1. Luther izle

  Luther izle

  İMDb : 7.9 5 Sezon  -   20 Bölüm

  Luther Dizisi izle

  2010 yılında seyirci karşısına çıkan ve 4 sezon boyunca devam eden Luther dizisi izle, kurgusuyla ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Dizide, John Luther, başarılı bir dedektiftir. Fakat aynı zamanda Luther izle çılgın, şiddet kullanmaktan çekinmeyen birisidir. Dürtülerine yenik düşerek bir hata yapar ve 7 aylığına görevine ara verilir. Aranın ardından mesleğine döndüğünde Luther HD izle ise hiç bir şey eskisi gibi değildir. Evliliği ve aile düzeninde Luther Türkçe dublaj izle problemler oluşmuş, iç dünyasındaki savaş da buna eklendiğinde üstesinden gelinmesi zor bir durum ortaya Luther Türkçe altyazılı izle çıkmıştır. Mesleğe döndüğü gün Alice Morgan ile tanışır ve ikili arasında ilginç bir bağ meydana gelir. İkili artık davaları birlikte çözmeye çalışmakta, izleyiciler de buna eşlik etmektedir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.9   487

Background
 1. John Luther, işinde başarılı bir dedektiftir. Aynı zamanda deli dolu, zaman zaman da şiddete başvurmaktan çekinmeyen birisidir. Teşkilatın göz bebeğiyken dürtülerine yenik düşer ve bir hata yapar. Uzun bir süre mesleğine ara verilir. Döndüğünde her şey farklıdır. Evliliğinde problemler oluşmuş, kendi iç dünyasında fırtınalar kopmaya başlamıştır. Göreve döndüğü gün kendisine verilen davanın sanığıyla arasında garip bir bağ oluşur. Luther 1. Sezon boyunca bizi Luther ve arkadaşlarının çeşitli davaları çözmek için verdikleri mücadeleler karşılıyor. Bir taraftan da Luther’in kendi iç dünyasıyla mücadelesine şahit oluyoruz. Sezon sonunda Luther cinayetle suçlanır ve bundan en kısa zamanda aklanması gerekir. Aksi taktirde mesleğinden olacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Luther 2. Sezon bölümlerinde Luther, adaleti her zaman olduğu gibi yine kendi yöntemleriyle sağlamaya çalışıyor. Bir taraftan da işini korumak için mücadele etmesi gerekiyor. Eski karısının ölümüyle Luther’in yükü daha da artmıştır. Katilin ortaya çıkarılması gerekir. Fakat katil sürekli farklı oyunlarla kendini belli etmekte, bir türlü kimliğini göstermemektedir. Cameron’un kaçırdığı Ripley’i kurtarmak için mücadele eder. Karşılaştığı Jenny’e sevgi duymaya başlar ve onu korumak için büyük bir kararlılık gösterir. Luther’in kararlılığı arttıkça Babanın kontrolü de artar. Toby’in ölümü işlerin daha da karmaşıklaşmasına neden olur. Toby’in ölümünün üzeri örtülmeye çalışılmakta; fakat olayların çözülmesi için bu ölümün açığa kavuşturulması gerekmektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Luther 3. Sezon bölümlerinde yine John Luther ve arkadaşlarının dava peşinde koşmalarını izliyoruz. Fakat olaylar Luther açısından son derece karmaşık hale gelmiştir. Luther iki ciddi olayı araştırmakla meşgul olurken yakın takip altındadır. Oysa o bunun farkında değildir. Luther, katilden bir adın öne geçer. Çözümlenemeyen dosyaları tek tek incelemeye karar verir. Bun fark eden katil, Luther’in peşine düşer ve ona suikast hazırlığına başlar. Luther’in suikastçıdan onun arkasında kimlerin olduğunu öğrenmeye çalışır. Fakat bunun için suikastçının infazını önlemesi gerekir. Kanunlar ve yasalar içerisinde bunu yapabilmesi pek mümkün olmadığı için yine kendi yöntemlerine başvurmalı, kanunların dışına çıkarak olaylar zincirine dahil olmalıdır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Luther 4. Sezon sadece 2 bölümden oluşuyor. Bu bölümler dizinin önceki bölümleriyle paralel ilerlediği gibi izleyicileri sona hazırlıyor. Bu sezonda John Luther’in içinde aslında bir iyilik olduğu ve insanlara yardım edebilmek için mücadele verdiğiniz görüyoruz. Fakat onun iyilik mücadelesi bir şekilde baltalanmakta, kendi içinde güvensiz duygular oluşarak onu şeytanlarıyla baş başa bırakmaktadır. Sezon boyunca Luther’in zeki ve olayları çözme konusunda başarılı olduğunu yine görüyoruz. Meslektaşları bu seferde sadist bir katilin peşindedir ve Luther, aldığı şok edici haberle kıyıdan döner. Gizem dolu bir mesaj alır ve bu mesajla birlikte geçmişiyle yeniden yüzleşir. Katile karşı İntikam duyguları daha da kabarır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Luther 5. Sezon sonunda yayınlanmaya başlandı, uzun zamandır yeni sezonun gelmesini bekleyen hayranları Luther 5. Sezonda neler görecek. Dizinin senaristi dizi için ağır iddialar kullanıp, şimdiye dek çekilmiş en harika sezonun olacağı bilgisini verdi. Baş rolünde Idris Elba'nın olduğu dizi özellikle Polisiye suç, gizem gibi dizi severlerin muhakkak izlemesi gereken bir yapım. 2019 yılında yeniden çekimleri başlayan ve hala sürmekte olan Luther 5. Sezonu izlemek için filmdizievini kullanmayı ve bizi sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap