1. Yıldız Geçidi Atlantis – Stargate Atlantis izle

  Yıldız Geçidi Atlantis – Stargate Atlantis izle

  İMDb : 7.9 5 Sezon  -   99 Bölüm

  Stargate Atlantis izle

  2004 yılında yayın hayatına başlayan ana teması bilim kurgu olan aksiyon ve macera ögelerini de içinde barındıran Yıldız Geçidi Atlantis dizisi Amerika ve Kanada ortak yapımıdır. SG-1 isimli dizinin bir devamı olarak sayılan dizi bir grup bilim insanının Stargate Atlantis izle isimli şehrin izini sürmesini, Atlantis’e gitmeye çalışmalarını konu almaktadır. Farklı milletleri içinde barındıran bu bilim insanlarının arasında askerler de bulunmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda Atlantis isimli kayıp şehrin dünya üzerinde değil, Pegasus Galaksisi’nin içerisinde yer almaktadır. Amaç ise bu bahsi geçen kayıp şehri bulmak, gizemlerini çözmektir. Ayrıca bilimsel açıdan değer taşıyabilecek olan bulguları dünyaya insanlığa faydası olması açısından getirmek istemektedirler.
  Yıldız Geçidi Atlantis – Stargate Atlantis izle 4.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  4.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      7.9   1.163

Background
 1. İlk olarak SG-1 dizisinde bahsedilen kayıp şehir olarak adlandırılan Atlantis şehrini bulma ve keşfetme yolculuğunu anlatan dizide SG-1 dizisinin ünlü oyuncuları da eşlik etmektedir. Bunun yanında ise dizinin kadrosunda yeni oyuncular da bulunmaktadır. Yıldız Geçidi: Atlantis 1. sezon dizisinde izleyiciye görsel efekt şöleni yaşatılmaktadır. Pegasus Galaksisi içerisinde bulunan Atlantis şehrinde iyi ve kötü savaşı da bulunmaktadır. Bu doğrultuda sahneye kötü karakterler olarak Kolya ve Genii isimli kişiler dahil olmaktadır. Kolya ve Genii ise kiralık katillerdir ve kendileri gibi kötü karakterlerle Atlantis’i ele geçirirler. Atlantis’i ve Atlantis’in geleceğini kurtarmak için ise Sheppard isimli karakterin fedakarlıklarına ihtiyaç vardır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Pegasus Galaksisi’nde bulunan Atlantis şehrini keşfe çıkan bir grup insan, burada birçok tehlikeyle karşılaşmaya devam etmektedir. Yıldız Geçidi: Atlantis 2. sezon içerisinde kendilerini büyük Wraith tehlikesi beklemektedir. Kadim isimli kişilerin yanlışlıkla denebilecek bir hata sonucunda ortaya çıkan Wraith ırkı enerjiden beslenen bir ırktır ve insan ırkına yakındır. Dizinin bu sezonunda ana karakterlerimizin bu bahsi geçen Wraith ırkıyla mücadele etmelerine seyirciler tanık olurken Kadim denilen kişilerle de iletişim kurmalarınıizlemektedirler. Tüm bunların yanında ise bir mücadele sırasında karakterlerin kurtuluşlarını sağlayabilmek adına Daedalus isimli bir gemi inşa etmişlerdir. Tüm dizi boyunca hız kesmeyen bir macera silsilesi devam etmektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Bilim kurgu türünden dizileri seven izleyicileri ekran başına toplamayı başaran Yıldız Geçidi: Atlantis dizisinde heyecan hız kesmeden devam etmektedir. Dizinin bu sezonunda Atlantis’i keşfe çıkıp gizemlerini çözmeye çalışan bir grup dünyalı insanları bekleyen yeni tehlikeler ortaya çıkmaktadır. Bir yerlerde bulunan teknoloji ve enerjiden beslenen örümcekler bulunmaktadır. Yıldız Geçidi: Atlantis 3. sezon içerisinde bu örümceklerle mücadele edilmektedir. Fakat bu örümcekler ortaya çıkmadan önce bunları bilen Çoğalcılar isimli kişiler vardır. Wraith ırkı ile ana karakterlerimizin savaşında bu Çoğalcılar yardımcı olmuşlardır fakat kendileri de birer tehlikedir. Çoğalcılar birçok kılığa bürünebilmektedir ve kayıp şehir olan Atlantis’teki Çoğalcılar’a Asuranlar ismi verilmektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 2004 yılında yayın hayatına başlayan dizinin bu sezonunda işler iyice karmaşıklaşmaktadır. Bilim kurgu türünden etkileyici konulara ve sahnelere sahip olan dizide felsefi tartışmalar da boy göstermektedir. Yıldız Geçidi: Atlantis 4. sezon içerisinde Atlantis üzerinde bulunan dünyalı ekip arasında bazı anlaşmazlıklar ve çatırtılar meydana gelmektedir. Bu olayların ardından ekibin geleceği ve düzeni için Elizabeth Weir, ekipten ayırılır. Pegasus Galaksisi içerisinde bulunan Atlantis şehrinde Weir’ın ekipten ayrılışı, ekibin Çoğalcılar ile girdiği mücadele sonrasında meydana gelir. Weir’ın ekipten ayrılmasından sonra ise yeni birisi ekibe dahil olur. Mücadelenin hız kesmediği dizinin bu sezonunda Çoğalcılar’a karşı toplu bir mücadele söz konusundur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Uzun yıllar süren bilim kurgu türünde izleyicisi ile buluşan dizinin son sezonu 2009 yılında çıkmıştır. Sürpriz bir final sezonu yapan dizide tüm korkulanlar meydana gelmektedir. Dünyalı insanların oluşturduğu ekip başarısızlığa uğramıştır. Yıldız Geçidi: Atlantis 5. sezon içerisindeki tüm mücadelenin yanında bir de aşıklar bulunmaktadır. Ekibin içerisindeki McKay ve Keller arasında romantik bir şekilde ilerleyen ilişki vardır. Yıldız Geçidi: Atlantis dizisinde bir hata sonucu ortaya çıkan insanlığın enerjisinden beslenen ve insanlığa en yakın ırk olarak tanımlanan Wraith ırkı dünyayı ele geçirmeye başlamaktadır. Böylece Wraith ırkı için dünya, bulunmaz bir yemek hazinesidir. Ekip ise mücadelede başarısız olmuştur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap