1. Prison Break izle

  Prison Break izle

  İMDb : 7.5 5 Sezon  -   89 Bölüm

  Prison Break Full HD izle

  İlk kez 2005 yılında gösterime girmiş ABD yapımı bir dizi olan Prison Break dizisi Macera/Polisiye, dram ve gerilim türlerinde bir yapım olarak konusu şu şekildedir. Ağabeyinin, başkan yardımcısının kardeşini öldürmek Prison Break izle suçu ile hüküm giymesi ve akabinde ölüm cezası alması ile haksız bir ceza olduğunu düşündüğü bu durumu düzeltmek için plan yapan Wentworth Miller tarafından canlandırılan Michael Scofield Prison Break Türkçe duıblaj izle karakteri çok zeki bir inşaat mühendisidir. Ağabeyini kurtarmak için tüm planları vücuduna dövme olarak yaptırdıktan sonra göstermelik bir suçla Prison Break HD izle hapishaneye ağabeyinin yanına giren Michael hapisanede karşılaştığı beklenmedik durumlar karşısında ağabeyi ile beraber bazı başka mahkûmları da hapishaneden Prison Break Türkçe altyazılı izle kaçırmak zorunda kalır bu sırada hayatına giren romantik bir ilişki ile durum iyice karmaşık bir hal alacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5   578

Background
 1. Micheal Scofield alanında başarılı, zeki bir inşaat mühendisi olarak hayatını sürdürmektedir. Micheal’in ağabeyi Lincoln Burrows ise karıştığı bir dizi olay neticesinde başkan yardımcısının kardeşini öldürmek suçundan yargılanmaktadır. Prison break 1.sezon da Ağabeyini kurtarmak için gereken tüm yasal yollara başvuran Micheal uzun süren bu uğraşlarından hiçbir sonuç alamaz. Ağabeyini kurtarmak için hiçbir yasal yol kalmadığını anlayan genç adam sonunda kendi planını yaparak ağabeyini hapisten kaçırmak için kendi yolunu izlemeye karar verir. Hazırladığı kusursuz bir plan ve vücuduna yaptırdığı gizemli dövmeler ile Micheal göstermelik bir suça karışarak kendini yakalatır. Ardından sağlık sorunlarını bahane ederek ağabeyinin kaldığı hapishaneye nakledilen Micheal bu sırada yaşanan olayların akabinde kendisini ağabeyi ile birlikte 7 mahkûmu da hapisten kaçırmak üzere bulur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Prison Break 2. Sezon kahramanımız Micheal Scofield’ in ağabeyini ve diğer bazı mahkûmları hapishaneden kaçırdığı ilk sezonun kaldığı yerden başlar. Başarılı bir kaçış gerçekleştirmiş olan mahkûmlar üzerlerine konulmuş olan para ödülü yüzünden tehlikeli bir durumdadırlar. Hapishane gardiyanı brad bellick bu mahkûmları yakalayıp ödülü almak istemektedir. Aynı zamanda gizli bir örgüt olan Şirket için çalışan bir fbi ajanı da mahkûmların peşine düşmüştür. Bu sırada mahkûmlar ise hapishanede yerini öğrendikleri 5 milyon doların gömülü olduğu yere ulaşmak için birbirleri ile yarış halindedirler. Aksiyon ve kaçışın sürekli devam ettiği dizide mahkûmlar hem peşindekilerden kaçmak hem de elde ettikleri parayı korumak için yarış halindedirler.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Bir önceki sezonda yakalanan mahkûmların yeni bir hapishanedeki yaşamları ile başlayan Prison break 3. Sezon geldikleri bu hapishanede karşılaştıkları zorlu ve garip olayları seyirciye sunar. Gardiyanlar yerine silahlı askerler tarafından korunan sona adlı bu hapishane Micheal ve T-bag için büyük zorluklar ve tehlikeler yaşatan bir dizi olaya sahne olmaktadır. Mahkûmların kendi adalet sistemini kurdukları sona hapishanesinde tel örgüler ardında sürekli olarak nöbet tutan silahlı askerler en küçük girişimde bile ateş açarak herhangi bir müdahaleyi imkânsız kılmaktadırlar. Bu sırada şirket tarafından ağabeyinin oğlu kaçırılan Micheal hapishanenin zorlu şartlarının yanında bir de şirketin ona verdiği görev olan bir mahkûmu kaçırmak için planlar yapmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 3.sezonun bitiminde şirket ajanlarından Sara nın ölmediğini öğrenen Micheal Sara’nın peşine düşer. Prison Break 4. Sezon içerisinde kuş kitabı olarak bilinen bir kitap gizemli yapısı ile içerisinde büyük sırlar barındırmaktadır. Micheal’ın liderliğinde şirkete karşı en büyük kozları olan bu bilgilerin peşine düşmekle görevlendirilen ekip eğer bu görevi kabul etmezlerse yeniden hapishaneye dönmekle tehdit edilirler. Şirketi bitirmek isteyen ekip görevi kabul eder ve bilgilerin peşine düşer. Fakat bilgileri elinde bulunduran T-bag kayıptır ve nerede olduğu bulunamamaktadır. Şirketin ise kendini korumak için başka planları vardır. Bu yüzden eski mahkûm arkadaşları ölüm tehlikesi yaşamaktadır. Tehlikeli macerasında aynı zamanda annesinin hala yaşadığını öğrenen Micheal zor zamanlar geçirmektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 4.sezonun finalinden yıllar sonra yayımlanan Prison Break 5. Sezon içerisinde dizideki karakterler kendi yollarına dağılmışlardır. Micheal’in ailesine dönmek istemektedir. Micheal’in yokluğunda yeni bir hayata başlamaya çalışan sara kendisine yeni bir aile kurmuştur fakat kocası sandığı kişinin bir başkası çıkması ile aldatıldığını anlayan sara için zor zamanlar gelmektedir. Bu sırada görevlerinde başarıya ulaşmış olan Micheal’in ağabeyi Lincoln kardeşinin onun için yaptığı fedakârlıklara karşılık vermeye çalışmakta ve kardeşini düşmüş olduğu durumdan kurtarmak için çabalamaktadır. Aynı zamanda özel yaşamı da terslikler yaşatan Lincoln zorlu bir yolculuktadır. Yeni bir kaçış planı ile zekasını gösteren Micheal ise sonunda karısına ve oğluna kavuşmak için her şeyi göze almaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap