1. Supernatural izle

  Supernatural izle

  İMDb : 7.2 14 Sezon  -   304 Bölüm

  Supernatural Türkçe Dublaj izle

  Korku türünde en başarılı yapımlardan biri olan Supernatural dizisi aynı zamanda gerilim, dram ve aksiyondan da izler taşımaktadır. Dizi genel olarak Sam ve Dean Winchester isimli iki kardeşin Supernatural dizisini izle başından geçen olayları konu almaktadır. Bu iki kardeşin anneleri bilinmeyen Supernatural HD izle bir varlık tarafından yakılarak öldürülmüştür. Bu kötü olaydan sonra iki kardeşte babalarıyla Supernatural Türkçe dublaj izle birlikte avcılıkla ilgilenmeye başlarlar. Ancak Sam, kendisine daha iyi bir yaşam kazandırması için üniversite eğitimine başlama kararı alır. Tabi bunun için babası ve abisinin yanından ayrılmak Supernatural Türkçe altyazılı izle zorunda kalır. Sam aradan geçen uzun senelerden sonra abisiyle konuştuğunda beklemediği bir cevap alır. Çünkü babaları da gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Bu durumun neticesinde Sam tekrar yaşadığı yere abisinin yanına dönmek zorunda kalır. Tabi asıl olaylar ve zorlu maceralar bu aşamadan sonra başlar. Ne olduğunu bilmedikleri bu yaratık onların hayatlarını oldukça zor bir hale getirecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2   241

Background
 1. Korku, gizem ve maceranın bir arada yaşandığı Supernatural 1.Sezon kısmında Sam ve Dean bir tür yaratık ya da şeytanın ne olduğunu anlamaya çalışırlar. Çünkü bu bilinmez varlık kardeşlerin annelerini kötü bir şekilde öldürmekle kalmamış babalarının da kaybolmasına sebep olmuştur. Ayrıca Sam’in sevgilisi de bu yaratık yüzünden annesine olduğu gibi kötü bir sona kurban gitmiştir. Bu iki kardeşin bilinmezi araştırmaya doğru çıktıkları bu yolda babalarının tutmuş olduğu günlük onlara bir rehber olacaktır. Bu sayede bir kampçı grubuyla irtibata geçme şansı bulurlar. Çünkü bu kampçı gurubundaki kişilerin bir kısmı da bir yaratık tarafından kaçırılmıştır. Kardeşler bu kişilerle yaptıkları işbirliği ile onları bulmaya çalışırlar. Sam ilerleyen zamanlarda garip rüyalar görmeye başlar. Daha sonra rüyasında gördüğü yerleri araştırdıkça beklemediği birçok sürprizle karşılaşır. İzleyecekleri yollar onları babalarıyla buluşturur ancak bu sırada kötü bir araba kazası geçirirler.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Gizem ve maceranın devam ettiği Supernatural 2.Sezon kısmında, yaşanan kazadan sonra Sam ve babası gözlerini bir hastanede açarlar. Ancak Dean için ise durum hiç de iyi değildir. Çünkü ruhu bedeninden uzaklaşmış ve adeta bir hayalete dönüşmüştür. Kardeşlerin babaları John, oğlu Dean’i bu durumdan kurtarmak için elinden geleni yapar. Bunun için kendi ruhunu şeytana vererek oğlu Dean’i kurtarır. Fakat bu seferde kendi hayatı elinden gider ve ölür. Ancak bu şeytan ya da bir tür iblis olan bu varlığın kardeşler için planları hala devrededir. Sam beklenmedik bir olay sonucu bıçaklanarak ölür. Ama Dean kardeşinin yaşaması için tıpkı babasının yaptığı gibi ruhunu şeytana vermek zorunda kalır. Sam her ne kadar geri dönebilse de Dean ölmeye çok yakın bir haldedir. Dean bu noktada şeytanın canını almayı başarır ama her şey henüz daha yeni başlamaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Gerilimin dorukta olduğu Supernatural 3.Sezon kısmında şeytan kapısı açılmış ve bir sürü şeytan serbest kalmıştır. Sam aslında ölmüşken nasıl tekrar geri dönebilmiş olduğuna oldukça şaşırır. Ancak tabi bu duruma daha sonra Dean’in yardım ettiğini anlar. Dean ruhunu şeytana verdiği için artık vakti giderek azalmaktadır. Tabi Sam bu duruma razı olmaz ve Dean’i kurtarmak için çareler, çözümler aramaya başlar. Sam ve Dean büyüler sonucu yaşamını yitiren insanlar hakkında bilgi edinmeye çalışırlar. Bu araştırmaları sırasında karşılarına Ruby isimli yarı şeytansı bir varlık çıkar ve onlara yardım edebileceğini belirtir. Ancak Dean’in hayata dönmesinin tek yolu ruhunu verdiği şeytanı bulmaktır. Her ne kadar Lilith isimli bu şeytanı bulsalar da artık Dean için maalesef son gelmiştir. Çünkü o parçalanarak ölür ve cehenneme gönderilir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Beklenmedik dramatik olayların geliştiği Supernatural 4.Sezon bölümlerinde Dean bir mucize ile Castiel ismindeki bir melek sayesinde geri döner. Kendisinin yapacağı çok önemli görevler vardır. Bunlar arasında kıyameti durdurabilecek tek kişi olması en önemlisidir. Çünkü bu konuda melekler kendisine bunu sadece onun yapabileceğini söylerler. İlk mührü kıran kişi Dean olduğu için kıyameti durdurma görevi de onun tarafından yapılmalıdır. Bu sırada kardeşi Sam ise Lilith’in planlarını durdurmak ve onu öldürmek için yola koyulur. Ancak burada Sam’in farkında olmadığı bir şey vardır. Çünkü son mühür Lilith’in öldürülmesidir. Dean’in bu noktada kardeşi Sam’i durdurması gerekir. Bunun için Castiel’den yardım alır ancak artık çok geçtir. Sam Lilith’i öldürmüştür. Onlara yardım etmek için yanlarında bulunan Ruby aslında iyi niyetli değildir ve türlü oyunlar oynar. Bundan dolayı Dean kardeşinden destek alarak onu öldürmek zorunda kalır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Heyecan ve maceranın devam ettiği Supernatural 5.Sezon bölümlerinde Lilith’in öldüğü odada Sam ve Dean kardeşler kapalı kalırlar. Ancak her nasıl olduysa ilginç bir şekilde kendilerini bir uçaktayken bulurlar. Fakat kötü bir olay yaşanır ve bu uçak yere düşer. İyi olan ise Sam ve Dean hala hayattadır. Lilith’in öldürülmesi aynı zamanda Lucifer’in kafesinden kurtulmasına imkân tanır. Dean’e önemli yardımı dokunan Castiel isimli melek ise baş melekler tarafından öldürülür. Fakat her şey bitmemiştir çünkü Castiel tekrar geri gelmeyi başarır ve bu diğer melekler için hiç iyi olmaz. Lucifer isimli melek ise Sam’in bedenine sahip olmak ister ancak Sam buna karşı koyar. Lucifer aynı zamanda ölüm meleğine büyü yapmış bir durumdadır. Ölüm meleği bu durumdan kurtulmak için Dean ile işbirliği içine girer ve olaylar beklenmedik bir şekilde gelişir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İlginç olayların yaşandığı Supernatural 6.Sezon bölümlerinde Sam aradan geçen bir yıldan sonra Dean’ı bulmayı başarır. Ancak bu süre zarfında Dean Sam’e onu neden hiç aramadığını sorarak içerlenir. Fakat o da bu süreçte avlanmakla ilgilendiğinden bahseder. Dean’e bu yıl boyunca yanındaki Lisa isimli kız arkadaşı eşlik etmiştir. Her ne kadar Dean düzenli hayatını sürdürmeyi istese de Sam’den duyduklarıyla olaylar başlar. Çünkü Sam hem kendisinin hem de Dean’in peşine cinlerin düştüğünden bahseder. Ancak iki kardeş bu durumun üstesinden gelmeyi başarırlar. Sam’in hayatında aslında Dean’den başkaları da vardır. Çünkü ölmüş olan büyükbabaları tekrar hayata geri dönmüştür. Dean zaman içinde kardeşinde birtakım değişimlerin de olduğunu gözlemlemeye başlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Olayların büyük sürprizlerle devam ettiği Supernatural 7.Sezon bölümlerinde Castiel hiç kimsenin işine karışmasını istememektedir. Çünkü kendisine dünyadaki yanlış giden her şeyi düzeltme görevi verir. Sam ise kafasında kırılan duvarın etkisinden dolayı gerçekte olmayan bazı şeyler görmeye başlamıştır. Bundan dolayı gerçekle hayal arasındaki ayrımı yapmakta bir zorluk çeker. Durum bu şekilde ilerlerken Sam ve Dean gizemli birtakım cinayetleri araştırmaya koyulurlar. Ancak insanları öldürenin Mısır Tanrısı Osiris olduğunu anlarlar. O insanları geçmişiyle yargılamakta ve öldürmektedir. Aynı şey Dean’in başına gelir ve Osiris tarafından yargılanmak istenir. Fakat Sam ise bu duruma karşı koymaya çalışır. Ayrıca Castiel’in başına da bu süreçte ilginç olaylar gelir ve ciddi zorluklarla karşı karşıya kalır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Sürükleyici bir şekilde devam eden Supernatural 8.Sezon bölümlerinde Dean araftan kurtulmuş ve Sam’in yanında gitmeyi amaçlamaktadır. Ancak olaylar beklenilenin dışında daha karmaşık bir hale gelmektedir. Çünkü Sam’in kendisini aslında kurtarmakla ilgilenmediğini ve bir kadına sevgi duyduğunu anlar. Birtakım gizemli cinayetler Sam ve Dean tarafından araştırılmayı beklemektedir. Çünkü ilginç bir şekilde aynı vericiden organ alan kişilerin bilhassa öldürüldüklerini deşifre ederler. İki kardeş katilin peşine düşer ve onu bulurlar. Ancak bu noktada katil garip bir davranış sergiler. Castiel’in ise yaşadığı birtakım zorluklardan sonra ortaya çıkıp Sam ve Dean’e anlattıkları onları şaşırtır. Bu iki kardeş için garip cinayetlerin izini sürmede özellikle çeşitli video kayıtları olayları daha garip noktalara doğru sürükler.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Birbirinden gizemli ve macera dolu olayların yaşandığı Supernatural 9.Sezon bölümlerinde Sam baygın bir durumda bulunmaktadır. Dean ise doktordan onun iyi olamayacağı sözünü işitir. Ancak bu söz Dean’in sinirlenmesine yetecektir. Dean bu şanssız duruma çözüm olarak meleklerden yardım bekleyerek dua etmeye başlar. Kendisine meleklerden biri yardım etmek için gelmiştir. Bu noktada Dean bu gelen melekten birtakım bilgilerde edinmeye başlar. Bu iyi olur çünkü Castiel’in hayatının tehlikede olduğunu öğrenerek harekete geçme fırsatı bulur. Çünkü bir grup melek Castiel’i yakalamak istemektedir. Ayrıca Sam ve Dean çeşitli cinayet araştırmalarında tahmin etmedikleri ilginç olaylarla karşılaşırlar. Genç bir kızın ölümünde çekilen fotoğraftaki hayalet şekli olayı daha gizemli bir hale getirmektedir. İlerleyen aşamalarda ise Sam, Dean ve Castiel kendilerini oldukça zorlayacak olayların içinde bulurlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Heyecanla dolu Süpernatural 10.Sezon bölümlerinde yaşanan ilginç olaylardan birisi Dean’in bir şeytana dönüşmesidir. Bu durum kardeşi Sam’a oldukça zorlu anlar yaşatacaktır. Sam her ne kadar bir an önce Dean’i bulmayı istese de Dean’in onun hakkında düşündükleri hiç de iç açıcı değildir. Çünkü onunla karşılaştığında öldürmeye çalışacaktır. Bu sırada Sam’ın başına ilginç olaylar gelir. Çünkü Sam babasının ölümünün intikamını almak isteyen Cole adındaki bir kişi tarafından ele geçirilir. Hatta bu kişi Dean’in yerini öğrenmek istediği için kendisine işkence bile yapar. Sam ve Dean’i yine bu süreçte ilginç olaylar beklemektedir. Ortaya ilginç bir hayalet çıkar ve insanları çeşitli elektrikli aletlerle öldürmeye başlar. Kardeşler için geriye ise bu ilginç olayı araştırmak ve hayaleti durdurmak kalmıştır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Mücadelenin giderek daha zor bir hale geldiği Supernatural 11.Sezon bölümlerinde Sam ve Dean’in karşısına çıkan belki en zorlayıcı rakipleri olacaktır. Çünkü dışarıdaki Karanlık ile bir rekabete gireceklerdir. Sam ve Dean’in bulundukları kasabada da ilginç olaylar yaşanmaktadır. Çünkü burada insanın hayatını ciddi anlamda tehdit eden bir gaz her yere hâkimdir. Bundan sonra Sam ve Dean yine yapbozun parçalarını aramaya ve olayları çözmeye çalışacaklardır. Oldukça zor zamanlar geçiren Castiel’in amacı ise Karanlık ile mücadele etmek ve onu durdurmaktır. Kasabada sıra dışı bir şekilde işlenen cinayetler ve hala Sam’in hayali şeyler görmesiyle olaylar daha karmaşık bir hale gelir. Birde oldukça garip siyah dumanların kasabayı sarması, çözülmesi gereken daha fazla bilmeceyi ortaya çıkarmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Gizem ve sürprizlerle yolculuğu süren Supernatural 12.Sezon bölümlerinde sıra dışı bir şey olur. Çünkü Dean daha önce ölen annesi Mary ile karşı karşıya gelir. Bu durum kendisini oldukça şaşırtacaktır. Sam, Dean ve Mary’i gizemli birçok olay beklemektedir. Özellikle hiç kimsenin yaşamadığı bir evde bulunan ve ağlayan bir bebeğin çeşitli ölümlere sebep olduğunu öğrenirler. Ayrıca Castiel’in diğer meleklerle olan anlaşmazlığı hala devam etmektedir. Bu yüzden başına bir şey gelmemesi için her zaman tetikte olmalıdır. Dean başına gelen kötü bir olay sonucu hafızasını kaybetmiştir. Ülkede avcılar sebebi bilinmeyen türden garip olaylarla peş peşe ölmeye başlarlar. Bu durum Sam ve Dean’in dikkatini çeker ve onları harekete geçirir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Macera ve gizem dolu olayların heyecanla sürmeye devam ettiği Supernatural 13.Sezon bölümlerinde Sam ve Dean Winchester kardeşler şaşırtıcı birçok olayla karşılaşırlar. Winchester kardeşlerin işbirliği içinde olduğu Arthur aynı zamanda bir cehennem şövalyesi olan Asmodeus’a da hizmet etmektedir. Herkesin öldürebilmek için hedefinde olan Lucifer ise Asmodeus tarafından da yok edilmek istenmektedir. Asmodeus kendisine hizmet eden Arthur’a bu durumdan bahseder. Ancak bunun yapılabilmesi için ortada farklı bir durum vardır. Çünkü Lucifer’i öldürmek için kullanılacak bıçağın bir baş melek tarafından kullanılması şarttır. Lucifer’in oğlu Jack, Dean tarafından vurulmak istenmektedir. Ancak Sam ise bu duruma karşı çıkar çünkü onun bir çocuk olduğunu bilmektedir. Bu konuda Dean ve Sam arasındaki anlaşmazlık sürer. Daha önce ölmüş olan Gabriel’in ise hayatta olduğu anlaşılır. Çünkü kendisi Asmodeus tarafından bir hücre içine hapsedilmiştir. Ancak neredeyse bitik ve tükenmiş bir halde olsa da hala kurtarılması için bir şans olmalıdır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Gizemin ve esrarengiz olayların sürdüğü Supernatural 14.Sezon bölümlerinde de birbirinden ilginç olaylar yaşanmaktadır. Çünkü Castiel, Dean’i bulmak isterken bir iblis varlık olan Kip ile tanışır. İblis Kip esasında yeni cehennem kralı olmayı arzulamaktadır. Fakat Sam ile aralarında çıkan büyük kavgadan sonra iblis Kip, Sam tarafından öldürülür. Bu durum aynı zamanda diğer şeytanlara da bir gönderme olmuştur. Çünkü onlar arasından başka hiçbiri artık cehennem kralı olamayacağını anlar ve korkudan uzaklaşırlar. Dean, gizemli bir şekilde ölüme kurban giden bir gencin davasının aydınlanması için kendisine sunulan çalışmayı kabul etmiştir. Jack’in ölümünün ardından Sam onu tekrar diriltebilmek için melek uzmanı bir kadın olan Lily Sunder ile bağlantı kurar. Ancak Sam’a istediğini vermesi karşılığında onun da birtakım kendi istekleri olacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap