Romantik Diziler ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Romantik Diziler
Rome
İncele
Rome
Tarihi ve siyasi dizi sevenlere hitap eden Rome dizisi, 2 sezon ekran başında durarak izleyiciye hem doğru hem de kaliteli bilgi vermeye çalışan dizilerden biri olmuştur. Özellikle de Spartacus sevenler tarafından çok sevilecek olan bu dizi konusu itibari ile Roma İmparatorluğunu anlatmaktadır. Roma İmparatorluğunun en güçlü dönemini anlatan dizi, Roma’nın iç siyasi olaylarına da geniş yer vermektedir. Doğru bilgiler ışığında ilerleyen dizi, Roma’nın dışarıdan bakıldığında o güçlü ve heybetli duruşunun ardında içinde sorunlar yaşayan ve gerileme sürecinde bulunan bir imparatorluğunu anlatır. Dizi Sezar’ın Galya’yı aldıktan sonra senato üyeleri tarafından istenmemesi ve tehdit edilmesi ile başlayacaktır. Roma’nın siyasi tarihine bu dizi ile yakından bakabilirsiniz.
 • 2005
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 325
 • 0
Outlander
İncele
Outlander
Amerikan televizyon kanalı Starz’ın yapımı olan Outlander (Yabancı) adlı dizi, yazar Diana Gabaldon’un seri romanlarından derlenerek senaryolaştırıldı.Tarihin; aşk, gizem, macera ve fantastik ögelerle buluştuğu dizi, 2014 yılında ilk sezonu ile seyircilerin beğenisine sunuldu. Şu ana kadar 4 sezonu yayınlanan dizi, daha ilk sezonundan başlayarak dünyanın dört bir yanında hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaştı.Dizide hemşire Claire Randall’ın, büyük bir savaşın eşiğindeki 18. yüzyıl İskoçyasına yaptığı zaman yolculuğu ve orada tanışıp âşık olduğu Jamie Fraser ile yaşadığı aksiyon dolu maceralar anlatılmaktadır. Yönetmen koltuğunda Ronald D. Moore’un oturduğu dizide başrolleri Caitriona Balfe (Claire Randall) ve Sam Heughan (Jamie Fraser) paylaşıyor.
 • 2014
 • 60
 • IMDb 7.2
 • 457
 • 0
The Tudors Türkçe Altyazılı izle
İncele
The Tudors Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
The Tudors Dizisini izleTarihi türü dizi severlerin beğenerek izlediği The Tudors dizisi aynı zamanda içerisinde dramı da barındıran İngiltere yapımı başarılı bir çalışmadır. Dizide bir İngiltere kralı olan 8. Henry’nin hayatının The Tudors izle yanı sıra sarayda yaşanan ilginç olaylar ve gelişmeler konu edilmektedir. Çünkü saray içerisinde birçok entrika ile birlikte The Tudors HD izle birtakım siyasi olaylar yaşanmaktadır. Kral 8.Henry’nin özel yaşamında âşık olduğu birisi vardır. Fakat abisinin ölümünün ardından babasının zorlayıcı isteği nedeniyle abisinin eşi ile evlenmek The Tudors Türkçe dublaj izle zorunda kalmıştır. Bundan dolayı yaşamında pek mutlu değildir. Dizide kralın özel hayatından The Tudors Türkçe altyazılı izle başka saray ilişkilerinde yaşayacağı karmaşık süreçler anlatılıyor. 16.yüzyıl İngiltere döneminde yaşanan tutumları yansıtan bu dizide ayrıca kadınların erkek çocuk yapma konusunda üzerindeki baskılara da değiniliyor.
 • 2007
 • 55
 • IMDb 7.7
 • 587
 • 0
Friends
İncele
Friends
1994 yılında çekilmeye başlayan ve 2004 yılına kadar 10 sezon çekilen dizi eğlenceli bir komedi sitcom dizisidir. Oldukça başarılı kadrosu ile yıllarca gülmemizi sağlamış güzel bir yapıttır. Marta Kauffman ile David Crane tarafından üretilen kaleme alınan dizi birçok ülkede yayımlanmıştır. Dizi 20li yaşlarında olan 3 erkek ve kadını konu etmektedir. New York’ta yaşayan bu 6 kişi birbirinden oldukça farklı karakterlere ve hayat hikayelerine sahiptir. Ancak bir şekilde yolları kesişmiştir. Bu 6 gencin yaşadığı komik maceraları ekrana taşıyan dizide Jennifer Aniston gibi ünlü oyuncularda er almaktadır. Courteney Cox Arquette ve Lisa Kudrow’un rol aldığı friends dizisinde Matt LeBlanc ile Matthew Perry’de başrolleri paylaşmaktadır.
 • 1994
 • 22
 • IMDb 7.9
 • 356
 • 0
Romantik Diziler Aşk, insanın yaratılışında vardır. Bu yüzden her insan hayatında ya aşkın peşindedir ya da aşk onun peşindedir. Hayatı esin kaynağı alan dizilerde de bu durum daha çok romantik diziler olarak karşımıza çıkıyor. Çok geniş bir konu bütünlüğü olan romantik diziler, sektörün en eski kategorilerinden birisidir ve her yıl yenileri mutlaka arşive dahil olmaktadır. Çoğu zaman komedi eklenir romantik komedi olur kimi zaman dram eklenir izleyenleri hüzne boğar. Ama her seferinde romantik dizilerin insanı rahatlatan, etrafına, sevdiği kişiye farklı bir gözle bakmasına vesile olan bir yönü vardır. Romantik Dizi İzle Başarılı bir romantik dizisi sizin aşkınızda yeni bir sayfa açmanıza ya da sevdiğiniz kişiye karşı nasıl davranacağınız konusunda tüyolar bile verebilir. Romantik diziler izle seçeneklerimiz arasında yer lan birbirinden güzel diziler sayesinde benzersiz bir eğlenceye eşlik edebilirsiniz. Kimi zaman eşler, sevgililer arasındaki sürtüşmelere şahit olabilir, nazları, tripleri görebilirsiniz. Özellikle sonunda aşkın ve sevginin karşısında hiçbir engelin durmayacağını görürsünüz. Romantik dizi izle arasından seçeceğiniz herhangi bir tercihle ilişkinize dair tüyolar alabilirsiniz. En İyi Romantik Diziler Sitemizde yer alan en iyi romantik diziler en çok sevilen, en çok takipçisi olan dizilerdir. Her birisi dünya genelinde yüzlerce, binlerce izleyiciye sahiptir. Dilediğinizi tercih edebilir, altyazılı ya da dublaj olarak full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap