1. La casa de papel

  La casa de papel

  İMDb : 8.1 3 Sezon  -   20 Bölüm

  La casa de papel izle

  La Casa De Papel suç, macera, dram türlerini harika biçimde harmanlamış olarak seyircinin karşısına çıkıyor. Dizide profesör olarak adlandırılan, aslında bir suç dehası olan Alvaro Morte tarihin en büyük soygununu yapmak için planlar hazırlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girerek buradan istediklerini ele geçirmektir. Bunun için 8 kişiden oluşan bir suç çetesi kurar. Çete elemanları 5 aylık zorlu bir eğitime alınır. Soygunun her şaması noktası virgülüne hesaplanır. Bütün olumsuzluklar hesaba katılarak kusursuz bir soygun yapılması amaçlanır. Her şey hazır hale gelir. 8 kişilik çete, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini Kraliyet Darphanesine kilitlerler. Fakat bu aşamadan sonra beklenmedik olaylar meydana gelir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.1   295

 1. La Casa De Papel Heyecanlı 3. Sezon İle Devam Ediyor
    12 ay Önce   292
  La Casa De Papel Heyecanlı 3. Sezon İle Devam Ediyor Yakın zamanda La Casa De Papel 3. sezon ile ilgili yayınlanan görseller heyecan oluştururken, dizinin ortaya çıkacak konu ve karakterler ise büyük bir merak uyandırıyor.
Background
 1. La casa de papel 1. Sezon 13 bölümden oluşuyor. Bölümlerin her biri 43 ila 55 dakika arasında değişiyor. Profesör öncülüğünde tarihin en büyük soygunu yapılmak üzere plan kuruluyor. Profesör zaten bir suç dehasıdır. Kendisini kusursuz olarak aktarıyor. 8 kişilik bir ekip kuruluyor ve bu ekip 5 ay boyunca eğitime tabi tutuluyor. Soygun, bütün olumsuzluk ihtimalleri de göz önünde bulundurularak planlanıyor. 8 kişilik ekip, rehineleri de alarak soygun yapılacak darphaneye giriyor. Fakat burada hiç hesaba katmadıkları olaylar ortaya çıkıyor. Kusursuz biçimde yapılması planlanan soygun sekteye uğruyor. Ekip bireyleri hem dışarı ile hem de birbirleriyle karşı karşıya geliyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. La casa de papel 2. Sezon toplam 9 bölümde izleyiciyle buluşuyor. Soyguncularla polisler arasındaki mücadele olanca hızıyla devam ediyor. Kendisini kusursuz olarak aktaran, muhteşem bir soygun planladığını düşünen profesör bu sezon kontrolü kaybediyor. Çünkü olaylar beklemediği şekilde ilerliyor. Polis Profesörün kimliğine bulmaya biraz daha yaklaşıyor. Soygunculardan ilki polis tarafından yakalanıyor. Berlin, Tokyo, Moskova, Denver, Rio, Nairobi, Helsinki Oslo ve diğer her bir karakter bu sezon daha da hırçınlaşıyor. Kimi zaman ortak akılla hareket etmeyi başarabilseler de zaman zaman çekişmeler baş gösteriyor. Çete üyeleri hem polise karşı hem de birbirlerine karşı tetikte duruyorlar. Profesör hayalet gibi tüm dizide varlığını devam ettiriyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. La casa de papel 3. Sezon hazırlıkları başlandı, yakın tarihte izleyenleriyle buluşmayı bekleyen dizi yine nefesleri kesecek gibi görünüyor. İspanya'da darphane soygununu planlayan ve bunu gerçekleştiren çeteyi konu alan dizi de 3 sezon da bizi neler bekliyor? Yeni oyuncuların kadroya dahil olmasıyla heyecanın yükseleceği tartışmasız bir gerçek Najwa Nimri, Rodrigo de la Serna, Hovik Keuchkerian gibi isimler kadroya dahil oluyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap