Savaş Dizileri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Savaş Dizileri
Rome
İncele
Rome
Tarihi ve siyasi dizi sevenlere hitap eden Rome dizisi, 2 sezon ekran başında durarak izleyiciye hem doğru hem de kaliteli bilgi vermeye çalışan dizilerden biri olmuştur. Özellikle de Spartacus sevenler tarafından çok sevilecek olan bu dizi konusu itibari ile Roma İmparatorluğunu anlatmaktadır. Roma İmparatorluğunun en güçlü dönemini anlatan dizi, Roma’nın iç siyasi olaylarına da geniş yer vermektedir. Doğru bilgiler ışığında ilerleyen dizi, Roma’nın dışarıdan bakıldığında o güçlü ve heybetli duruşunun ardında içinde sorunlar yaşayan ve gerileme sürecinde bulunan bir imparatorluğunu anlatır. Dizi Sezar’ın Galya’yı aldıktan sonra senato üyeleri tarafından istenmemesi ve tehdit edilmesi ile başlayacaktır. Roma’nın siyasi tarihine bu dizi ile yakından bakabilirsiniz.
 • 2005
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 325
 • 0
Deadwood izle
İncele
Deadwood izle
Deadwood HD izleAmerikan HBO kanalında 3 sezon boyunca 2004-2006 arasında yayımlanan Deadwood dizisi 1870’li yıllarda diziye adını da veren madenci kasabasında yaşananlar üzerinden dönemin gerçek olaylarına ve kişilerine eleştirel bir bakış açısı sunuyor. Güçlü ve zengin adamların kanun Deadwood izle koyucu olduğu bu kasaba bir süre sonra altına hücum eden yabancılara ve yerliler ile yabancılar Deadwood HD izle arasındaki çıkar çatışmalarına sahne olacaktır. Kapitalizm ve Manifest Destiny Deadwood Türkçe dublaj izle başta olmak üzere oldukça sert bir eleştirel yönü bulunan dizide argo sözcükler bol miktarda kullanılarak Deadwood Türkçe altyazılı izle dönemin ahlaki yapısına da gönderme yapılıyor. 28 kez Emmy’e aday gösterilen ve 8 kez de ödülü kazanmayı başaran dizinin bir de Altın Küre ödülü bulunuyor.
 • 2004
 • 55
 • IMDb 8.2
 • 585
 • 0
Spartacus Gods Of The Arena
İncele
Spartacus Gods Of The Arena
Spartacus ArenaSpartacus Gods Of The Arena dizisi 2011 senesinde yayınlanmıştır. Starz kanalı tarafından çekilen ve yayınlanan dizi Spartacus arena izle macerasına devam eder. Bloom and Sand sezonunun ardından çekilmiş olan dizinin bu bölümü Spartacus’un gelişinden önceki zamanı yani Batiatus hanesini konu alır. Spartacus daha arenaya ayak basmadan önce burada yaşayan gladyatörlerin acı Spartacus arena Türkçe dublaj izle dolu ve heyecan verici yaşamı konu alınır. Farklı gladyatörler Spartacus arena hd izle olduğu gibi diğer bölümde olan kişiler arasında Ashur, Oenomaus, Crixuz ve Barca gibi tanıdık isimler ve yüzler de bu dizide yer almaktadır. Dizi cüretkâr sahneleri ve nefes kesen dövüş sahneleri ile sizi yine kendisine bağlamaya devam edecek.
 • 2004
 • 87
 • IMDb 5.3
 • 381
 • 0
Spartacus Kan ve Kum izle
İncele
Spartacus Kan ve Kum izle
Spartacus Kan ve Kum Türkçe Dublaj izleBir Amerikan dizisi olan ve Starz kanalı tarafından 2010 senesinde yayınlanmaya başlanan Spartacus: Kan ve Kum, Amerikan dizi tarihinin en çok izlenen dizisi olmayı başarmıştır. Dizinin konusu, Roma İmparatorluğunda gerçekleşen en önemli köle isyanlarından biri olan Trakyalı ünlü gladyatör Spartacus’ten ilham alınarak çekilmiştir.Roma ile Trakya arasında Spartacus izle gerçekleşen bir çatışma sırasında esir olan Spartacus’ün güzel eşi Sura Romalılar Spartacus Türkçe dublaj izle tarafından köle olarak satılır. Güçlü olan Spartacus bunun üzerine kendisini vahşi ve acımasız olan arenada Spartacus kan ve kum izle bulacaktır. Spartacus büyük aşkı ve eşi olan Sura’yı kurtarmak ve özgürlüğüne tekrardan kavuşmak için kendine bir söz verir. 3 sezondan oluşan dizide aksiyon ve gerilim hız kesmeden devam eder.
 • 2010
 • 53
 • IMDb 7.8
 • 574
 • 0
Star Trek Discovery Dizisini HD izle
İncele
Star Trek Discovery Dizisini HD izle
Star Trek Discovery izle24 Eylül 2017 tarihinde birinci sezon ilk bölümü yayınlanan Star Trek Discovery, bugüne kadar yayınlanmış Star Trek filmlerinden ve dizilerinden oldukça farklı bir senaryoya sahip. Dizide Federasyon ile Klingon yüz yıllık bir sulhun ardından yeniden savaşmaya başlar. Savaşın patlak vermesi her iki imparatorlukta da büyük değişimlere ve sarsıntılara sebep olur. Fakat kendi imparatorluklarının bekası için düşmanla mücadele etmek zorundadırlar Star Trek Discovery dizisi izle. Çatışmaların merkezinde ise gözden düşmüş bir Yıldız Filosu subayı bulunuyor. Yeni maceralar, yeni heyecanlar ve yeni savaşlar izleyicileri bekliyor. Aynı zamanda Klingonların kültürü ve dili hakkında da izleyicileri şaşırtan ayrıntılara yer veriliyor. Discovery yeni sürüş teknolojileri ile maceradan maceraya atılıyor.
 • 2017
 • 60
 • IMDb 6.8
 • 251
 • 0
Band of Brothers
İncele
Band of Brothers
Band of Brothers, tarihçi ve biyografici Stephen Ambrose tarafından yazılan romanın aynı adlı dizi versiyonudur. 2001 yılında seyirciyle buluşan dizi, şu ana kadar 2. Dünya Savaşını anlatan en iyi dizi olarak gösteriliyor. Askerler arasındaki dostluğun, görev duygusunun, güvenin olağan üstü sahnelerle anlatıldığı dizi adeta bir cesaret öyküsü oluşturuyor. Dizide Amerikan ordusunun 506. Alayının 101. Hava Gücüne bağlı Easy Bölüğündeki askerlerinin tecrübeleri temel alınarak kurgulanmış. Olaylar askerlerin temel eğitim aldığı Toccoa kampında başlıyor. Normandiya Çıkartması, Operasyon Market Garden’la devam ediyor. En sonda da savaşın sonlarında meydana gelen Bastogne Savaşıyla son buluyor. 10 bölüm devam etmiş olan diziyi tekrar tekrar izleyen binlerce insan var.
 • 2001
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 473
 • 0
Savaş Dizileri Savaş, tıpkı doğum ve ölüm gibi insanlık tarihinin bir parçasıdır. Dolayısıyla dizilere de doğal olarak yansımıştır. Savaş dizileri olarak karşımıza çıkan kategori, daha önceleri sadece ülkelerin, orduların arasındaki savaşları konu alıyordu. Fakat günümüzde çok faklı bir yapıya büründü. Bir askerin milyonluk orduya karşı koyduğu, iki gezegenin, iki galaksinin birbirlerine savaş açtığı, masa başında ekonomi savaşlarının verildiği, çetelerin savaştığı savaş dizileri karşımıza çıkar oldu. Dolayısıyla kurgu çok genişledi ve daha çok kişiye hitap eder hale geldi. Sitemizde savaş dizileri izle seçeneği birbirinden güzel filmleri barındırıyor. En İyi Savaş Dizileri Savaş Dizileri, izleyicileri kimi zaman belgesel tadında tarihi geçmişe götürürken kimi zaman nesillerin geçmişleriyle bağ kurmalarını sağlıyor. Tarihe bağlı kalınan senaryolarda bilgilendirici ve eğitici unsurlar öne çıkıyor. Sitemizde en iyi savaş dizileri sizleri bekliyor. Her birisi özenle seçilmiş olan dizlerin arasından tarzınıza en çok hitap edeni seçebilirsiniz. Full HD kalitede izleyebilirsiniz. Unutmayın ki savaş sahnelerinin daha etkileyici olabilmesi için görüntü kalitesinin yüksek olması gerekir ki sitemiz size bunu sağlamaktadır. Türkçe Dublaj Savaş Dizileri Asırlar öncesini veya yüzyıllar sonrasını anlatan birçok savaş dizi izle sayfamızda mevcuttur. Bunlar arasında yapacağınız tercihi imdb puanına göre, izlenme sayısına göre, yorum alma sayısına göre, beğeni miktarına göre ya da editörlerimizin önerilerine göre yapabilirsiniz. Altyazılı ya da dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap