1. Spartacus Kan ve Kum izle

  Spartacus Kan ve Kum izle

  İMDb : 7.8 3 Sezon  -   33 Bölüm

  Spartacus Kan ve Kum Türkçe Dublaj izle

  Bir Amerikan dizisi olan ve Starz kanalı tarafından 2010 senesinde yayınlanmaya başlanan Spartacus: Kan ve Kum, Amerikan dizi tarihinin en çok izlenen dizisi olmayı başarmıştır. Dizinin konusu, Roma İmparatorluğunda gerçekleşen en önemli köle isyanlarından biri olan Trakyalı ünlü gladyatör Spartacus’ten ilham alınarak çekilmiştir. Roma ile Trakya arasında Spartacus izle gerçekleşen bir çatışma sırasında esir olan Spartacus’ün güzel eşi Sura Romalılar Spartacus Türkçe dublaj izle tarafından köle olarak satılır. Güçlü olan Spartacus bunun üzerine kendisini vahşi ve acımasız olan arenada Spartacus kan ve kum izle bulacaktır. Spartacus büyük aşkı ve eşi olan Sura’yı kurtarmak ve özgürlüğüne tekrardan kavuşmak için kendine bir söz verir. 3 sezondan oluşan dizide aksiyon ve gerilim hız kesmeden devam eder.
  Spartacus Kan ve Kum izle 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.8   441

Background
 1. 2010 senesinde yayın hayatına başlayan Spartacus: Kan ve Kum 1. Sezon Amerikan dizi tarihinin en çok izlenen dizisi olmayı başarmıştır. Tarih ve aksiyon dizi türünde yer alan dizide tarihten ilham alan karakterler ve olaylar anlatılır. Dizinin 1.Sezonu, Roma İmparatorluğu zamanında gerçekleşmiş olan bir köle isyanına konu olan Trakyalı ünlü gladyatör Sapartacus’un sahneye çıkışı ile başlar. Spartacus, Trakya ile Roma arasında yaşanan çatışmalar sırasında eşinin Romalılar tarafından esir olarak alındığını öğrenince hem eşini hem de özgürlüğünü geri almak için uğraşacaktır. Fakat bu süreçte acımasız ve vahşi gladyatörler ile arenada kendisini karşı karşıya bulacak ve zorlu bir yoldan geçecektir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Spartacus: Kan ve Kum 2.Sezon Spartacus ve eşi Sura’nın vermiş olduğu mücadeye kaldığı yerden devam etmektedir. Capua şehri içerisinde Batiatus hanesi tarafından satın alınmış olan Spartacus, tarihin görmüş olduğu en büyük gladyatörlerden biri olarak devreye girer. 2.Sezonda bir gladyatör okulu olan Ludos’ta yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinen Spartacus, aynı zamanda yeni düşmanlar da edinecektir. Zorlu bir süreç onu bekler. Spartacus, 2.sezon özgürlüğünü ve eşini kaybeden ve bu iki en önemli şey için mücadele vermekte olan Spartacus ’un hayatını konu alırken bir yandan da Antik Roma’nın gerçeklerine de tanık olmanızı sağlar. O zamanın kölelerine yaşatılan zorluklar ve acılar dizide bolca anlatılmıştır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Spartacus: Kan ve Kum 3.Sezon dizinin son sezonunu oluşturmaktadır. Ünlü Trakyalı gladyatör Spartacus’un isyanını konu alan dizi aynı zamanda Antik Roma zamanının çapıcı gerçeklerini bizlere sunmaya devam etmektedir. 3.sezon, Romayı yıkmak isteyen Spartacus’un, Roma’yı yıktıktan sonra ne olacağı konusunda planının olmaması ile başlayarak, mantıklı sorular sordurmaktadır. Dizide aristokratların toplumsal basamakları çıkmak için girmiş oldukları entrikalara ve yan hikâyelere de yer verilmiştir. Politik ve toplumsal yaşama ışık tutmayı başaran dizi bu sezon içerisinde çizgi romanı anımsatan epik dövüş sahneleri de oldukça dikkat çekmektedir. Dizide ön plana çıkan oyuncular içerisinde Andy Whitfield, Jai Courtney, Erin CummingsManu Bennet yer almaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap