1. True Detective izle

  True Detective izle

  İMDb : 8.2 3 Sezon  -   24 Bölüm

  True Detective Türkçe Dublaj izle

  İlk defa 2014 yılında Amerikan HBO kanalında yayınlanan true detective dizisi, tam olarak antoloji tarzında bir dizi olarak görülebilir. Suç-drama dizisi true detective izle olarak da anılan bu yapımda her sezon farklı iki dedektifin yaşadıkları olaylar anlatılıyor. İlk sezonda Matthew McConaughey ve Woody Harrelson tarafından true detective türkçe dublaj izle canlandırılan dedektifler sayesinde dizi büyük bir beğeni topladı. Çift zamanlı olarak true detective türkçe altyazılı izle çekilen dizide günümüzden sahneler ve flashbackler ile geçmişten sahneler bulunuyor. Dizinin ikinci sezonunda ise Colin Farrell ve Rachel McAdams rol alıyor. Her sezonda önemli bir cinayet true detective hd izle soruşturması konu edilirken, biryandan da dedektiflerin yaşadıkları anlatılıyor. Özellikle dizi felsefi bir yapıya da sahip olarak yayınlandığı dönemde büyük beğeni toplamıştır.
  True Detective izle 6.7 / 10 8 kullanıcı oyu.
  6.7
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

      8.2   1.710

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram Dizileri , Polisiye Suç Dizileri
  •  Orjinal Adı: True Detective
  •  İlk Yayın Tarihi: 12.01.2014
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Kanal: HBO
Background
 1. 2018 yılında 8 bölüm olarak Amerikan HBO kanalında yayınlanan true detective 1. sezon Woody Harrelson ve Matthew McConaughey tarafından canlandırılan dedektiflerin hikayeleri ile şekilleniyor. Dedektifler Rustin Cohle ve Martin Hart Louisiana Kriminal Şubesinde 17 yıl boyunca aynı seri cinayet dosyası üzerinde araştırma gerçekleştirirler. Ancak bu uzun soruşturma sonucunda istedikleri sonuca ulaşamazlar. Çift zamanlı kurguya sahip olan dizide kısmen günümüzde kısmen geçmişte yaşanan olaylardan sahneler yer alıyor. İlk sezonda birbirlerine pek uyumlu olmayan bu dedektiflerin dava sürecinde nasıl bir değişime uğradıkları anlatılıyor. Dedektifler yıllarca çözüme ulaşamasalar da tekrar açılan dosyada bu sefer ifade veren kişi konumuna geliyorlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 8 bölüm üzerinden Amerikan HBO kanalında 2015 yılında yayınlanan true detective 2. sezon ilk sezona göre farklı bir ekip ile ekrana geliyor. Sezonda dedektif Antigone rolünü Rachel McAdams ve Polis Raymond rolünü ise Colin Farrell canlandırıyor. Bir polis memurunun devriye sırasında tesadüfen gördüğü bir cinayet mahalli ile sezon başlar. Cinayet alanında bulunan cesedin aslında işkence yapılarak öldürüldüğü tespit edilir. Cinayet soruşturmasında bambaşka şehirlerden farklı cinayet zanlıları bu olayda birleşir. Olaylar sonucunda karanlık bir zengin gücünü yitirirken, hikaye eski zamanların iyi-kötü polis filmlerine öykünen bir yapı da sunuyor. Temel hikayesi ile dizi izleyiciye farklı bir macera sunuyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap