Süper Kahraman Dizileri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Süper Kahraman Dizileri
The Punisher izle
İncele
The Punisher izle
The Punisher Full HD izleMarvel televizyon serisinin bir parçası olan The Punisher dizisi, 2017 yılında Netflix internet kanalında yayınlanmıştır. Aksiyon tarzında olan dizi Frank Castle adında The Punisher HD izle eski bir deniz piyadesinin hayatından kesitleri içeriyor. Yayınlandığı ilk günde çok büyük bir başarı yakalayan dizi The Punisher Türkçe dublaj izle ilk sezonda 13 bölüm sürmüştür. Dizide Jon Bernthal tarafından canlandırılan The Punisher Türkçe altyazılı izle Castle, ailesinin cinayetinde rolü olan herkesten intikam almaktadır. Amber Rose Revah’ın canlandırdığı Dinah Madani ve Ebon Moss-Bachrach tarafından canlandırılan David Lieberman ise aynı olaylar nedeni ile yaşadıkları mağduriyetleri çözmek adına Castle’a yardımcı olurlar. Frank Castle, New York için Punisher ismi ile anılan bir kahramana dönüşür ve intikamını alarak insanların hayatını kurtarır.
 • 2017
 • 53
 • IMDb 8
 • 359
 • 0
The Flash Türkçe Dublaj izle
İncele
The Flash Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
The Flash izleAmerika’da bir dönem çok popüler olan çizgi romanlarda dizi şeklinde uyarlanmış yapımlardan bir tanesidir the flash Türkçe dublaj izle. DC Comis tarafından oluşturulan çizgi roman daha sonra Warner Bros tarafından dizi haline getirilmiştir. The Flash, temel konu olarak çok hızlı hareket eden bir süper kahramanı konu etmektedir. Kahraman Central Polis Departmanı’nda çalışan the flash izle adli laboratuvar uzmanı olan Barry Allen’dir. Berry görev sırasında talihsiz bir kaza geçirir ve yıldırım çarpmasına maruz kalır. Bu olaydan sonra vücudunda fiziksel olarak değişiklikler olduğunu fark eder the flash hd izle. Kalbi normalden hızlı atmaya başlar, güçlenir ve kırılan kolu daha hızlı şekilde iyileşir. Süper bir kahraman olduğunu anlayan Barry’ye kıyafet hazırlanır ve dizinin adını oluşturan isim verilir. Barry Allen karakterini Grant Gustlin canlandırmaktadır.
 • 2014
 • 44
 • IMDb 6.7
 • 1.556
 • 0
Black Lightning
İncele
Black Lightning
Black Lightning İzleÇizgi romanlar özellikle Amerika’nın en çok okunan şeyleri arasında yer alır. Çizgi romanlarda geçen süper kahramanlar ve onların yaşadıkları maceralar dizilere ve filmlere konu olmuştur. Black Lightning dizisi de çizgi romanlardan alınmış olan bir süper kahraman dizisidir. Çekilen bütün süper kahraman dizileri ya da filmleri beyaz kadın ya da erkeklerden oluşur. Ancak bu dizide siyahi bir kahraman karşımıza çıkıyor. Çizgi roman yayıncısı olan DC tarafından yayınlanan bu seri daha sonra dizi şeklinde çekilmeye başlamıştır. Emekli öğretmen olan Jefferson Pierce elektriği özel bir yetenek olarak kullanabilen bir süper kahramandır. Aksiyonun onu yorması sonrasında süper kahramanlığı bırakmış olsa da ailesi için tekrar mücadeleye başlayacaktır.
 • 2018
 • 45
 • IMDb 6
 • 281
 • 0
Arrow
İncele
Arrow
Arrow Türkçe Dublaj izleAslında bir çizgi roman karakteri olan Arrow süper kahramanlar içerisinde kendine has bir kitlesi olan karakterdir. Öyle ki DC Comics onu sınırlı tutmayıp film ve dizi sektöründe de izleyiciyle buluşturmuştur. Arrow dizisi uyarlanırken karakterin has özellikleri alınıp adından da anlaşılacağı üzere ok kullanmayı bilen bir karakter üzerinde şekillenirken oku bu denli iyi kullanmasında ne etkili oldu? Bunun cevabı dizinin tüm bölümlerinde gizlidir. Bir tekne kazası ile adaya düşen Oliver Queen bu adaya düştükten yıllar sonra bulunur. Döndüğünde ise eskisinden çok farklı bir kişiliğe bürünürken diğer yandan babasının on söylediği tüm hatalarını düzeltmek adına işe koyulur.
 • 2012
 • 42
 • IMDb 5.8
 • 1.457
 • 0
Daredevil
İncele
Daredevil
Bir Marvel çizgi romanından TV dizisine uyarlanan daredevil dizisi, Marvel TV evreninin en etkin yapımlarından biri olmuştur. İlk defa 2015 yılında yayınlanan dizi Matt Murdock isimli görme engelli bir avukatın yasal ve yasadışı mücadelelerini anlatır. Charli Cox tarafından canlandırılan Murdock’ın en yakın dostları Foggy Nelson ve Karen Page’dir. Hukuk bürosu hizmetlerinde ortağı Nelson ile ücretsiz hizmetler sunan Murdock, New York bölgesinde Hell’s Kitchen bölgesi şeytanı olarak da bilinir. Ancak Şeytan geceleri kostümü ve görmeyen gözleri ile suçla mücadele etmektedir. Bu bilim-kurgu aksiyon dizisinde Murdock özellikle Kingpin, The Hand ve Elektra gibi güçlerle ile mücadele ederken hassas kulaklarından gelen özel güçlerinden faydalanır.
 • 2015
 • 52
 • IMDb 7.8
 • 277
 • 0
Gotham
İncele
Gotham
Gotham, izleyicilere Batman filmlerinden tanıdık geliyor. Bu sefer bir dizi halinde karşımıza çıkıyor ve 2014 Eylül ayında izleyiciyle buluşmuştur. Dizide de Gotham’ın Batman’dan önceki hali ve Gotham’da yaşananlar, yaşayanlar anlatılıyor. Dizinin merkezinde polis departmanında çalışan James Gordon var. Gordon, şehirdeki yüzlerce farklı kötü adamla mücadele ediyor. Şehrin sükûneti ve emniyetini sağlamak için mücadele veriyor. Fakat Gotham şehri tam bir kaos yuvasıdır. Kötülükler her tarafta kol gezmektedir. Her tarafta bir yozlaşmıştık vardır. Bu aşamada Gordon Bruce’un Batman’a dönüşme yolculuğuna tanıklık ediyor. Adaleti sonuna kadar sürdürmeye çalışıyor. Dizide Penguen, Bilmececi, Kedi Kadın, Zehirli Sarmaşık gibi Batman evreninin pek çok meşhur karakteri genlik halleriyle karşımıza çıkıyor.
 • 2014
 • 43
 • IMDb 6.9
 • 292
 • 0
Agents of S.H.I.E.L.D
İncele
Agents of S.H.I.E.L.D
Agents of S.H.I.E.L.D dizisi büyük bir hayran kitlesine sahip olan süper kahraman evrenlerinden Marvel evreninde geçmektedir. Marvel tarafından gerçekleştirilen ilk dizi projelerinden bir tanesidir. Avengers filminden de tanıdığımız hatta bu filmde hayatını kaybeden Ajan Coulson dünyada ortaya çıkan doğa üstü ve dünyanın akıbetini tehdit eden olaylara karşı mücadele edebilmek için müdür Nick Fury’nin de izni ile Shield isimli bir ekip kurar.Shield ekibinin kurulması üzerine müdür Nick Fury bu ekibe bir adet de uçak tahsis eder. İlk kurulduğunda ekip Ajan Coulsun ile birlikte 5 kişiden oluşur.  Skype ismi ile tanına bir hackerin da ekibe katılması ile ekip son halini alır. Ekipteki hiçbir üye süper güçlere sahip değildir.
 • 2013
 • 43
 • IMDb 6.7
 • 640
 • 0
Agent Carter Marvel’s İzle
İncele
Agent Carter Marvel’s İzle
2015-2016 yılları arasında yayınlanan agent carter dizisi, bir Marvel TV serisi olarak ABC kanalı tarafından yayınlanmıştır. Carter rolünde Marvel yapımlarında aynı rol ile birçok defa bilinen Hayley Atwell ve önemli bir rol olarak Howard Stark rolünde ise Dominic Cooper görülmüştür. Marvel televizyon evreninde yer alan bu bilim-kurgu fantastik dizi, 2. Dünya Savaşı yıllarında başlar. Captain America’nın sevgilisi olan Carter, Steve Rogers öldükten sonra bir kadın ajan olarak biriminde kendini ispatlama çabası içine girer. Aslen bir tanıtım olan ilk sezon sonrasında dizinin ikinci sezonunda Peggy Carter, Howard’ı aklamak için mücadele verir. Bu mücadelede özellikle Edwin Jarwis kendisine büyük yardımlarda bulunur.
 • 2015
 • 43
 • IMDb 7.5
 • 320
 • 0
Marvel Dizileri Kahramanlar bütün toplumların tarihinde vardır. Kimi zaman kurtarıcı kimi zaman kurucu olurlar. Çağ açıp çağ kapatırlar. Koskoca toplumun kaderi onların elleriyle şekillenir. İşte bu tarz kahramanlar son yıllarda sinema sektöründe de yeni bir atılım gerçekleştirdiler. Özelikle kitaplardan uyarlanan bu süper kahraman dizileri insanların hayal güçlerini zorlarken kimi zaman ışınlanan bireyler, kimi zaman zihin güçleriyle etrafa hükmedebilenler, kimi zaman içlerindeki cevheri ortaya çıkararak bambaşka biri olarak karşımıza çıkıyorlar. Süper kahraman dizileri izle seçeneğimizle birbirinden başarılı yapımları tercihinize açıyoruz. Olağan üstü yetenekleri olan üstün kahramanlarla sizleri baş başa bırakıyoruz. En İyi Süper Kahraman Dizileri Karşımıza çıkan marvel dizileri kahramanları hep doğuştan olağanüstü yeteneklere sahiptir. Fakat bazısı bunun farkındayken bazısı hiç bilmemektedir. Bir rastlantı, bir zorda kalma gibi durumlarda keşfedilir. Keşiften sonra da gerek toplumların gerek beldelerin kurtarıcı kaynağı olurlar. Bunu yaparken doğa üstü varlıklarla mücadele ederler. Bazen yeni bir dünya kurmaya çalışırlarken bazen de geçmişlerinden kalan intikamları alma telaşındadırlar. En iyi süper kahraman dizileri tercihinize açıyoruz. En Çok Beğenilen Süper Kahraman Dizileri Sitemizde yer alan süper kahraman dizi izle seçeneklerimizin her birisi full HD, HD kalitede izlenebilmektedir. Görüntü kalitesi ve görsel efektleri eşsiz bir dizi keyfi yapmanıza imkan vermektedir. En güncel ve en çok tercih edilen süper kahraman dizileri dublaj ve altyazılı olarak izlenebilmektedir.

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap