1. Power

  Power

  İMDb : 7.5 5 Sezon  -   48 Bölüm

  2014 yılında izleyicisi ile buluşan dizi, polisiye ve dram türleriyle dikkat çekmektedir. Power dizisi Ghost lakabı ile de bilinen James St. Patrick isimli bir iş adamının hayatı üzerinde durmaktadır. Buna göre sıradan bir hayatı varmış gibi görünen Patrick, aslında gizli bir ikinci hayat yaşamaktadır ve bu ikinci hayatında Truth adında bir gece kulübü işletmektedir. Aynı zamanda New York’taki bir uyuşturucu şebekesinin içerisinde yer almaktadır. Bu iki farklı hayatını dengeli bir şekilde sürdürmeyi başaran James St. Patrick, bir gün mensubu olduğu uyuşturucu şebekesinden ayrılıp sadece iş adamı olarak sürdürdüğü hayatına devam etmek ister ve işler bu noktada bir hayli karışır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5   307

  •  Durum: Sezon Finali
  •  Tür: Polisiye Suç Dizileri
  •  Orjinal Adı: Power
  •  İlk Yayın Tarihi: 07.06.2014
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Kanal: Starz
Background
 1. 2014 yılında ilk sezonu ile ekranlara gelen dizide, daha çok Ghost olarak bilinen James St. Patrick’in bilinenin aksine dahil olarak karanlık dünya ele alınmaktadır. Bir gece kulübü işleten Ghost, yakın arkadaşı Tommy ile birlikte New York içerisindeki uyuşturucu şebekesiyle çalışmaktadır. Power 1. sezon içerisinde ortaya çıkan problemleri aklını kullanarak şiddete başvurmadan çözmeye çalışan Ghost’un sıradan hayatına da dahil olarak karısıyla ve çevresindeki insanlarla olan iletişimi de aktarılmaktadır. Bununla birlikte sezon içerisinde, işlettiği Truth isimli gece kulubünü, dahil olduğu uyuşturucu şebekesinin daha da büyümesini sağlamak amacıyla kullanmak ister ve bu doğrultuda Ghost, Truth gece kulübünde büyük bir parti düzenler.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Ghost olarak bilinen karakterimiz, bu sezon içerisinde kendisini birçok farklı olayın içerisinde bulur. Birlikte New York’ta uyuşturucu şebekesine girdiği yakın arkadaşı Tommy, Angela’nın federal güçlerle birlikte çalıştığını öğrenince ortalıktan kaybolur. Power 2. sezon içerisinde Ghost ve Angela hayal ettikleri gibi bir tatile çıkıyorlar. Sıradan hayatının yanındaki karanlık işleri bulunan Ghost’un hayatına dair bilgileri Angela öğrenmektedir. Sadece bununla kalmamakla birlikte gerçek hayatındaki ismi Patrick olan Ghost, çevresindeki insanlarla karmaşık iletişim içerisine girecektir. Özellikle Angela, onun hakkında bilmediği birçok şey öğrendiği noktada işler karışacaktır. Tüm bu gerçekleşen olaylara rağmen Ghost, işinde karşılaştığı problemleri büyük bir çaba ile çözmeye çalışmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dizi içerisinde işler giderek daha da karmaşık bir hal alırken bu sezon içerisinde Lobos adlı karakterin aslında ölmediği ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte New York’taki uyuşturucu şebekesine beraber giren Ghost ve Tommy’nin yolları bu sezonda ayrılmaktadır ve Tommy, Lobos için çalışmaya başlamaktadır. Bu sırada Kanan, Tommy’nin hayatına yeniden girmektedir. Power 3. sezon içerisinde gerçekleşen olaylar dizisinde Ghost’un baş etmesi gereken birçok farklı olay gerçekleşmektedir. Angela, iş ve çocuklar arasında düşünceleri sürekli gidip gelmektedir. Özellikle yaptığı işler çerçevesinde yolunda gitmeyen bazı noktalar bulunmaktadır. Ortada bir köstebek vardır ve kim olduğu bilinmemektedir. Sezon içerisinde bu köstebek üzerinde büyük araştırmalar gerçekleştirilmektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Baş karakter Ghost’un başı bu sezon içerisinde büyük beladadır. Ghost, Ajan Knox’u öldürmekle suçlanmasının ardından tutuklanmaktadır. Tasha, kefaret ödeyerek Ghost’u kurtarmaya çalışırken federaller davayı detaylı bir şekilde oluşturmaya başlamıştır. Power 4. sezon içerisinde gerçekleşen olaylarda Tommy, yeni hayatına ve yeni rolüne gittikçe alışmaya başlamaktadır. Bununla birlikte Tommy, Tariq’in hayatının kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Terasi isimli karakter Ghost için yeni planlar oluşturmaya başlamışken Angela, Ghost’un aslında suçlu olmadığını öğrenir ve federallerin oluşturduğu davayı durdurmak, Ghost’u kurtarmak için elinden geleni yapar. Tasha’nın Silver ile ilişkisi ilerlerken St. Patrick ailesinin başına gelen olaylar neticesinde Ghost ve Tommy intikam almak üzere plan geliştirirler.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Power dizisinin bu sezonu içerisinde baş karakter Ghost, Tommy ve tehlikeli bir düşmanlığa sahip olduğu Kanan ile birlikte çalışmaya karar vererek ittifak oluşturuyor. Angela ise kendisini bir cinayetin ortasında buluyor. Bu sırada Tasha, Tariq’ı korumak istemektedir ve bunun için de LaKeisha’ya girmektedir. Power 5. sezon içerisinde Ghost, Tommy ve Kanan ile oluşturduğu ittifak ile birlikte Jimenez Cartel isimli grupla mücadele içerisindedir. Bu doğrultuda yaptıkları planlarla Jimenez Cartel’in önde gelen kişileriyle mücadele ederek onları öldürmeye çalışmaktadırlar. Bu sırada LaKeisha, Tommy’nin babasının Terasi olduğunu söylemektedir. Sezonun ilerleyen bölümlerinde ise tüm baş karakterler kendilerinin masum olduklarını bir şekilde kanıtlamaya çalışmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap