1. Person Of Interest Türkçe Altyazılı izle

  Person Of Interest Türkçe Altyazılı izle

  İMDb : 7.8 5 Sezon  -   103 Bölüm

  Person Of Interest HD izle

  Person of Interest izle 2011 yılında yayınlanmış ABD yapımlı gerilim ve dram türünde bir dizidir. Dizi Çin’de yaptığı bir görevde öldüğü sanılan eski bir CIA ajanı Reese ile devlet için çalışan yazılım uzmanı milyoner Finch’in bir araya gelmesiyle işlenecek suçları önlemeye çalışmalarını anlatıyor. Sevdiği kadının ölümüyle hayatında bir anlam kalmayan Reese, milyoner Finch tarafından kiralanır ve Reese yeni bir hayat amacı bulur. Çok zengin biri olan Finch, suçları önlemeyi Person of Interest altyazılı izle  sağlayan bir yazılım geliştirir. Devletin sistemlerini kullanarak işlenebilecek suçları tespit eden Finch, suçları önleyebilmek için eski CIA ajanından yardım alır. Polis departmanının iki özel dedektifinin bu ikilinin verdikleri mücadeleyi fark etmesiyle olaylar gelişir.
  Person Of Interest Türkçe Altyazılı izle 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.8   539

Background
 1. ABD yapımı gerilim, dram türü dizi Person Of Interest 1. Sezon 23 bölümden oluşmaktadır. Milyoner yazılım uzmanı Finch ve eski asker ve CIA ajanı Reese 11 eylül sonrası teröristlerin saldırılarını engelleme amacıyla makine üretirler. Makine olarak adlandırdıkları bu yazılım büyük çaplı suçların yanında ufak suçları da engeller. Makineyi tasarlayan milyoner Finch bilgisayarın başında, Reese de sahada kendini göstermesiyle ikili güçlerini birleştirir. Bu sezonda ikilinin arasındaki ilişkinin güçlenmesi işlenir. Bu ikiliyi New York polis departmanının iki dedektifinin keşfetmesiyle olaylar gelişir. Dedektif Carter, Finch ve Reese’in peşine düşer. Öğrendikleri bilgiler sonucu gönülsüzce onlara katılır. Sezon boyunca Reese’e yardım edecek yeni kişiler de ortaya çıkacaktır. Dizide gizemli bir hacker ortaya çıkması da dikkat çeker.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. ABD yapımlı suç dram türündeki dizi Person of Interest 2. Sezon 22 bölümden oluşmaktadır. FBI’ın “takım elbiseli adam” peşine düştüğü sırada Reese ve Carter, Fich’in icadı olan makineyi kurtarma çabasındadır. Reese, birinci sezonda Root’un kaçırdığı Finch’i aramaya devam etmektedir. Bu sırada Root’un geçmişi yavaş yavaş açığa çıkar. Dedektif Carter ve Fusco, Finch ve Reese’in neyin peşinde olduğunun tamamen farkına varırlar ve buna göre davranmaya başlarlar. “Takım elbiseli adam” arayışını kafaya takan Nicholas Dolley yüzünden Reese’in başına bir takım işler gelecektir. Carter Reese’e yardım etmeye çalışır. Bu yeni sezonda çok büyük bir tehlike oluşturan HR’ın sebep olduğu olaylarla mücadeleleri de işlenir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. ABD dram, gerilim dizisi Person Of Interest 3. Sezon 23 bölümden oluşur. Bu sezonda yine Reese ve Finch’in makineyi icat etmeleri ve kullanmaları sonucu mücadele etmesi gereken olaylar işlenir. Makinenin neler yapabileceği görülecektir. Makinenin başına neler geldiği açığa çıkacak ve Finch’in onu özgür bırakmak için çabaları sürecektir. Makinenin iradeyi eline alması sonucu ortaya çıkacak sonuçlardan sonra Reese, Finch ve onu destekleyenlerin maceralarını işlenir. Dedektif Fusco’nun büyük bir tehlike olan HR ile mücadelesi de görülür. HR tehlikesinden kurtulduğu sanılsa da bu sezonda HR ile başı derttedir. Bu sezon dizide olayların gelişmesinde önemli rol oynayacak iki karakter Peter Collier ve Vigilance ortaya çıkar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. ABD yapımlı gerilim, dram türündeki dizi Person Of Interest 4. Sezon bu defa 22 bölümden oluşur. Bu sezonda Samaritan makinenin hedefleri arasına girer. Reese, Finch, Root ve Shaw Samaritan’ın onları bulamaması için makine tarafından oluşturulan kimliklerle yaşamak zorunda kalırlar. Makine onları korumayı hedefliyordur fakat yine de makinenin gönderdiği numaralar bu dörtlüyü tehlikeye atar. Her geçen gün güçlenen Samaritan, makineyi ve dörtlüyü bulmanın peşindedir. Bu sezonda bazı karakterler arası yaşanacak çatışmalar görülür. Suçlarla mücadele etmek ve onları gerçekleşmeden engellemek için bu yola çıkan ikili Reese ve Finch her koşulda amaçlarının doğrultusunda ilerlerken zamana karşı da yarışmaktadırlar. Olaylar ilerledikçe pek çok gerçek de yavaş yavaş ortaya çıkar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. ABD yapımlı gerilim, dram türündeki dizi Person of Interest 5. Sezon bu defa 13 bölümden oluşur. Finch’in yazılımını yaptığı büyük icatları olan makinenin benzeri olan yapay zeka kötü Samaritan, Finch ve Reese’in ekibini köşeye sıkıştırmıştı. Samaritan ve adamları makineyi imha etmenin peşindeyken gerçekleşen olaylar sonrası gelişmeler son sezon olan beşinci sezona konu olmuştur. Sezon boyunca karakterlerin yaşadığı gerilimin beraberinde bazı hayal kırıkları da ortaya çıkacaktır. Beşinci sezonda makineyi Samaritan ve adamlarından korumak için ellerinden geleni yapan Reese ve Finch’in ekibinin Samaritan’ın karşılarına çıkardığı türlü zorluklara direnişini göreceğiz. Dizinin beşinci ve son sezon da olması sebebiyle gizemini koruyan olaylar bir sonuca ulaşır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap