Aile Dizileri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Aile Dizileri
Friends
İncele
Friends
1994 yılında çekilmeye başlayan ve 2004 yılına kadar 10 sezon çekilen dizi eğlenceli bir komedi sitcom dizisidir. Oldukça başarılı kadrosu ile yıllarca gülmemizi sağlamış güzel bir yapıttır. Marta Kauffman ile David Crane tarafından üretilen kaleme alınan dizi birçok ülkede yayımlanmıştır. Dizi 20li yaşlarında olan 3 erkek ve kadını konu etmektedir. New York’ta yaşayan bu 6 kişi birbirinden oldukça farklı karakterlere ve hayat hikayelerine sahiptir. Ancak bir şekilde yolları kesişmiştir. Bu 6 gencin yaşadığı komik maceraları ekrana taşıyan dizide Jennifer Aniston gibi ünlü oyuncularda er almaktadır. Courteney Cox Arquette ve Lisa Kudrow’un rol aldığı friends dizisinde Matt LeBlanc ile Matthew Perry’de başrolleri paylaşmaktadır.
 • 1994
 • 22
 • IMDb 7.9
 • 356
 • 0
Doctor House M.D
İncele
Doctor House M.D
Doctor House M.D izleTüm zamanların en seçkin hastane ve tıbbi dizilerinden olan House M.D Humanitas Prize, Emmy ve Altın Küre için layık görülen bir Fox dizisidir. Orijinal olarak House M.D olarak adlandırılan dizi House dizisi olarak da bilinmektedir. 2004 yılında izleyicisi ile buluşan dizi, 2012 yılına kadar izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarmıştır. FOX’da yayınlanan dizi totalde 177 bölüm devam etmiştir. Bryan Singer gibi dev bir ismin yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, özenle seçilmiş bir dizi, genç doktorun Doctor dizisi izle eğitimi ve ukala, sabit fikirli adı nam salmış bir doktorun hikayesine odaklanmaktadır.Dizide Dr. Gregory House olarak bilinen huysuz, saplantı sahibi, ukala ve kendini beğenmiş sınır tanımayan bir doktordur. Bu noktada ilginç vakalara ve hastalıklara teşhis koymakta bir dizi genç doktor ona yol arkadaşlığı edecektir.
 • 2004
 • 44
 • IMDb 8.2
 • 346
 • 0
Good Trouble
İncele
Good Trouble
Başlangıç tarihi 2019 olan 42 dakikalık dram ve aile filmi Good Trouble Los Angeles’ta yeni bir hayata atılan Mariana ve Callie’nin maceralarını anlatıyor. The Fosters’ın devam dizisi olarak bilinen dizide Maima Mitchell, Cierra Ramiraz, Zuri Adele rol alıyor. Dizide Adele’i adalet takıntılı Malika, Martinez’i politik grafik tasarımcısı Gael; Bart’ı muhafazakar yargıç Wilson, Cola’yı apartman yöneticisi Alice canlandırır. Dizi The Foster’ın senaristleri Peter Paige, Joanna Johnson, Bradley Bredeweg’dir. Pilot bölüm yönetmenliğini ise Jon M. Chu üstleniyor. Good Trouble dizisinde Callie ve Mariana ikilisinin tanışması ve sonrasında yaşadıkları, değişen duygusal değişimleri anlatılmaktadır. İlk sezon 13 bölümden oluşmaktadır. 2. sezon için de onay alınmıştır.
 • 2019
 • 42
 • IMDb 7.1
 • 144
 • 0
Aile Dizileri Evlerinde kaliteli bir şekilde ailesiyle zaman geçirmek isteyen kişilerin ortak zevklerinden biri olarak dizi izlemek en çok tercih edilen aktivitelerden biri oluyor. Ancak dizi türlerinin kimilerinin ailenin farklı üyelerine hitap etmemesi söz konusu olduğu için bu noktada herkesin zevkle takip edeceği dizileri bulmak gerekiyor. İşte bu türden bir ihtiyacı karşılayan diziler de aile dizileri oluyor. Konusu itibarıyla tüm yaş gruplarına uygun hikayeler barındıran bu dizilerle eğlenceli şekilde vakit geçirilebiliyor. Aile Dizisi izle Ailelerin kalabalık bir şekilde toplandıktan sonra televizyonlarının ya da bilgisayarlarının başına geçtiklerinde eğlenceli bir şekilde vakit geçirirken bu ortamın bozulmaması son derece önemli olmaktadır. Bu sebeple aile dizileri izle denerek söz konusu dizilerin izlenmeye başladığı sitelerin hızlı şekilde dizileri yüklüyor olduğuna ve dizilere ait linklerin kırık olmayıp sorunsuz bir şekilde diziyi izlemeye olanak sağladığına dikkat etmek gerekmektedir. Ailecek izlenecek diziler Dizilerin içinde yer aldığı bir siteye girildiğinde aile dizilerinin arasında çok farklı diziyle karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Bunlar arasında kendi zevklerine uygun ve ailecek izleyebileceği bir dizi arayışında olan kişiler için seçim yapmada en doğru adımlardan biri en iyi aile dizileri arasında dizi seçimi yapmak olmaktadır. Pek çok izleyici tarafından beğenilen bu aile dizilerini izle bağlantıları kullanılarak kesintisiz bir şekilde aileyle kaliteli zaman geçirilebilir.

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap