1. The Tudors Türkçe Altyazılı izle

  The Tudors Türkçe Altyazılı izle

  İMDb : 7.7 4 Sezon  -   38 Bölüm

  The Tudors Dizisini izle

  Tarihi türü dizi severlerin beğenerek izlediği The Tudors dizisi aynı zamanda içerisinde dramı da barındıran İngiltere yapımı başarılı bir çalışmadır. Dizide bir İngiltere kralı olan 8. Henry’nin hayatının The Tudors izle yanı sıra sarayda yaşanan ilginç olaylar ve gelişmeler konu edilmektedir. Çünkü saray içerisinde birçok entrika ile birlikte The Tudors HD izle birtakım siyasi olaylar yaşanmaktadır. Kral 8.Henry’nin özel yaşamında âşık olduğu birisi vardır. Fakat abisinin ölümünün ardından babasının zorlayıcı isteği nedeniyle abisinin eşi ile evlenmek The Tudors Türkçe dublaj izle zorunda kalmıştır. Bundan dolayı yaşamında pek mutlu değildir. Dizide kralın özel hayatından The Tudors Türkçe altyazılı izle başka saray ilişkilerinde yaşayacağı karmaşık süreçler anlatılıyor. 16.yüzyıl İngiltere döneminde yaşanan tutumları yansıtan bu dizide ayrıca kadınların erkek çocuk yapma konusunda üzerindeki baskılara da değiniliyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.7   473

Background
 1. Tarihi ve drama içerikli bir dizi yapımı olan The Tudors 1.Sezon bölümlerinde Kral 8.Henry’i birtakım zorlayıcı kararlar beklemektedir. Kralın sosyal ilişkilerinden sorumlu Thomas Wolsey, 8.Henry’i Fransa ile barışı korumaya ikna eder. Bunun için bir toplantı yapılmasına ihtiyaç duyulur. Bu vesileyle iki kral Fransa’nın bir kenti olan Calais’te bir dostluk anlaşması yapmak üzere bir araya gelirler. Kralın özel yaşamında ise belirsizlikler sürmektedir. Çünkü babası onu Kraliçe Aragon ile evlenmesi konusunda baskı altına almıştır. 8.Henry’nin dikkatini çeken kadın ise Anne Boleyn’dir. Kendisi de krala karşı dolu hisler içerisindedir. İngiltere’ye ilginç bir sorun olan gizemli terleme isimli bir hastalık yayılmıştır. Bu hastalık neredeyse herkesin yaşamını etkisi altına alan ciddi bir sorun haline gelir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Geçmişte 16.yüzyılda İngiltere tarihinde yaşanan süreçleri ekranlara taşıyan The Tudors 2.Sezon bölümlerinde de karmaşık olaylar birbirini kovalıyor. Kral 8.Henry kendi içindeki sese kulak vererek Anne Boleyn ile evlenme çabasındadır. Bunun için elinden ne geliyorsa yapmanın gayretindedir. Anne Boleyn ise birtakım başarısız suikast girişimleriyle karşı karşıya kalacaktır. Henry’nin Anne ile bir araya gelmesindeki engellerin ardı arkası kesilmez. Kral Henry’nin kilise ile ilgili politikalarına ve yetkilerine karşı çıkan Sir Thomas More ve Fischer kendi sonlarını hazırlarlar. Thomas Cromwell, More’un İngiltere şansölyesi görevini üstlenir. İngiltere ve Fransa arasındaki ilişkiler giderek daha fazla karmaşık bir hal alır. Anne Boleyn, Kral 8.Henry’den olan çocuğu Prenses Elizabeth’in ardından iki düşük doğum yapar. Bu da birtakım sorunlara yol açar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İngiltere tarihinde yaşanan entrika ve karmaşık olayları gözler önüne seren The Tudors 3.Sezon bölümlerinde olaylar yine ilginç gelişmelerle ilerlemektedir. Kral 8.Henry özel hayatında sürekli bir çalkantı içerisindedir. Mutluluğu en önemli isteklerinden biri olan Henry üçüncü karısıyla evlenme şansı bulur. Ancak balayı döneminden sonra beklenmeyen birtakım olaylar gerçekleşir. Çünkü İngiltere’nin kuzeyindeki ve doğusundaki reforma karşı artan bir hareketlilik baş gösterir. Asilerin oluşturduğu grup belli başlı bazı bölgelere dağılmaya başlar. Bu hareketlilik Kral 8.Henry’i rahatsız etmeye başlar. Bunun üzerine isyanı bastırma amacıyla bazı kararlar alır ve uygulamaya koyar. Asi liderleri ve yandaşlarını silah bırakmaya zorlar. Cromwell, yaptıklarından dolayı krallar konseyi tarafından hain olarak suçlanır. Kuleye sürüklenirken kurtulmak için gösterdiği yoğun çaba ona bu konuda pek yardımcı olamaz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İngiltere’de 16.yüzyılda yaşanan siyasi ve politik olayların yanı sıra Kral 8.Henry’nin başından geçen olaylar dizisi sürükleyici bir şekilde devam etmektedir. The Tudors 4.Sezon bölümlerinde Henry’nin Catherine Howard ile yaptığı evliliğin ortaya çıkardığı olaylar ele alınıyor. Howard henüz 17 yaşındadır ve Kral 8.Henry ile hayatını birleştirir. Henry eski eşlerinden biri olan Anne Cleves’i sözünü tuttuğu ve sadakatini koruduğu için kutlamak istediği Noel’e davet eder. Henry aynı zamanda hareketliliğini koruyan işgalin önlenmesi ümidiyle Fransa Büyükelçisiyle de bir etkileşim kurmak zorundadır. Fransızlar Türklerle birleşmiştir. Henry ise bu duruma karşı askeri bir ittifak kurma çabası içindedir. Gerekli hazırlıklar yapılarak kuşatma başlatılır. Fakat Henry bu arada eski eşleri ve çocukları konularında da beklenmedik birtakım olayların içerisinde kendisini bulur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap