2019 MTV Film ve Televizyon Ödülleri Adayları Kimler

2019 MTV Film ve Televizyon Ödülleri Adayları Kimler

  Temmuz 23, 2019

  127 Okunma

MTV Film ve Televizyon Ödülleri'nde en iyi film dalı, en iyi dizi kategorisi, en iyi film performansı, en iyi dizi performansı gibi kategoriler mevcut.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilmiş olan MTV Film ve Televizyon Ödülleri‘nin sunuculuğunu Zachary Levi yapacak. Aynı zamanda Levi yarışmada en iyi kahraman ve en iyi komedi performansı dallarında da yarışacak.

Ödül Kategorileri

 1. En iyi film dalında yarışacak olan 5 aday film bulunmaktadır. Aday filmler ise şu şekildedir: Avengers: Endgame, BlacKkKlansman, Spider-Man: Into the Spider-Verse, To All the Boys I’ve Loved Before, Us.
 2. En iyi dizi kategorisindeki isimler ise Big Mouth, Game of Thrones, Riverdale, Schitt’s Creek, The Haunting of Hill House aday gösterilmiştir.
 3. En iyi film performansı kategorisi adayları: AmandlaStenberg, Lady Gaga, Lupita Nyong’o, Rami Malek, Sandra Bullock.
 4. En iyi dizi performansı adayları: Elisabeth Moss, Emilia Clarke, Gina Rodriguez, Jason Mitchell, Kernan Shipka.
 5. En iyi kahraman adayları: Brie Larson, John David Washington, Maisie Williams, Zachary Levi.
 6. En iyi kötü karakter adayları: Jodie Comer, Joseph Fiennes, Josh Brolin, Lupita Nyong’o, Penn Badgley.
 7. En iyi öpüşme sahnesi adayları: Camila Mendes&Charles Melton, Jason Momoa&Amber Heard, Ncuti Gatwa&Connor Swindells, Noah Centineo&Lana Condor, Tom Hardy&Michelle Williams.
 8. En iyi komedi performansı adayları: Awkwafina, an Levy, John Mulaney, Marsai Martin, Zachary Levi.
 9. En iyi rol çalan karakter adayları: Awkwafina, Haley Lu Richardson, Mj Rodriguez, Ncuti Gatwa, Noah Centineo.
 10. En iyi dövüş sahnesi adayları: Avengers, Captain Marvel, Game of Thrones, RBG, WWE Wrestlemania.
 11. En iyi korku performansı adayları: Alex Wolff, Linda Cardellini, Rhian Rees, Sandra Bullock, Victoria Pedretti.
 12. En iyi belgesel adayları: At the Hearth of Gold, McQueen, Minding the Gap, RBG, Surviving R. Kelly.
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap