1. Vikings – Vikingler Türkçe Dublaj izle

  Vikings – Vikingler Türkçe Dublaj izle

  İMDb : 7.4 5 Sezon  -   70 Bölüm

  Vikings - Vikingler HD izle

  Vikingler, 3 Mart 2013 tarihinde ilk bölümü yayınlanmış bir dizidir ve o günden bu yana tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştır. Kanada-İrlanda ortak yapımı olan dizi, tarihsel kategoride yer alır. Fakat buna tarihsel drama demek daha doğrudur. Dizi, çekim kalitesi ve oyuncularının başarısıyla izleyenleri 8. Yüzyıl ile 11. Yüzyıllar arsına götürmekte, Viking Türkçe dublaj izle devrinin atmosferi içerisinde büyülü, bir o kadar da gerçek bir maceraya çıkarmaktadır. İzleyiciyi Vikinglerin arasına çeken dizi, toplumun yaşamından izler taşımakta, Vikinglerin tarihi hakkında bilimsel bilgiler aktarmaktadır. Geldikleri her yeri Vikings HD izle yağmalayan, karşılarına çıkan her şeyi yıkan savaşçılar izleyicileri gerçek savaş sahnesinin içerisine çekmektedir. 45 dakikalık bölümlerden oluşan dizinin her bölümü heyecanla beklenmektedir.
  Vikings – Vikingler Türkçe Dublaj izle 8.0 / 10 8 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

      7.4   487

Background
 1. 3 Mart 2013 tarihinde ilk bölümü yayınlanan Vikingler, bütün bölümlerinde izleyicileri mest ediyor. Vikingler 1. Sezon, 9 bölümden oluşuyor ve her bölüm 45’şer dakika sürüyor. Tarih ve dizi severleri 8 ila 11. Yüzyıl atmosferine taşıyan dizi, İskandinav bölgesinin cesur ve acımasız savaşçılarını izleyicilerin karşısına çıkarıyor. Viking devrini gerçekçi biçimde gözler önene seren dizide Vikinglerin efsane savaşçısı ve kralı Ragnar Lothbrok’un hayatıyla bu sezon başlıyor. Çeşitli fetih hareketleriyle devam ediyor ve savaşçılar, gittikleri her yere kanı, vahşeti, dehşeti beraberinde götürüyorlar. Basit bir çiftçi olan Ragner zamanla bir savaşçıya ve krala dönüşüyor. Aynı zamanda oğlu Bjor’un savaşları da izleyicileri bekliyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İlk bölümünden itibaren izleyicilere farklı bir dizi keyfi yaşatan, heyecan, macera, merak duygularını en üst perdeden yansıtan Vikingler izleyicilerinin yeni bölümlerini dört gözle beklediği bir dizidir. Vikingler 2. Sezon bölümleri izleyicilerini yine eşsiz bir maceraya sürüklüyor. Birbirinden muhteşem savaş sahnelerinin içerisine giren izleyici savaş sahnelerini izlemiyor, adeta içinde savaşıyor. Ragner bu sezon batıya yelken açma hayallerini gerçekleştirmeye daha fazla çaba sarf ediyor ve de başarıyor. Yeni Earl unvanının da sahibi olan Ragner, uzak diyarlara açılarak büyük savaşlara imza atıyor. Gittiği her yere kan, vahşet götüren savaşçılarıyla birlikte Ragner’in yükselişi sürüyor. 10 bölüm boyunca izleyicileri nefes kesen sahneler bekliyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İki sezondur izleyicilerini mest eden Vikingler 3. Sezon bölümleriyle de maceraya devam ediyor. Viking kralı ve efsane savaşçı Ragner kabile reislerinin karşı çıkmasına rağmen giriştiği mücadeleleri devam ettiriyor, hiç durmaksızın savaşlarına devam ediyor. Gittiği her yere acı, kan, vahşet götürüyor. İlerleyişine devam ederek Paris’e kadar gelen Ranger, tam anlamıyla bir Viking efsanesine dönüşüyor. Savaşçılarıyla hep ileriye giderken kendi krallığında çıkan tehlikeler ve ihanetlerle de mücadele etmek zorunda kalıyor. Kabilelerin karşılıklı Politik hamleleri de dikkat çeker. 10 bölümde izleyiciler heyecanın doruklarına çıkarken Viking toplumunun giyiminden günlük hayatına, kültüründen göreneklerine pek çok ayrıntıya da tarihsel gerçekliğiyle şahit olma imkânı buluyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İlk bölümünden itibaren çok geniş bir yankı uyandıran Vikingler 4. Sezon bölümleriyle de dikkat çekiyor. Bu sezon önceki yıllara göre daha kalabalık. 20 bölümden oluşuyor. Bu da izleyicilerin nefessiz izleyebileceği daha fazla bölüm, daha fazla macera anlamına geliyor. Önceki sezonlara göre savaşa daha geniş yer verilen 4. Sezonda Bjorn da önemli bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Önceki sezon Paris kapılarına dayanan savaşçılar bu sezon saldırılarını daha da arttırıyorlar. Ateşli savaş sahneleri izleyicileri bekliyor. Ranger hem dış düşmanlarıyla mücadele etmek zorundadır hem de içeriden çevrilen oyunlara karşı koymak zorundadır. Stratejik hamleler eşliğinde varlığını devam ettirmeye çalışır. Rüyalar verilen kararlarda yönlendiricidir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Tarihi savaş filmlerine ilgisi olanlar için büyük heyecana sebep olan Vikingler 5. Sezon bölümleriyle de hayranlarını fazlasıyla memnun edeceğe benziyor. Her sezon dozunu daha da arttıran dizi, hayran kitlesini yine şaşırtarak meraklandırmaya ve heyecanlandırmaya devam ediyor. 10 bölümden oluşan bu sezonda Lagertha ve Ragner’ın oğulları kendi kaderlerini çizmek amacıyla yola çıkıyorlar; fakat artan tehditlerin, beklenmedik ihanetlerin ortasında kanlı güç mücadeleleriyle karşı karşıya kalıyorlar. Ivar’ın yükselişi sürerken Floki yeni bir yol çizer ve dindar bir güç yükselmeye başlar. Müttefiklik arayışları, yeminler, ihanetlerle birlikte kimi zaman sadakatin bedeli ödenir. Kardeş kavgaları yaşanır, savaş meydanlarında sevenler karşı karşıya gelir ve toplumun kaderi kahramanların kaderiyle birleşir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap