1. Preacher

  Preacher

  İMDb : 7.3 3 Sezon  -   33 Bölüm

  Yaşanan olayları fantastik bir şekilde ele alan Preacher dizisi aynı zamanda içerisinde kara mizah, aksiyon, macera ve korku unsurlarından öğeler de taşımaktadır. 1990’lı yıllardaki Preacher isimli bir çizgi romandan diziye uyarlanan bu yapım Teksas’lı Jesse Custer’in başından geçenleri izleyiciye yansıtmaktadır. Jesse’nin hayatında büyük pişmanlıkları vardır. Çünkü kendisi geçmişte oldukça kötü işlere bulaşmış birisidir. Hayatında ilgilendiği şey ise aynı zamanda babasının da mesleği olan vaizlik görevini sürdürmektir. Bunun için vaktinin belli bir kısmı genellikle kilisede geçer. İhtiyacı olan şey ise burada günahlarından arınmaya çalışmaktır. Fakat karanlık geçmişi Jesse’nin peşini bırakmaz. Bu yüzden hep geçmişiyle bir yüzleşme halindedir. Geçmiş yaşantısındaki karanlık güçler karşısına çıkmaya başlar. Jesse’nin yapması gereken ise artık bu noktadan sonra insanüstü güçlere karşı bir mücadeleye girişmektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.3   153

  •  Durum: Sezon Finali
  •  Tür: Aksiyon Dizileri , Korku Dizileri
  •  Orjinal Adı: Preacher
  •  İlk Yayın Tarihi: 22.05.2016
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Kanal: AMC
Background
 1. Aksiyon, macera ve sürükleyici fantastik olayların yaşandığı Preacher 1.Sezon bölümlerinde Jesse sıkı bir mücadele içerisindedir. Geçmişin etkileri onun peşini bırakmamakta ve zaman içerisinde karşısına çıkmaya başlamaktadır. Jesse ise yaşamının tüm bu zorlukları içerisinde iyi bir vaiz olmaya çalışmakta ve insanlara yardım etmekle ilgilenmektedir. Fakat hayatında kendisi gibi sorunları olan başkalarını da tanıma fırsatı bulur. Bunlardan birisi ise İrlandalı bir vampir olan Cassidy’dir. İçki sorunları olan gizemli varlıklardan biridir. Bu varlık Jesse’nin yeni temel gücünü keşfetmesi için ona yardımcı olur. Genesis isimli bir güç ise Jesse’ye başkaları üzerinde kontrolü sağlayabileceği bir yetenek bahşeder. Jesse’nin karşısına çıkmak için çağrılan karanlık güçlere sahip bir kovboy onun sıkı rakiplerinden biri olacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Karanlık güçlerle zorlu olayların yaşandığı Preacher 2.Sezon bölümlerinde Jesse hayattaki amaçlarına ulaşma çabası içindedir. Bunun için Jesse, Tulip ve Cassidy Tanrı’yı bulmak için bir arayış içerisinde girerler. Fakat cehennemden gelen katil bir kovboy onları sıkı sıkıya takip etmektedir. Ancak onların anlamaya çalıştıkları şey ise kovboyun aslında kim olduğu ve kendilerini neden öldürmek istediğidir. Jesse bu ekibe liderlik etmekte ve Tanrı’yı arama konusunda daha derin bir çaba içerisine girmektedir. Jesse bu süreçte nişanlısı Tulip hakkında birtakım bilgiler edinir. Onun gizli ilişkisini öğrenir. Tanrı’yı bulma amacında ilerlerlerken Jesse, Tulip ve Cassidy New Orleans’tan ayrılmaya karar verirler. Çünkü eski bir düşmanları tekrar harekete geçer ve onlarında bir plan değişikliğine gitmeleri gerekecektir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Macera, sürükleyici fantastik ve gizemli olayların yaşanmaya devam ettiği Preacher 3.Sezon bölümlerinde Jesse yine zorlu süreçler içerisindedir. Tulip’in kurtarılması gerekmektedir. Bunun için Jesse, Cassidy ile birlikte onu aynı zamanda bir aile evi olan Angelville’e götürmeye karar verirler. Ancak Jesse bu süreçte en çok korktuğu insanlarla ailesiyle bir araya gelmek zorunda kalır. Angelville’den ve ailesinden kaçmak için kendisini çaresiz hisseden Jesse tanıdığı bir rakibiyle pek alışık olunmayan bir davranışta bulunarak anlaşma içerisine girer. Ayrıca Jesse, Gran’ma’ya olan borcunu geri ödemekle meşgul olmaktadır. Tulip ve Cassidy ise Angelville’den çıkmak için kendi planlarını uygulamaya çalışırlar. Fakat bu durum göründüğü gibi kolay olmamakla birlikte kendilerini riske de atan bir seçenektir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap