yabancı dizi izle

The Walking Dead Türkçe Dublaj izle | Film izle - Dizi izle - filmdizievi1.com Film izle, Dizi izle

hd film izle

 1. The Walking Dead Türkçe Dublaj izle

  The Walking Dead Türkçe Dublaj izle

  İMDb : 7.3 9 Sezon  -   128 Bölüm

  The Walking Dead izle

  The walking dead 2010 yılında seyirci karşısına çıkan ve günümüze kadar başarılı bir şekilde gelebilen ve her geçen gün izleyici kitlesi büyüyen yapımlardan bir tanesidir. Dizi sahip olduğu eşsiz konusu ile ilk bölümden itibaren sınırları zorlamakta ve izleyicilerini kendisine bağlamayı başarabilmektedir. Dizinin temel konusu dünyada ortaya çıkan bulaşıcı bir hastalık sonucu insanların birer zombiye dönüşmesidir The Walking Dead Türkçe dublaj izle. Bu hastalık beyinsel bir hastalık olduğu için ise zombilerin the walking dead izle etkisiz hale getirilebilmesi yalnızca kafalarından vurulması ile gerçekleşebilir. The Walking Dead Türkçe altyazılı izle, ana karakterlerden bir tanesi olan Rick Grimes önderliğinde bir grup ise hem zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi vermekte hem de birtakım art niyetli insanlar ile mücadele etmekte ve yeniden bir medeniyet inşa etmeye çalışmaktadır.
  The Walking Dead Türkçe Dublaj izle 6.4 / 10 128 kullanıcı oyu.
  6.4
  ( Toplamda 128 oy verildi. )

      7.3   1.555

Background
 1. The Walking Dead 1. Sezon başlangıcında ana karakterimiz Rick Grimes bir çatışma esnasında yaralanmış ve hastanede baygın haldedir. Bir süre sonra kendine gelir ve hastanenin dışına çıkar, etraftaki anormalliklerin farkına varır. Tüm bölge zombi ya da dizideki ismi ile aylaklar tarafından işgal edilmiştir. Şehir dışında bulunan ve Rick’in iş arkadaşı olan Shane’in yönettiği, Rİck’in karısı ve çocuğunun da bulunduğu kampa Rick Grimes ulaşır. Bu kamp bir süre sonra aylaklar tarafından saldırıya uğrar ve grubun bir kısmı bu saldırıda ölür. Rick Grimes komutayı devralır ve CDC merkezine doğru yola çıkarlar. Bu merkezde ise jeneratörlerdeki yakıtın tükenmesi sebebi ile bina havaya uçacaktır. Gruptaki birkaç kişi merkezde kalmaya ve hayatlarına son vermeye karar verir. Ekip merkezden ayrıldıktan sonra bina havaya uçar ve ekibimiz mücadelelerine devam eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The walking dead 2. Sezon CDC’den çıkan grup interstate 85 yolu üzerinde terkedilmiş araçları yağmalar. Bu esnada kalabalık bir aylak sürüsü yaklaşır. Grup otomobillere saklanmak zorunda kalır. Aylaklardan bir tanesi Carol’ın kızı olan Sophia’yı kovalamaya başlar ve kaçış ormana kadar sürer. Sophia ormanda tamamen gözden kaybolur. Grup ararken Otis isimli karakter Rİck’in oğlu olan Carl’I yanlışlıkla vurur. Bunun üzerine Carl Hershell isimli bireyin sahip olduğu çiftliğe götürülür, burada tedavi görür. Bu esnada grup çiftlikte konaklar. Çiftlikte ise birtakım aylakların ahırda saklanıldığı öğrenilir. Ahırdaki aylakları Shane öldürmeye gider ve en son çıkan aylak Sophiadır. Rick zorlansa da Sophiayı öldürür. İlerleyen zamanlarda ormanda Shane ve Rick karşılaşır. Planına göre Shane Rick’i öldürecektir. Fakat tam tersi olur ve Rick Shane’i öldürür. Sesler üzerine aylak sürüsü grubun bulunduğu çiftliğe doğru saldırıya geçer. Çiftlikte gruptan birkaç kişi hayatını kaybeder. Kurtulanlar ise aralarında liderlik tartışmasına başlar. Son sahnede ise kamera eski büyük bir hapishaneye çevrilir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The walking dead 3. Sezon Rick ve gurubun Hershellin çiftliğinden kaçışından 8 ay sonra başlar. Ekip bir hapishane bulur ve bu hapishaneyi aylaklardan tamamen temizleyerek güvenli bir hale getirir. Rİck’in eşi doğum esnasında ölür. Hershell’in çiftliğinde terk edilen Andrea, Michone tarafından kurtarılmıştır. İkili kendisine Vali diye hitap eden ve etrafı bir kale gibi korunan Woodburry isimli bir yapılanma bulur. Vali Rick’in ve ekibinin hapishanede yeni bir yapılanma başlattıklarını öğrenir. Gücünü göstermek için planlar yapmaya başlar. Ancak Rick ve ekibi daha hızlı davranır. Sonunda Woodburry ekip tarafından işgal edilir ve yağmalanır. Vali ise Andrea’yı öldürür. Woodburry’de yaşayan halk hapishanede Rick ve ekibine katılır ve daha büyük bir topluluk olarak ekibimiz hayatlarına devam eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The walking dead 4. Sezon valinin saldırısından tam 4 ay sonrası ile başlar. Amansız bir virüs hapishanede yaşayan ekibe bulaşmış ve bu virüs sonucunda birçok kişi hayatını kaybetmiştir. Bu esnada vali eski sağ elini bulur ve onun grubuna katılır. İlerleyen zamanlarda eski sağ elini öldüren vali grubun kontrolünü ele alır. Grubu hapishaneye karşı savaş açmaya ikna eder. Vali tarafından hapishaneye bir saldırı düzenlenir. Bu saldırıda hem hershell hem de vali hayatını kaybeder. Hayatta kalanlar birbirlerinden ayrılmak zorunda kalır ve kendi kaderlerini kovalarlar. Mücadelelerine devam ederken her bir grup üyesi tabelalar ile işaret edilen Terminus isminde güvenilir bir sığınağa doğru yola koyulur. Tüm ekip burada bir araya gelir ancak herkes teker teker bilinmeyen bir sebepten ötürü burada esir olarak tutulur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The walking dead 5. Sezon başlangıcında Rick Terminusta aslında bir yamyamlık yapıldığını, ele geçirilen insanların öldürülüp yenildiğini fark eder. Sonrasında ekip bir araya gelir ve Terminusu alaşağı etmeyi başarır. Birtakım ekip üyeleri yaralanmış ya da Grady isimli yozlaşmış polis memurları ve doktorlar tarafından yönetilen bir hastaneye kaçırılmıştır. Herkes tekrar bir araya getirildikten sonra ekibe Aaron isimli biri Alexandria diye güvenli bir sığınaktan bahseder ve ekip burada büyük bir hoşgörü ile karşılanır. Ancak Alexandria sakinleri hiçbir zaman aylaklar ile mücadele etmemiştir. Bu sebep ile Rick grubun idaresini ele alır. 1. Sezondan hatırlayacağınız Morgan bu esnada Ricki aramaktadır. Alexandria’ya ulaşan Morgan, Rİck’i ilk gördüğü anda Rick Alexandria sakinlerinden bir tanesinin karısını dövmesi üzerine bu adamı öldürmektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The walking dead 6. Sezon Alexandria sakinleri gün be gün Rick’e liderlik konusunda daha çok güvenmektedir. Kendilerini Wolves olarak tanımlayan bir grup büyük bir zombi sürüsü ile birlikte Alexandria’ya saldırır. Bu saldırı esnasında iki taraftan da büyük kayıplar verilse de Rick ve Alexandria sakinleri sağ kurtulmayı başaracaktır. Şehrin yeniden yapılanması esnasında Hilltover isimli bir grup ile karşılaşılır. Bu grup Alexandria sakinlerine birçok malzeme ticareti konusunda yardımcı olmayı vaat eder. Ancak karşılığında kendilerine Saviors ismini veren ve sömürücü bir topluluktan kurtulmak isterler. Rİck ve ekibi Savior grubunun karakollarından bir tanesi yok etmeyi başarır. Ancak sezon sonunda Negan isimli Savior grubunun lideri tarafından yakalanır ve kendisine sadakat yemini etmeye zorlanır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The walking dead 7. Sezon Abraham ve Glenn Negan tarafından öldürülmüştür. Bunun üzerine Rİck Alexandriada sahip olunan hayati malzemelerin yarısını Negan ve ekibine vermeyi kabul eder. Ancak bir zaman sonra Michonne bu duruma karşı iyice rahatsız olmaya ve ayaklanmaya başlar. Bu esnada Rosita ve Eugene mermi üretmeye ve Neganı öldürmeye çalışır. Ancak bu girişim başarısız olur ve Eugene zorla Neganın ekibine katılmak zorunda kalır. Kingdom, Hilltop ve Scavengers isimli grupların da yardımı ile birlikte Negan’a karşı bir savaş başlatılmaya çalışılır. Alexandria’da topluluklar arasında bir savaş başlar ancak bu savaş esnasında öğrenilir ki yağmacılar aslında Negan için çalışmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The walking dead 8. Sezon Rick Negan ve kuvvetlerine karşı tam manası ile bir savaş başlatır. Kurtarıcılar sayıca daha fazla olmalarının yanı sıra daha iyi ekipmanlara da sahiptir. Ancak Rick ve diğer toplulukların ortak bir amacı vardır. Bu amaç ise daha parlak bir gelecektir. Yapılan planlardan sonra ise artık savaş başlamıştır. Bu zamana kadar Rick ve ekibin temel amacı hayatta kalmaktır. Ancak artık özgürlükleri için de savaşmak zorundadırlar. Alexandira güçlerini Rick’in kumandasında, Hilltop güçleri Maggie’nin komutasında ve Krallık güçleri ise Kral Ezekiel komutasında bir araya gelir ve artık kurtarıcıların sömürü düzenine karşı savaş sona ermeye, Negan mağlup edilmeye oldukça yakındır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The walking dead 9. sezon fırtına gibi geldi, gündemlerde aniden düşen, artış gösteren enteresan reytingleri olsa da. The walking dead 9. sezon türkçe dublaj izlemeye kesinlikle değer. Zamanda atlamalar yaratarak izleyicileri büyüleyen ve şaşırtan gelişmelerden bazıları Maggie Greene, Rick Grimes gibi karakterlerin diziye veda etmesiyle sonuçlandı. Çizgi romanı takip eden hayranları ise bunun olacağını biliyordu, zira 2 yıllık bir zamanda atlama olacağı çizgi romanda belirtilmişti. The walking dead 9. sezonu kesintisiz ve HD kalitesinde hemen izleyebilirsiniz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 14 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ARda Caliskan Temmuz 22, 2019 16:28:29

  nasıl izleyeceğim

 2. avatar
    Ibrahim Temmuz 20, 2019 23:49:35
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Bakalım neler olmuş

 3. avatar
    Emin.5454 Haziran 26, 2019 09:14:01

  Dizi deshet ötesi vallaha o dizide oynamak isterdim

 4. avatar
    Mahmut Temmuz 7, 2019 20:59:57

  Good

 5. avatar
    ozlemmtar Temmuz 8, 2019 00:00:12

  izle

 6. avatar
    Erdin Temmuz 9, 2019 09:31:14

  Mukemmel

 7. avatar
    Lol Temmuz 19, 2019 02:52:58
 8. avatar
    ferhat Temmuz 20, 2019 11:43:36

  mükemmel

 9. avatar
    Ibrahim Temmuz 20, 2019 23:49:35
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Bakalım neler olmuş

 10. avatar
    Mustafa Temmuz 21, 2019 00:01:14

  Evet çok güzel bir dizi

 11. avatar
    ARda Caliskan Temmuz 22, 2019 16:28:29

  nasıl izleyeceğim

 12. avatar
    Esma Temmuz 23, 2019 13:46:37

  Mukemmel

 13. avatar
    defne Temmuz 23, 2019 21:57:06

  güzel

 14. avatar
    ismail ünal Temmuz 26, 2019 12:18:42

  AÇILSUSAM AÇIL!

 15. avatar
    Kara Ekim 6, 2019 20:59:03

  Güzel

 16. avatar
    umut Ekim 9, 2019 16:42:13

  izlemeye deger

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap