1. Narcos

  Narcos

  İMDb : 8 4 Sezon  -   31 Bölüm

  Narcos Dizisi izle

  2015 yılında yayınlanmaya başlayan narcos dizisi biyografik bir dizi olarak aynı zamanda suç ve gerilim tarzında bir konu sağlıyor. Amerikan Netflix internet kanalında yayınlanan dizi 3 sezon olarak yayınlanmıştır. Güney Amerika suç dünyasının ünlü uyuşturucu patronu Pablo Escobar'ın hayatını anlatan dizide Pablo Escobar rolünü Wagner Moura canlandırmıştır narcos türkçe dublaj izle. Her sezonu 10 bölüm süren dizide Pedro Pascal Javier Pena rolünü ve Boyd Holbrook ise Steve Murphy rolünü üstlenmiştir. Giderek güçlenen uyuşturucu baronu Pablo Escobar, hem Kolombiya hem de America güvenlik güçlerinin kendisi ile mücadele etmesine sebep olmaktadır narcos hd izle. Uyuşturucu ile mücadele dairesinde çalışan Meksikalı Ajan Pena, Pablo Escobar'ı yakalamak için Amerika'da görevlendirilir. Gerçek bir hayat hikayesini anlatan bu dizi, dünyaca ünlü uyuşturucu çetesinin engellenmesinin hikayesini anlatır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8   490

 1. Tarihten Bir Parça Narcos Mexico
    9 ay Önce   281
  Tarihten Bir Parça Narcos Mexico Pablo Escobar'ın hayat hikayesini anlatan Narcos dizisinin devamında Cali Kartelinin hikayesi ile süren Narcos Mexico dizisi birçok tarihi gerçek barındırıyor.
  Tarihten Bir Parça Narcos Mexico
    9 ay Önce   236
  Tarihten Bir Parça Narcos Mexico Narcos Mexico sitemizde bulunmaktadır, diziler kategorisinden filmin tamamına ulaşabilirsiniz. Pablo Escobar'ın hayat hikayesini anlatan Narcos dizisinin devamında Cali Kartelinin hikayesi ile süren Narcos Mexico dizisi birçok tarihi gerçek barındırıyor.
Background
 1. 10 bölüm şeklinde Amerikan internet kanalı Netflix üzerinde yayınlanan 2015 yapımı narcos 1. sezon Amerikan suç dünyasının en büyük uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın hayatını anlatır. Pablo Escobar ve Cali Karteli’nin olayları ile geçen bu sezonda, Wagner Moura Pablo Escobar rolünü canlandırmıştır. Giderek güçlenen uyuşturucu baronu Pablo Escobar, hem Amerika hem de Kolombiya güvenlik güçlerinin ana mücadele konularından birisi haline gelir. Yaşanmış olaylardan ileriye giden bu dizi 1980'li yıllarda başlamaktadır. Merkezinde Pablo Escobar yer alırken olaylar 1992'ye kadar sürüyor. Kolombiya’da gerçekleşen olaylar ve Escobar ile olan ilişkileri Steve Murphy bakış açısıyla anlatılır. İlk sezonda Escobar'ın Kolombiya'da kokain ticaretine nasıl katıldığı Meddelin’de kurulan Kartel anlatılıyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 10 bölüm olarak hazırlanan narcos 2. sezon Amerikan internet kanalı Netflix üzerinde yayınlanmıştır. İlk sezonun kaldığı yerden devam eden ikinci sezonda Pablo Escobar ve Kartel askerler tarafından çevrilmiştir. Pablo Escobar, ilk dönemlerde kartele çok sadık bir şekilde bağlı olarak hareket ederken sonradan işler değişir ve Amerika Birleşik Devletleri yeni bir büyükelçiyi bölge göndererek CIA'yi devreye sokar. Escobar, hükümetten saklanmak amacıyla Kartel ile olan bağlılığını yitirmeye başladığında, genç kişileri kullanarak hükümetten haber almaya başlar. Giderek acımasız bir hale gelmeye başlayan Pablo Escobar, topluluğundan ayrılanları acımasızca öldürür. Kartel’den ayrılanlar Escobar’a karşı ittifak oluşturur ve Escobar kaçmaya devam eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 2017 yılının Eylül ayında 10 bölüm üzerinden yayınlanmaya başlanan narcos 3. sezon yine internet kanalı Netflix üzerinde yayınlanmıştır. Sezonun sonunda öldürülen Pablo Escobar’dan sonra Cali Karteli’nin Amerika ve Kolombiya ile olan savaşı sürmektedir. Pablo Escobar işin dışında kaldıktan sonra Kartel, hem Amerika'da hem de başka ülkelerde yeni pazarlar aramaktadır. Kartel’in lideri Gilberto Rodriguez Orejuela, karteli yasal bir düzene oturtmak ister. Bunun için altı ay içerisinde kokain işine tamamen bırakacağını açıklar. Ancak Kartel içerisinde birçok üye bu karara tepki gösterir ve ortalık karışır. Öte yandan ise narkotik güçleri Escobar sonrasında tüm dikkatini Cali Karteli’ne çevirerek baskısını giderek artırmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap