yabancı dizi izle

Outlander | Film izle - Dizi izle - filmdizievi1.com Film izle, Dizi izle

hd film izle

 1. Outlander

  Outlander

  İMDb : 7.2 4 Sezon  -   55 Bölüm

  Amerikan televizyon kanalı Starz’ın yapımı olan Outlander (Yabancı) adlı dizi, yazar Diana Gabaldon’un seri romanlarından derlenerek senaryolaştırıldı. Tarihin; aşk, gizem, macera ve fantastik ögelerle buluştuğu dizi, 2014 yılında ilk sezonu ile seyircilerin beğenisine sunuldu. Şu ana kadar 4 sezonu yayınlanan dizi, daha ilk sezonundan başlayarak dünyanın dört bir yanında hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaştı. Dizide hemşire Claire Randall’ın, büyük bir savaşın eşiğindeki 18. yüzyıl İskoçyasına yaptığı zaman yolculuğu ve orada tanışıp âşık olduğu Jamie Fraser ile yaşadığı aksiyon dolu maceralar anlatılmaktadır. Yönetmen koltuğunda Ronald D. Moore’un oturduğu dizide başrolleri Caitriona Balfe (Claire Randall) ve Sam Heughan (Jamie Fraser) paylaşıyor.
  Outlander 6.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
  6.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      7.2   516

Background
 1. Outlander 1. Sezon, 16 bölümden oluşmaktadır. Dizinin ilk bölümü hemşire Claire’in 1945 yılında tarihçi kocası Frank ile birlikte İskoçya’daki Inverness şehrini ziyaret etmesi ile başlıyor. Claire Inverness’i keşfederken Craigh Na Dun adı verilen dikili taşlardan oluşan çembere gelir. Garip seslerin yükseldiği taşa dokunan Claire kendini birdenbire 1743 yılında aynı noktada bulur. Kocası Frank’e tıpatıp benzeyen, kötü asker Jonathan’ın saldırısına uğrar. İskoç Jamie Fraser, Claire’i kurtarır. Jamie bu gizemli kadını tek başına bırakamaz ve onu bağlı bulunduğu klana ait Leoch Şatosu’na götürür. Bitkilerle arası iyi olan Claire burada şifacı olarak yer edinir ama bir yandan da kendi zamanına dönmenin yollarını arar. Claire ve Jamie zamanla yakınlaşır. Claire Jamie’ye âşıktır ama Frank’i de düşünerek suçluluk hissetmektedir. Öte yandan, Claire, İngiltere ve İskoç klanları arasında yaşanacak kanlı savaşları bildiği için, Jamie’yi kötü bir sondan kurtarmak istemektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Outlander 2. sezon, 13 bölümden oluşmaktadır. Dizi ikinci sezonunda da Claire Randall ve Jamie Fraser’ın maceralarını konu alıyor. İlk sezonun sonunda İskoçya’dan ayrılarak Fransa’ya sığınmak üzere gemiye binen ana karakterlerimiz, ikinci sezonda da kendilerini entrika ve ihanetler içinde bulacak. İlk sezonda evlenen Claire ve Jamie, yeni sezonda Fransız aristokrasisi içine sızarak kanlı biten Culloden Savaşı’nı daha başlamadan durdurmanın yollarını arayacaklar. Dizinin hayranları; bir yandan Jamie’nin ilk sezonda Black Jack Randall sebebiyle yaşadığı korkunç olay sonrasında başlayan travmasına, diğer yandan da Claire’in zorlu hamilelik sürecine tanıklık edecekler. İkinci sezonda diziye Charles Stuart, XV. Lois, Saint. Germain Kontu gibi tarihi karakterlerin katılması da senaryoyu zenginleştirecek.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 13 bölümden oluşan Outlander 3. Sezon, seyircileri sarsan ikinci sezon finalinin kaldığı yerden devam ediyor. İkinci sezon finalinde ana karakterlerimiz tüm çabalarına rağmen Culloden Savaşı’nı engelleyememiş, ölümle burun buruna gelen âşıklar ayrılmak zorunda kalmıştı. Hamile Claire kendi zamanına dönerken, Claire’i güvende tutmak için ona veda etmek zorunda kalan Jamie ise ölüme gittiğine inanıyordu. İzleyiciler 20 yıllık bir zaman atlamasına şahit olurken, dizinin 3. sezonu bu zaman diliminde kahramanlarımızın neler yaşadıklarını anlatıyor. Kızı Brianna’yı dünyaya getiren Claire, bir yandan Frank ile tükenmiş evliliğini sürdürmeye çalışırken diğer yandan büyük aşkı Jamie olmadan hayata tutunmanın yollarını arıyor. Jamie ise İngilizlerin kazandığı Culloden Savaşı’ndan sağ çıkıyor ancak hapse düşüyor. Jamie burada İskoç mahkûmların lideri haline geliyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 6 sezonda tamamlanması planlanan Outlander’ın, 2018 yılında yayınlanan 4. sezonu 13 bölümden oluşuyor. Outlander 4. Sezon, talihsiz âşıklar Claire ve Jamie’nin tarih, gizem, entrika ve savaşlarla dolu öyküsünü anlatmaya devam ediyor. Diana Gabaldon’un aynı adlı roman serisinden uyarlanan Outlander, 4. sezonunda serinin dördüncü kitabı Drums of Autumn’da yaşanan olayları takip ediyor. Bu sezon Claire ve Jamie kendilerini Amerika’da bir maceranın içinde bulacak. Bir önceki sezonda Jamaika’ya giden ikili buradan dönerken büyük bir kaza geçirmişti. Şans eseri hayatta kalan âşıklar, İskoçya’yı ve burada yaşadıkları kötü olayları geride bırakarak Amerika’da yeni bir hayat kurmaya çalışacaklar. Ancak 1700lü yılların tehlikeleri maalesef peşlerinde olacak. Claire ve Jamie, Yeni Dünya’da kendilerini birbirinden şaşırtıcı maceraların içinde bulacak.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap