1. Rome

  Rome

  İMDb : 8.2 2 Sezon  -   22 Bölüm

  Tarihi ve siyasi dizi sevenlere hitap eden Rome dizisi, 2 sezon ekran başında durarak izleyiciye hem doğru hem de kaliteli bilgi vermeye çalışan dizilerden biri olmuştur. Özellikle de Spartacus sevenler tarafından çok sevilecek olan bu dizi konusu itibari ile Roma İmparatorluğunu anlatmaktadır. Roma İmparatorluğunun en güçlü dönemini anlatan dizi, Roma’nın iç siyasi olaylarına da geniş yer vermektedir. Doğru bilgiler ışığında ilerleyen dizi, Roma’nın dışarıdan bakıldığında o güçlü ve heybetli duruşunun ardında içinde sorunlar yaşayan ve gerileme sürecinde bulunan bir imparatorluğunu anlatır. Dizi Sezar’ın Galya’yı aldıktan sonra senato üyeleri tarafından istenmemesi ve tehdit edilmesi ile başlayacaktır. Roma’nın siyasi tarihine bu dizi ile yakından bakabilirsiniz.
  Rome 5.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  5.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.2   325

 1. Son Seri Olarak Punisher 2. Sezon Geliyor
    11 ay Önce   204
  Son Seri Olarak Punisher 2. Sezon Geliyor Punisher 2 sitemizde HD, Türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri ile bulunmaktadır. Arama yaparak diziye ulaşabilirsiniz.
  Tarihten Bir Parça Narcos Mexico
    11 ay Önce   301
  Tarihten Bir Parça Narcos Mexico Pablo Escobar'ın hayat hikayesini anlatan Narcos dizisinin devamında Cali Kartelinin hikayesi ile süren Narcos Mexico dizisi birçok tarihi gerçek barındırıyor.
  Final İçin Game Of Thrones 8 Sezon Hakkında
    12 ay Önce   415
  Final İçin Game Of Thrones 8 Sezon Hakkında Game Of Thrones 8 Sezon sitemizde bulunmaktadır, diziler kategorisinden ulaşabilirsiniz. Game Of Thrones dünyanın en çok izlenen ve en beğenilen dizileri arasında yer almıştır. Yedi sezondur çekimleri devam eden dizi izleyenleri kendisine hayran bırakmıştır. Dizinin yapımcıları sekizinci sezonun final sezonu olacağını duyurmuştu.
  Tarihten Bir Parça Narcos Mexico
    12 ay Önce   253
  Tarihten Bir Parça Narcos Mexico Narcos Mexico sitemizde bulunmaktadır, diziler kategorisinden filmin tamamına ulaşabilirsiniz. Pablo Escobar'ın hayat hikayesini anlatan Narcos dizisinin devamında Cali Kartelinin hikayesi ile süren Narcos Mexico dizisi birçok tarihi gerçek barındırıyor.
  Aladdin Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı
    12 ay Önce   256
  Aladdin Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı 2019 yılında vizyona girecek olan Aladdin merakla beklenen filmler arasında yer alıyor. 1992 yılında Disney tarafından ilk defa çizgi film olarak çekilen Aladdin filmi teknolojinin ilerlemesi ile birlikte tekrar çekilmiştir.
Background
 1. Rome 1.sezon bölümleri Roma İmparatorluğunun dışarıdan bakıldığında heybetli duruşunun ardındaki iç sorunları anlatmaktadır. Gerileme sürecinde olan Roma İmparatorluğu içerisinde sinsi planlar ve çatışmalara tanık olmaktadır. Sezar’ın 8 sene süren mücadelesi artık bir sonuç vermiş ve Galya bölgesi alınmıştır. Savaşın sonucunda ise zafer ile birlikte gelen askerler ve ganimetler ile geri dönmeyi planlamakta olan Sezar’ı senato üyeleri istemeyecektir. Sezar’ın geri dönmesinden rahatsız olan bu senato üyeleri, Sezar’ı yargılamak ile tehdit ederek onu korkutmak isterler. Pompy, Sezar’ın yakın dostudur ve bu duruma çözüm bulmaya çalışır. 13.Lejyon askeri ile birlikte Titus Pullo ile Lucius Vorenur lejyon bayrağını almak için Galya’ya yola çıkar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Savaş, entrika, iç siyasi olaylar ile dolu geçen Rome dizisi Rome 2.sezon çekimleri ile de sizleri ekran başında tutmayı başarıyor. Final sezonu olan bu sezon içerisinde Sezar ve arkadaşı Pompey’in mücadelelerine tanık olacaksınız. Sezar’ın Galya’yı aldıktan sonra geri dönmesinden rahatsızlık duyan senato üyelerine karşı harekete geçen Pompey arkadaşı için elinden geleni yapacaktır. 13. Lejyon askeri ile birlikte Titus ve Lucius lejyon bayrağını çalmak için Galya’ya gönderilirler, tüm olaylar bundan sonra başlar. Roma İmparatorluğunun ilk olarak çökme dönemine girmesi ve ardından da tekrardan nasıl ayağa kalktığını bu dizide görebilirsiniz. Siyasi ve tarihi gelişmeleri ile siyaset ve tarih sevenler için dizi oldukça ideal.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap