Army Of The Dead Filmine Ella Purnell Dahil Oldu

Army Of The Dead Filmine Ella Purnell Dahil Oldu

  Temmuz 18, 2019

  238 Okunma

Zack Snyder en son 2017 yapımı olan Adalet Birliği filmi ile karşımıza çıkmıştı Daha öncesinde ise çok tartışılan 300 Spartalı ve Watchmen yapımlarında yönetmen koltuğuna oturmuştu. Batman ve Süpermen severler ise onu Batman ve Süperman: Adaletin Şafağı filminden tanımaktadır. Şu günlerde yeni yapacağı Army Of The Dead filmi için kadro planlaması yapan yönetmen birçok isimle şimdiden anlaşma sağladı.

Başarılı bir yönetmen olan Zack Snyder şu günlerde yeni bir filmin kadrosunu tamamlamaya çalışıyor. Zack Snyder en son 2017 yapımı olan Adalet Birliği filmi ile karşımıza çıkmıştı Daha öncesinde ise çok tartışılan 300 Spartalı ve Watchmen yapımlarında yönetmen koltuğuna oturmuştu. Batman ve Süpermen severler ise onu Batman ve Süperman: Adaletin Şafağı filminden tanımaktadır. Şu günlerde yeni yapacağı Army Of The Dead filmi için kadro planlaması yapan yönetmen birçok isimle şimdiden anlaşma sağladı.

Ella Purnell Hamlesi

Ünlü yönetmenden gelen açıklamaya göre yeni çekeceği film olan Army Of The Dead için oyuncu Ella Purnell ile anlaşıldı. Ella Purnell ise Sweetbitter’da tanınan bir oyuncuyu teşkil ediyor. Bunun yanı sıra filmde Ana De La Reguera ve Theo Rossi de rol üstlenecek. Bu film ilk olarak Werner Bros tarafından ortaya atılmış idi. Ancak Netflix uzun uğraşları sonucu bu filmi kendi bünyesine dahil etmeyi başardı.

Filmin Konusu ve Vizyon Tarihi

Bu projenin ne zaman seyircilerle buluşturulacağı şuan için yapımcı firma tarafından açıklanmadı. Henüz çekimlerine yeni başlanacak olan filmin en kısa sürede vizyona sokulması bekleniyor. Yapımcı firma tarafından verilen bilgiye göre bu Temmuz ayında film çekimlerine başlanacak. Diğer yandan filmin konusuna dair herhangi bir bilgi verilmedi. Ama filmin gerilim türünde olması bekleniyor.

Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap