1. Maniac

  Maniac

  İMDb : 7.5 1 Sezon  -   10 Bölüm

  2018 ABD yapımı olan komedi dram türündeki diziyi Patrick Somerville yönetmektedir. Dizinin başrollerinde Emma Stone ve Jonah Hill ile Justin Theroux yer almaktadır. 10 bölümden ilk sezonu ile büyük ilgi gören film yaşadıkları sorunlu hayatlarından sıkılan kişilerin bir deneye gönüllü olarak katılmaları ve verilen ilaçları içmeleridir. Maniac filminde çeşitli psikolojik sorunlar yaşayan kişilere daha geliştirme aşamasında olan ve sorunların çözümünü vaat eden bir ilaç verilmektedir. Bu ilaç kullanımı bir klinikte üç gün sürecektir ve ilacın bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak ilaç kullanan kişilerde çok farklı ve beklenmedik değişimler görülmeye başlar. Bu deney deneklerine oldukça farklı şeylerin öğrenmelerini sağlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5   145

  •  Durum: Sezon Finali
  •  Tür: Bilim Kurgu Dizileri , Komedi Diziler
  •  Orjinal Adı: Maniac
  •  İlk Yayın Tarihi: 21.09.2018
  •  Bölüm Süresi: 40 Dakika
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. 2018 yılı ABD yapımı olan komedi dram türündeki mini dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmaktadır. Dizide bazı psikolojik sorunları olan kişilerin gönüllü bir şekilde bir ilaç deneyine girmeleri konu edilmektedir. Birbirinden farklı kişiler yaşadıkları çeşitli sorunlardan kurtulmak için bu ilaç deneyini kabul etmektedir. Maniac 1. Sezon içerisinde dizinin asıl karakteri olan Owen ve Annie yaşamlarında kötü giden şeyleri değiştirmek istemektedir. Doktor James K. Mantleray’ın geliştirdiği ilaç ise bir umut olmaktadır. Yapılan testlerde ilacın bir yan etkisi yoktur. Üç gün klinikte yapılacak olan testlerde işlerin planlandığı gibi gitmediği görülecektir. İlacın etkileri ve yan etkileri hesaplanamaz sonuçların ortaya çıkmasını sağlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap