yabancı dizi izle

The Order | Film izle - Dizi izle - filmdizievi1.com Film izle, Dizi izle

hd film izle

 1. The Order

  The Order

  İMDb : 7.2 1 Sezon  -   10 Bölüm

  Dram, korku ve gizem türüyle karşınıza çıkan The Order oyuncu isimleri arasında Jake Manley'i, Adam DiMarco'yu ve Sarah Grey'i görebilirsiniz. Her biri başarılı isimlerden oluşan dizi kadrosuna bir de başarılı senaryosu eklenince izleyiciler tarafından yoğun ilgi görmesi de kaçınılmaz olmuştur. Dizinin genel konusundan kısaca bahsetmek gerekirse annesi ölen ve bu ölümün intikamını almak uğruna harekete geçen üniversite öğrencisinin yaşadıklarından söz edilecektir. Dizi, bu öğrencinin verdiği gizli emri sonrasında kurt adamlarla kara büyüyü uygulayanlar arasında geçen savaşı anlatmaktadır.  Dizinin devamında ölmekle kalmak arasında geçen tehlikeli bir oyun ve sürükleyici bir hikâye sizleri bekleyecektir. Senaryosunu Shelley Eriksen'le Dennis Heaton'un paylaştığı bu dizide yeraltı savaşlarına yer verilmektedir.
  The Order 2.3 / 10 2 kullanıcı oyu.
  2.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      7.2   304

 1. The Mandalorian Yeni Bir Star Wars Efsanesi Sunuyor
    1 sene Önce   388
  The Mandalorian Yeni Bir Star Wars Efsanesi Sunuyor Star Wars yapımlarının tüm hakları Disney tarafından satın alındığından bu yana daha çok yapım ile karşılaşırken, bu yapımlara The Mandalorian dizisi ekleniyor.
  The Walking Dead 9. sezon heyecanla bekleniyor
    1 sene Önce   545
  The Walking Dead 9. sezon heyecanla bekleniyor The Walking Dead dizisi 2018 yılında başlayan 9. sezonun devamı ile 2019 yılında heyecan oluşturuyor.
  2019 Altın Fragman Ödülleri Sahiplerine Verildi
    10 ay Önce   220
  2019 Altın Fragman Ödülleri Sahiplerine Verildi Kazananların bulunduğu listede ki filmleri henüz izlemediyseniz tamamı sitemizde mevcut, arama bölümünden istediğiniz filme ulaşabilirsiniz. 2019 Altın Fragman ödülünü kazanan bazı yapımların, fragmanları aşağıdadır.
  Dünyanın En Korkunç Seri Katili Ted Bundy’nin Hayatı
    1 sene Önce   416
  Dünyanın En Korkunç Seri Katili Ted Bundy’nin Hayatı Dünyanın En Korkunç Seri Katili Ted Bundy'nin Hayatını Konu Alan Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile’ın Fragmanı Yayınlandı.
Background
 1. The Order 1. sezon içeriğinde Belgrave Üniversitesi 1. sınıf öğrencisinin yani Jack Morton'un, annesi öldükten sonra büründüğü hırstan ve intikam adına gizli bir topluluk içerisine katılmasından bahsedilmektedir. Yeterince tehlikeli olan bu topluluk ile kendisini bir anda ölmek ve yaşamak arasında bulan üniversite öğrencisi, dizinin devamında karanlık ailevi sırları öğrenecektir. Ardından kara büyücülerle kurt adamların arasında yaşanan yer altı savaşını izleyeceğiniz dizi, büyünün canavarların ve bir de üniversitede geçen vizelerin bir araya gelmesiyle etkileyici hikâyesini seyrinize sunacaktır. Sarah Grey'in, Max Martini'nin, Sam Trammell'in ve Katharine Isabelle'nin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, izlediğinize pişman olmayacağınız başarılı yapımlardan biri olacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap