yabancı dizi izle

Belgesel Dizileri | Film izle - Dizi izle - filmdizievi1.com Film izle, Dizi izle

hd film izle

Belgesel Dizileri
Our Planet
İncele
Our Planet
2019 yılı ABD yapımı olan belgeselde dünyamız en geniş şekilde anlatılmaktadır. Dünyanın her bölgesinde uzun süre yapılan çekimlerle elde edilen başarılı görüntüler ile oluşturan yapımda Sir David Attenborough seslendirme yapmaktadır. 8 bölümden oluşan ilk sezonda dünyamızın kutuplardan Afrika çöllerinde ve okyanusun dibine kadar uzanan bu yolculukta birçok farklı canlı türünü tanımak ve bunlara tanık olmak mümkün olacaktır. Our Planet yapımı insanlara gezegeni tanıtan birçok yapım arasında en başarılısı olarak gösterilebilmektedir. Oldukça başarılı şekilde çekimleri yapılan ve gösterim için hazırlanan yapım izleyiciye dünyamızı en çarpıcı şekilde göstermektedir. Her kıtada yapılan başarılı ve yüksek görüntü kalitesindeki çekimler harika manzaraları sunabilmektedir.
 • 2019
 • 50
 • IMDb 8.6
 • 159
 • 0
Frozen Planet
İncele
Frozen Planet
Merakla beklenen BBC belgesellerinden biri olan ve dünyanın en soğuk bölgelerini konu alan Frozen Planet özellikle kuzey ve antartik bölgelerinin daha önce hiç bilinmeyen yönlerini ele alıyor. Belgeselin yapımcılığını da üstlenen BBC’nin ödüllü belgesellerinden olan Kutuplar Atlası 50 dakikadan oluşan 8 bölümden oluşmaktadır. Ray Dal’ın yönetmen koltuğunda oturduğu belgeselin anlatıcı, birçok BBC belgeselinde olduğu gibi David Atternborough. Antartik kıtasının tüm yönleri ile ele alındığı belgeselde hayvan türlerinden mikro organizmalara, yer yüzü olaylarından ekosisteme kadar birçok konuda detaylı bilgiler, eğlenceli ve ince görüntüler ile izleyicilere aktarılmaktadır. 2011 yılında izleyici ile buluşan ve BBC’nin tarih birimi tarafından çekilen belgesel birçok yönden hayranlık uyandırıcı görüntüler bulundurmakta.
 • 2011
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 317
 • 0
Dynasties
İncele
Dynasties
Dynasties Belgesel izleDynasties serisi, belgesel türünde yapılmış olan dizilerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Soyların anlatıldığı dizide, nesilleri tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan beş hayvan türünün durumu anlatılıyor. Ödülü olan ve dünyaca ünlü BBC Stüdyoları Doğa Tarihi Departmanı’nın bir projesi olarak karşımıza çıkan diziyi Sir David Attenborough seslendiriyor. Çok sevilmekte olan fakat nesilleri de tükenme tehlikesi ile karşı karşıya bulunan bu 5 hayvan türü derinlemesine mercek altına alınıyor. Yapım oldukça duygu yüklü yani ve sinematik oluşu ile farklı bir anlatıma sahip. Doğa belgeselleri arasında çığır açacak düzeyde başarılı bir yapım. Her canlı ise ailesini korumak adına doğada mücadele vererek, soyunu devam ettirmeye çalışıyor.
 • 2018
 • 60
 • IMDb 9.2
 • 206
 • 0
Africa Belgeseli izle
İncele
Africa Belgeseli izle
Africa Belgeseli Dizisi izleBelgeseller her daim kendine ayrı bir alan yaratırken izleyici kitlesini de ayrı tutar. Kaliteli içerikleri ve bilimsel yönden yaklaşılsa dahi günlük hayatta doğadan ve diğer diğer konulardan çeşitli konuları mevcut olurken Africa adlı belgesel adından da anlaşıldığı üzere Afrika’yı konu edinir. Canlıların sayısız olduğu Afrika’da bu her çeşitten canlıya erişip bunları belgesel kuşağı olarak bir araya getirmeye çalışan bu dizi 2013 yapım olmakla beraber İngiliz ürünüdür. Bir sezonluk olsa dahi bu sezonunda altı bölüme bile sığmayan ancak işlenebildiği kadar geniş tutulan bölgede Africa Belgeseli izle yaşayan canlıları izleyerek onlar hakkında bilgi sahibi olunurken coğrafi bölge daha yakından incelenmeye de olanak bulunma durumu vardır.
 • 2013
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 210
 • 0
Cosmos Bir Uzay Serüveni
İncele
Cosmos Bir Uzay Serüveni
Cosmos Kozmos BelgeseliKozmos belgeseli izle, ABD’li bir gökbilimci olan Carl Sagan’ın 1980 senesinde sunmuş olduğu ve çığır açan Cosmos’un devamı niteliğinde olan belgesel dizi olan Cosmos: Bir Uzay Serüveni Neil deGrasse Tysın’ın anlatımı ve Haluk Bilginer’in de seslendirmesi ile birleşmiş, ortaya evrenin uzak köşelerini keşfe çıkan bir belgesel çıkmıştır.Kozmosu bilinmekte olan geçmişi, modern bilimin ilerlemesi ile yoluyla uzay belgeseli izle Hayal Gemisini yönlendirir. Son derece popüler olan bu seri 1 sezon, 13 bölümden oluşmuştur. Her bölümde farklı konulara değinerek bize evrenin gizli ve uzak köşelerini keşfe çıkaran diziye Samanyoluna Bir Bakış bölümü ile merhaba diyebilirsiniz. Son bölüm ise Özgür Dünya olmakta birlikte sizlere elveda denmektedir, uzay konulu belgesel izle.
 • 2014
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 408
 • 0
Belgesel Dizileri İnternetten dizi izlemek en büyük eğlencelerden birisidir. Eğer hem dizi izlemek hem de bilgi birikiminizi, kültürünüzü arttırmak istiyorsanız en doğru tercih belgesel dizileri olmaktadır. Çoğu kişi belgesel dizi ve filmlerin sıkıcı olduğunu düşünebilir. Fakat bu görüş son derece yanlık ve hatalıdır. Çünkü son yıllarda yapılan Belgesel Dizileri usta senaristlerin ellerinden çıkmakta, bu da kaliteyi çok daha yukarıya taşımaktadır. Öyle ki birçok izleyici izlediğinizi belgesel olduğunun bile farkında değildir. İşte sayfamızda tercihinize sunduğumuz belgesel dizileri izle seçeneği ile hem kültürel anlamda kendinizi geliştirme imkanı bulacaksınız hem de her yönden eğlenceli yapımlarla karşılaşacaksınız. En İyi Belgesel Dizileri Ustalıkla hazırlanan Belgesel Dizileri artık çok daha görselliği ve hikayesi yüksek oluyor. Anlatılan hayat hikayesi senaryoya yedirilerek verildiği için izleyenleri sıkmadığı gibi hem görsel hem işitsel hafızaya hitap ettiği için çok daha akılda kalıcı oluyor. Sitemizde her biri özenle seçilmiş olan en iyi belgesel dizileri bulacaksınız. Editörlerimizin özenle seçtiği diziler arasından uzun veya kısa metrajlı olanlar arasından modunuza, ilgi alanınıza göre tercih yapabilirsiniz. En Çok İzlenen Belgesel Dizileri Eğer bir Belgesel Dizi izlemek istiyor ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız sayfamızda belgesel dizi izle tercihlerini izlenme oranına, yorum alma sayısına, imdb puanına, yayın yılına göre sıralayabilir ve karşınıza çıkan seçeneklerden herhangi birisini HD kalitede hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap