bu filmde oynayacakları için çok heyecanlı olduklarını bildirirken, Charlie ve Ira kardeşlerin aileden gelen yeteneklerinin olduğunu eklediler.

Satan is Real Konusu

Satan is Real, sevgi ve kıskançlıkla örülü hayatları olan iki müzisyen kardeşin, Louvin kardeşlerin, hikayesini izleyicilerle buluşturacak. Başrolleri geride kalan günlerde kesinleşen filmde, aktörlerin kardeşleri nasıl yorumlayacakları ise hayranları tarafından büyük merakla bekleniyor.

Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap