1. The Flash Türkçe Dublaj izle

  The Flash Türkçe Dublaj izle

  İMDb : 6.7 5 Sezon  -   109 Bölüm

  The Flash izle

  Amerika’da bir dönem çok popüler olan çizgi romanlarda dizi şeklinde uyarlanmış yapımlardan bir tanesidir the flash Türkçe dublaj izle. DC Comis tarafından oluşturulan çizgi roman daha sonra Warner Bros tarafından dizi haline getirilmiştir. The Flash, temel konu olarak çok hızlı hareket eden bir süper kahramanı konu etmektedir. Kahraman Central Polis Departmanı’nda çalışan the flash izle adli laboratuvar uzmanı olan Barry Allen’dir. Berry görev sırasında talihsiz bir kaza geçirir ve yıldırım çarpmasına maruz kalır. Bu olaydan sonra vücudunda fiziksel olarak değişiklikler olduğunu fark eder the flash hd izle. Kalbi normalden hızlı atmaya başlar, güçlenir ve kırılan kolu daha hızlı şekilde iyileşir. Süper bir kahraman olduğunu anlayan Barry’ye kıyafet hazırlanır ve dizinin adını oluşturan isim verilir. Barry Allen karakterini Grant Gustlin canlandırmaktadır.
  The Flash Türkçe Dublaj izle 7.9 / 10 18 kullanıcı oyu.
  7.9
  ( Toplamda 18 oy verildi. )

      6.7   1.533

Background
 1. The Flash dizisinin birinci sezonu her şeyin başlangıcı niteliğindedir. Central Polis Departmanı’nda çalışan Barry Allen, buradaki çalışması sırasında kaza geçirir. STAR ismindeki araştırmacı bir firmanın yaptığı deneylerin bir sonucu olarak Barry’yi yıldırım çarpar. Uzun süre komada kalan Barry uyandığında süper güçlere sahip bir kişi olduğunu anlar. Ancak aynı yıldırım Barry üzerinde oluşturduğu etkiyi başka kişilerde kötü yönlerde oluşturmuştur. The Flash 1. Sezon boyunca Barry’nin aldığı karar sonrasında bu kötü karakterler ile mücadelesi anlatılmaktadır. Aksiyon ile birlikte aşk içeren sahnelerde görülebilir. Barry’nin üvey babasının kızı olan Iris ile dostluk şeklinde başlayan ilişki aşka dönüşür. Gazeteci olan Iris, kim olduğunu bilmeden The Flash ile ilgili yazılar yazar. Daha önce annesinin öldürüldüğünü bilen kahraman, geçmişe giderek annesini kurtarmaya çalışır ancak başarılı olamaz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Flash 2. Sezon bölümlerinde Barry’nin kötü kahramanlar ile mücadelesinin yanı sıra kendi sevdikleri ve çevresi ile ilgili olarak yaşadıkları anlatılmaktadır. Daha önce annesini kurtarmak üzereyken yapamayan Barry ikinci sezon boyunca bunun için uğraşmaktadır. Annesini öldüren kişinin kendisinden daha yetenekli olduğunu gördüğü için kendi yeteneklerini geliştirmeye çalışmaktadır. Bunun yanı sıra ortaya çıkan kötü karakterler için mücadele her geçen gün daha zorlu hale gelmektedir. Zoom gibi zorlu karakterleri kendisini geliştirerek ve daha hızlı hale gelerek yenmeyi başardı. Hızlı hareket edebilen ve zamanı bükebilen Hunter Zolomon, The Flash’ın en büyük düşmanlarından bir tanesidir. Ancak başka bir kötü karakterin saldırısı sonucu tekerlekli sandalyeye mahkûm kalıyor ve The Flash’ın daha hızlı olması için ona yardım ediyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Önceki sezon Barry, annesinin öldürüldüğü anda geçmişe giderek annesini kurtarıyor ve yeni bir zaman çizelgesi oluşturulmasını sağlıyor. Yeni zaman çizelgesi, kahramanların birbirine karşı mücadele ettiği ve kahramanların yerine kötü adamların geçtiği bir dünya oluşturuyor. The Flash 3. Sezon bölümleri içerisinde Barry’nin başını en fazla derde sokacak olan Savitar ismindeki kötü karakterdir. Kendisi de çok hızlı olan karakter hız tanrısı olarak anılmakta ve The Flash’a tarihi bir kin beslemektedir. Barry, bu sefer zamanda ileri giderek Iris’in öldürüldüğünü öğrenir ve bunu engellemek için elinden geleni yapar. Ancak bunu engelleyerek yine zaman çizelgesi oluşmasına neden olacağını bilir. Sezonun en önemli noktalarından birisi Speed Force’un dünyayı yok etme planını The Flash kendisini feda ederek bozması olarak değerlendirilmektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Önceki sezon büyük sorunlar yaşayan Barry, yeni sezonda tekrar kendisine gelmekte ve geri dönmektedir. The Flash 4. Sezon için yeni kötü karakterler ortaya çıkmaktadır. DeVoe adındaki yeni kötülerden bir tanesi The Flash’ı en çok zorlayanlar arasında yer alacaktır. Iris ile olan ilişkisi ile birlikte kötü karakterler de oldukça yorucu etki gösterebiliyor. Sevdikleri ile güzel vakit geçirirken DeVoe’nin kötü planlarını engellemesi gerekiyor. Devoe ile olan mücadelenin sonunda onu öldürüyor ancak sonucu mahkemelerde ve hapiste bitiyor. Barry hapiste iken yeni kahramanlar ortaya çıkıyor. Daha sonra hapisten kaçarak yeni aksiyonlara atılıyor. Ancak çıktığında ortamın eskisi gibi olmadığını görünce bir şeyler yapması gerektiğini anlıyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Flash 5. Sezon bölümlerinin henüz bir kısmı yayınlandı. Bu bölümlerde Barry’nin eski kostümü ile tekrar döndüğü görülüyor. Daha önceki sezonlarda farklı kötü karakterlere karşı savaşan The Flash için yeni bir düşman daha ortaya çıkmıştır. Cicada adı ile bilinen kapüşonlu gizemli düşman yeni mücadele noktası olacaktır. Cicada, daha önce ailesi meta insanlar tarafından öldürülmüş birisi. Başkalarının hayat enerjisini çalarak kendi ömrünü uzatan karakter Barry’ı zorlayacak gibi duruyor. Daha önce sorunlar yaşatan Nora’yı göndermeleri ve Cicada ile mücadele etmeleri gerekecek. Başkalarını etkileyerek peşine takma ve istediğini yaptırabilme özelliğine sahip olan kötü karakter ekibi baya zorlayacağa benziyor. Diğer bölümler yayınlandıkça heyecan artacağa benziyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap