1. Riverdale

  Riverdale

  İMDb : 6.9 3 Sezon  -   56 Bölüm

  Her şeyin son derece sakin bir şekilde ilerlediği kasabaya dışarıdan gelen kişiler farklı duygular hissetmektedir. Gerçekçi bir anlayışın üzerine çıkan bir grup arkadaş kasabada yaşanan gizemli ve karanlık olayların farkına varır. Lise öğrencisi olan Jason Blossom isimli gencin kasabaya yakın bir mesafede bulunan nehirde boğulması ve cesedinin bulunmaması ile birlikte olaylar daha gizemli bir hal alır. Yeni döneme başlamak için okula kayıt yapan Veronica Lodge psikolojisi oldukça kötü bir şekilde bu kasabaya gelir. Diziye de adını veren Riverdale kasabasında Archie ve Betty ile arkadaş olan Veronica zamanla Jason Blossom’un ölümü üzerine eğilerek bu gizemli olayın arkasındaki sırları açığa çıkarmaya çalışır.
  Riverdale 8.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.9   219

 1. 2019 MTV Film ve Televizyon Ödülleri Adayları Kimler
    8 ay Önce   128
  2019 MTV Film ve Televizyon Ödülleri Adayları Kimler MTV Film ve Televizyon Ödülleri'nde en iyi film dalı, en iyi dizi kategorisi, en iyi film performansı, en iyi dizi performansı gibi kategoriler mevcut.
Background
 1. Archie Comics karakterlerine yer veren Riverdale 1. Sezon hikayesinde Veronica Lodge’un ailesiyle yaşadığı problemlerin ardından psikolojisi bozuk bir şekilde kasabaya gelmesiyle yaşanan olaylar anlatılır. Henüz lise çağında olan bu üç kişilik arkadaş grubu hayatları hakkında pek çok yeni şeyi deneyimleme fırsatını bulurken aynı zamanda Riverdale kasabasında yaşanan gizemli olayları çözmeyi de kendi üstlerine alacaktır. Romantizmin, cinselliğin, okul ve aileyle baş etmenin zor olduğu bu yıllarda Archie ile arkadaşlarının girdiği mücadeleler sonrasında Riverdale’de daha önce yaşanmış ancak sırrı bir türlü çözülememiş olan olayların arkasında neler olduğu da görülebilecektir. Dizinin ilk sezonu toplamda 13 bölüm ile izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Kendi ailesiyle yaşadığı sorunlar kendisinde büyük bir travma yaratmış olan Archie ailesiyle yaşadığı sorunlardan gelen intikam ve benzeri duygularla mücadele etmeye devam eder. İlk sezondaki hikayesine kaldığı yerden devam eden dizi Archie’nin eski mutlu ve huzurlu günlerini arayacağı zor zamanları beraberinde getirir. Başka gruplardan da destek alan Archie artık daha güçlü şekilde mücadelesini verir. Jughead ve Betty ise silahlı bir saldırganı suça sürükleyen sebepler konusunda araştırma yapmaya devam eder. Sıra dışı varlıklarla etkileşime girmeye devam eden Archie ve arkadaşları araştırmalarına devam ederken Riverdale 2. Sezon hikayesinin kahramanı olan gizemli kişilikleri de hikayeye katarak heyecan dozunu artırıyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 10 Ekim 2018 ve 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında yayınlanan toplamda 22 bölümden oluşan Riverdale 3. Sezon dizinin hikayesindeki heyecan dozunu en çok artırdığı sezonu olarak dikkat çekiyor. Amerikan yapımı gençlik draması türüne ait olan hikayesiyle Riverdale Archie Comics karakterleriyle oluşturduğu hikayesini gizemli taraflarıyla sürdürmeye devam ediyor. Yaz aylarını Archie’nin duruşmasıyla hakim karşısında geçirmek zorunda kalan Archie ve arkadaşları birlikte vakit geçirirken geçmişte onlara ihanet etmiş olan Hiram’la karşılaşıp onun ihanetinin arkasındaki sır perdesini aralıyor. Duruşmaların sonunda iki yıl göz hapsinde olmayı kabul eden Archie bu sürede yaşayacağı zorluklarla kasabada yaşanan gizemli olaylardan paçasını kurtaramadan arkadaşlarıyla mücadele etmeye devam ediyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap