1. Shtisel

  Shtisel

  İMDb : 6.7 2 Sezon  -   24 Bölüm

  Shtisel Dizisini Full Türkçe Dublaj İzle

  Shtisel dizisi izle, Kudüs’ün ultra Ortodoks mahallesinde yaşayan bir ailenin gündelik yaşamlarını konu alıyor. Shtisel Türkçe dublaj izle, dram türündeki dizi, ultra Ortodoks (Hadisik) Yahudilerin kapalı kültürlerini başarı ile ekranlara aktarıyor. Bir yandan ailenin yaşadığı sıkıntılar diğer Shtisel altyazılı izle yandan ise gündelik yaşamdaki komik olaylar akıcı bir dille anlatılıyor. Shtisel ailesinin yaşamlarına pencere açan dizi ilk olarak 29 Haziran 2013 yılında İsrail televizyonlarında yayınlandı. Netflix tarafından çevrimiçi yayın hizmeti satın alınan dizi böylece yıllar sonra dünya Shtisel HD izle genelinde hatırı sayılır bir izleyici kitlesince keşfedilmiş oldu. İki sezonu yayınlanan dizi ilk sezonunda 12 ve ikinci sezonunda 12 olmak üzere toplam 24 bölümden oluşuyor.  Dizinin yapımcı koltuğunda Ori Elon ve Yehonatan Indursky oturuyor. Başarılı oyunculardan oluşan kadroda başrolleri ise Doval’e Glickman (Shulem), Michael Aloni (Akiva Shtisel) ve Neta Riskin (Giti Weiss) üstleniyor.
  Shtisel 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.7   235

  •  Durum: Sezon Finali
  •  Tür: Dram Dizileri
  •  Orjinal Adı: שטיסל
  •  İlk Yayın Tarihi: 29.06.2013
  •  Bölüm Süresi: 42 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.dorimediadistribution.com/content/show/1121278
  •  Kanal: yes
Background
 1. Kudüs’te Hadisik Yahudi bir ailenin yaşamlarına ışık tutan Shtisel 1. sezon 12 bölümden oluşuyor. Ailenin oğlu Akiva, babası Shulem’in okulunda vekil öğretmen olarak işe başlar. Burada öğrencilerinden birisinin annesi olan, kendisinden yaşça büyük Elisheva isimli dul kadına aşık olur. Ancak Elisheva aşkına karşılık vermeyince Estee ile çıkmaya başlar. Baba Shulem ise artık 24 yaşına gelmiş oğlunun bir an önce evlenmesini istemektedir bu nedenle ona baskı yapar. Akiva’nın kız kardeşi Giti ise kendisini beş çocukla bırakıp, Arjantin’e kaçan bir Yahudi kasabı ile evlidir. Giti çocuklarına bakabilmek için kasaba dışında bir iş aramaya başlar. Beş çocuğun en büyüğü güzeller güzeli Ruchami, her gece erkek kardeşlerine “Hannah Karenina” ismini koyduğu bir romanı okur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Shtisel 2. sezon da ilk sezon gibi 12 bölümden oluşuyor. Dizinin ikinci sezonunda da ultra Ortodoks (Hadisik) Yahudi ailesi Shtisel’lerin dramatik hayatlarına tanıklık yapmaya devam ediyoruz. Büyükanne Bube Malka halen hastanede komadadır. Shulem’in erkek kardeşi, güzeller güzeli kızı Libi ile birlikte şehir dışından ziyarete gelir. Shulem ve Akiva ile birlikte kalmaya başlarlar. Zaman içinde Libi ve Akiva yakınlaşmaya başlar. Libi, kuzeni Akiva’nın çizimlerini görür ve onu yeniden resme başlamaya teşvik eder. Öte yandan ilk sezonda Giti’yi terk edip Arjantin’e kaçan kocası Lipa geri dönmüştü. İkinci sezonda Lipa ve Giti’nin yeni bir bebekleri olacağını öğreniriz. Çift bir yandan bebek heyecanı yaşarken diğer yandan gazetede tuhaf bir reklama rastlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap