1. The Blacklist Türkçe Dublaj HD izle

  The Blacklist Türkçe Dublaj HD izle

  İMDb : 7 6 Sezon  -   123 Bölüm

  The Blacklist izle

  The Blacklist’in ilk bölümü 23 Eylül 2013 tarihinde yayınlanmıştır. İlk bölümünden itibaren tüm dünyada ses getirmiş ve uluslararası alanda en fazla değerlendirme alan dizilerden biri olmuştur. Bölümler ortalama 43 dakikadan oluşuyor. Suç dizileri kategorisinde yer almasına karşın The Blacklist izle, gizem, aksiyon, suç, drama, polisiye türlerini muhteşem biçimde harmanlamış olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizi, yıllar önce hükümet ajanlığını bırakıp tüm dünyada suç örgütlerine danışmanlık hizmeti veren ve FBI tarafından en çok aranan 10 kişiden biri olan Raymond Red Reddington’un FBI’ya teslim olmasıyla başlıyor The Blacklist Türkçe dublaj izle. Daha sonra suçluların ortadan kaldırılması ve suçların aydınlatılması şeklinde dizi ilerler. Her bölüm bağımsız gibi olsa da konu bütünlüğü vardır.
  The Blacklist Türkçe Dublaj HD izle 6.7 / 10 7 kullanıcı oyu.
  6.7
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

      7   1.883

Background
 1. Polisiye, suç, dram, macera sevenler için The Blacklist tam aradıkları dizi. Tüm dünyada geniş yankı uyandıran dizi ülkemizde de büyük ilgi görmüş, binlerce kişi tarafından takibe alınmıştır. The Blacklist 1. Sezon 22 bölümden oluşuyor. FBI tarafından başına büyük ödüller konan, tüm dünyada en çok aranan 10 kişi içinde yer alan eski devlet ajanı Reddington beklenmedik bir şekilde FBI’a teslim olur. Çeşitli basit şartlar yanında o güne kadar hiç tanışmadığı FBI ajanı Elizabeth Liz Keen ile birlikte çalışmayı koşullar. Özel bir ekip kurulur ve FBI’ın dahi haberdar olmadığı suçluların peşine düşülür. Fakat Red de sürekli gözetim altındadır. İzleyicileri heyecan dolu dakikalar bekliyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Geçen sezon olduğu gibi The Blacklist 2. Sezon bölümlerinde de seyircilerine eşsiz bir dizi keyfi vaat ediyor. Suç, dram, polisiye, macera ve daha birçok özelliği bir arada barındıran bölümlerde Reddingron ekibiyle birlikte suçluların peşinden gidiyor. Bunu yaparken kendi hesaplarını da görmeyi ihmal etmiyor. Örneğin eski karısının tehlikede olduğunu öğrenen Reddington planları arasına eski karısını kurtarmayı da dahil ediyor. Suçluların peşinden gidilirken stratejik planlar yapılıyor, iş ortaklıkları kuruluyor, yeni düşmanlar ve müttefiklikler oluşturuluyor. Bütün bunlar dışında ekibin kendi içinde de zaman zaman problemler baş gösteriyor. Şantajlar, pazarlıklar, sırlar koz olarak kullanılmaya devam ediyor. Liz, Cooper ve Reddington izleyicileri maceradan maceraya sürüklüyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Blacklist 3. Sezon bölümleri toplamda 23 bölümden oluşuyor. İzleyiciler bu sezon da Reddington ve ekibi zorlu mücadelelerin içerisinde yer alıyorlar. FBI’ın en çok arananlar listesinde bulunana suçlular, ekibin yine radarında. Fakat suçlular da çeşitli hamleler yaparak özel ekibi zorda bırakmayı başarıyor. Kimi zaman aile bireylerinden birileri kaçırılıyor kimi zaman geçmiş sırlar, suçlar karşı hamle olarak kullanılıyor. Bu sezon olaylar daha da genişleyerek tüm insanlığı tehdit edin planlar ve planlayıcılar devreye giriyor. Red ve Liz bütün bunlarla mücadele edebilmek için her bölümünde farklı stratejiler belirliyorlar. Kendilerine müttefikler buluyor ve İsrailli, İranlı teröristleri de maceraya dahil ediyorlar. Red’in geçmiş sırları da serüvenin bir parçası oluyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Ekranlarda ilk yayınlanmaya başladığı günden bu yana The Blacklist dizi severlere nefes nefese izleyebilecekleri bölümler sunuyor. Bunu 22 bölümden oluşan The Blacklist 4. Sezon bölümlerinde de devam ettiriyor. Redington ve ekibi bu bölümde de büyük suç örgütlerinin ve suçluların peşinden gitmeye devam ediyorlar. Fakat mücadele ettikleri sadece suçlular olmuyor. Bazen siyasetçiler, hükümet yetkilileri, konfederasyonlar devreye giriyor. Bazen geçmişteki yaşanmışlıklar, bazen aileler. Red, Liz ve diğerleri bütün bunların üstesinden gelerek katillerle, bilgisayar korsanlarıyla, suikastçılarla mücadele etmeye devam ediyor. Grup içinden gelen ihanetler ve Red’in geçmişiyle ilgili sırları çoğu zaman dezavantaja dönüşüyor. Avcı iken av haline gelmelerine sebep olabiliyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Blacklist 5. Sezon toplamda 22 bölümden oluşuyor. Raymond Reddington dizide ki adı ile Red Amerikan hükümetine uzun yıllar çalışmış bir kişidir. Hükümette ki görevini bıraktığında neredeyse her suç örgütüne danışmanlık yapmış ana karakterlerden biridir. The Blacklist dizisi izle de bulunan Red karakteri usta oyunculuk sergiliyor. Ülkemizde sevilerek izleniyor olsa da özellikle Amerika'nın en popüler dizileri arasında yer almaktadır. The Blacklist 5. sezon hd izlemek için hemen başlayabilirsiniz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Blacklist 6. Sezon izle her sezonunda gerilimi ve merakı arttırmaya başaran diziden izleyenleri memnun. The Blacklist. 6 sezonun yayınlanmasından itibaren hemen sizler için full HD kalitesinde bölümleri sitemizde topladık. The Blacklist meraklılarının ve araştırmacılarının söylediğine göre geçen olayların pek çoğunun gerçek ile bağlantılı olabileceği. Her bölümü film tadında olan The Blacklist 6. sezonu sitemizden izleyebilirsiniz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap