1. Doctor House M.D

  Doctor House M.D

  İMDb : 8.2 8 Sezon  -   176 Bölüm

  Doctor House M.D izle

  Tüm zamanların en seçkin hastane ve tıbbi dizilerinden olan House M.D Humanitas Prize, Emmy ve Altın Küre için layık görülen bir Fox dizisidir. Orijinal olarak House M.D olarak adlandırılan dizi House dizisi olarak da bilinmektedir. 2004 yılında izleyicisi ile buluşan dizi, 2012 yılına kadar izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarmıştır. FOX’da yayınlanan dizi totalde 177 bölüm devam etmiştir. Bryan Singer gibi dev bir ismin yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, özenle seçilmiş bir dizi, genç doktorun Doctor dizisi izle eğitimi ve ukala, sabit fikirli adı nam salmış bir doktorun hikayesine odaklanmaktadır. Dizide Dr. Gregory House olarak bilinen huysuz, saplantı sahibi, ukala ve kendini beğenmiş sınır tanımayan bir doktordur. Bu noktada ilginç vakalara ve hastalıklara teşhis koymakta bir dizi genç doktor ona yol arkadaşlığı edecektir.
  Doctor House M.D 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.2   345

Background
 1. House MD birinci sezon ile izleyicisini ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Özellikle başrolde sapkın ve ukala doktor Gregory House karakterine hayat veren Hugh Laurie sıra dışı performansı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Zor hastalıklara çözüm getirebilen ve üstün yeteneklere sahip Dr.House aynı zamanda katlanılması güç huylara sahiptir. New Jersey’de bulunan bir hastanede bulaşıcı hastalıklar konusunda uzman ve işinin ehli bir doktor olan Dr.House beraberindeki ekibi ile harikalar yaratmaktadır. Ancak kural tanımaz ve başına buyruk tavırları onun birçok hastanede uzun soluklu çalışmasına engel olmuştur. Kendisini işe alırken bu durumdan haberdar olan hastane yöneticisi Cuddy, onu dize getirebileceğini umut etmektedir. Ancak hastane çalışanlarının anti sempatisini kazanan Dr.House yasaları umursamayınca sürekli başına iş açacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. New Jersey’de bulunan Princeton-Plainsboro Hastanesi’nde 3 kişiden oluşan ekibi ile tanısı konulamayan hastalıkların teşhisini koyan Dr. Gregory House ününe ün katmaya devam etmektedir. Başkanlığını yaptığı Tanı Departmanlığı’nda en zor teşhisleri yapan Dr.House ve beraberindeki ekibi olası bazı vakalarda ise yakın dostu James Wilson’a danışmaktadır. Bir Nörolog, bir Kardiyoloji ve bir İmminolog’tan oluşan ekibi ile başarıdan başarıya koşan Dr.House başına iş açmadan duramamaktadır. Başı beladan kurtulmayan ve sürekli olarak yasaları çiğneyen Dr.House ailesi ile sorunları olan bir bireydir. Karmaşık bir aileye sahip olan Dr.House, anne ve babasına karşı da mesafeli yaklaşmaktadır. Ancak annesini içten seven Dr.House onu sevdiği kadar babasından nefret etmektedir. Kuralcı bir emekli ordu subayı olan babasına ciddi bir nefret duygusu besleyen Dr.House aile ilişkisini açığa vurmamaktadır. House MD ikinci sezon ile de izleyiciyi ekrana kilitleyecek.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. House MD üçüncü sezonu ile izleyicisi ile arasında güçlü bir bağ kurduğunu gösterdi. Dr. House teşhisi konulması zor hastalıkların teşhisini koymak için New Jersey’de bulunan hastanede çalışmaya devam etmektedir. Tüm çılgınlıklarına ve haddini bilmez tavırlarına rağmen aynı hastanede çalışmaya devam ederek kariyerinde alışılmışın dışında bir performans sergileyen Dr. House 24 bölümden oluşan dizinin üçüncü sezonunda üstün zekası ile kendine hayran bıraktıracaktır. Farklı ırk, cinsiyet ve meslek gruplarındaki farklı hastalıkların teşhisini koyarak tedavisine yön veren Dr.Gregory House bu sezonda kendisi ile içten bir bağ kurmak isteyen tecavüz mağduru hastasına içini dökecektir. Kendi hayatından yaşadığı korkunç anılarını hatırlayan House, babasının aşırı bir disiplin sahibi olduğunu ve kendisine yaptığı işkenceleri bir bir anlatır. Emekli ordu subayı olan nefret ettiği babasının soğuk gecelerde kendisini bahçede uyuttuğunu ve buz banyosu yaptırdığını ilk defa hastasına söyleyecektir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dizinin en fazla yankı uyandıran sezonlarından bir tanesi olan House MD dördüncü sezon yeni bölümlerinde Dr.Gregory House yine bambaşka hayatlara dokunacaktır. 16 bölümden oluşan ve FOX ekranlarında izleyicisi ile buluşan dizide birçok konuk ve yardımcı oyuncu diziye dahil olmuştur. Öte yandan her şeyin yolunda gittiği hastanede Dr.House hastalarının teşhislerini koymak ve onlara uygun tedavileri uygulamaktadır. Uzman ekibi ile hastalarının umutlarını yeşerten Dr.House kendi bohem hayatına ise çare bulamamaktadır. Karmaşık aile ilişkileri, çarpış arkadaşlıkları ve nizamsız tavırları ile sürekli olarak başına dert açan Dr.House birçok suçtan hakkında dava açılmış bir insandır. Medikal dizilerin en popüleri olan Dr.House dördüncü sezonunda da seyircisini ekran başına kilitledi.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. House MD beşinci sezon başkarakter Dr.House kendisini hayattayken anlaşamadığı babasını kaybeder. Yaka paça babasının kendisini cenazeye götüren yakın dostu Wilson’a itirafta bulunan House, John House’un kendisinin öz babası olmadığını açıklar. Henüz ergenlik döneminde fark ettiği durumu annesinin hamile olduğu dönemde babasının başka bir şehirde olmasına bağlamaktadır. Cenazeye katılan House, babasının kulağından bir deri örneği alarak DNA testi yapar. Nitekim Dr.Gregory House yıllardır emin olamadığı sorunun cevabını net bir şekilde alır ve haklı çıkar. Ancak sapkın tavırlarının ve nizamsız davranışlarının da üvey babasının aşırı disiplinli bir olmasından dolayı olduğunu tahmin eder. Mesleği uğruna yaptığı birçok gözü karalığın da babasından geldiğini düşünür. Öz babasından yıllar sonra izler bulmaya çalışan Dr.House karakterinin bu sezonda özel hayatında da hareketlenmeler olacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dizideki en etkin karakterlerden olan ve özel dedektiflik yapan Lucas Douglas ile Cuddy arasında bir ilişki olduğunu fark eden House, bunu göz ardı etmeye ört bas etmeye çalışır. Fakat sonrasında bu tutumundan vazgeçer. Önemli çalışmalar yapan ve ekibiyle çalışan Dr. Gregory House, çok uzun zamandır hiç kimse tarafından çözümlenememiş olan olaylara el atmaya ve durumları teşhis etmeye başlar. Sosyal ortamın ve toplumun neredeyse hiçbir kuralını umursamayan ve kendi düşünceleriyle hareket eden Dr. House oldukça azimli ve bir o kadar da anti sosyal biridir. Kendine özel bir ekip de kuran doktor, hastaların hayatını kurtarmak için alışılmışın dışında yöntemler denemeye devam etmektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Yasal ya da gayrimeşru yollar kullanarak her hastalığın teşhisini zor ya da kolay bir şekilde bulabilen ekip, yeni olaylar dizisiyle yine çok keyif verecek. Yedinci sezonu ile seyircisini meraklandıran House MD yedinci sezon bölümlerinde Dr.Gregory House tıbbı tanı uzmanlığını üst seviyelere taşımış, önceki kariyer deneyimlerinin aksine uzun soluklu olarak aynı hastanede görevine devam eden hasta ruhlu bir doktor olarak hayatına devam eder. Boşvermişlik, umursamazlık, sözünde durmama ve rahat tavırları ile birçok kişinin önyargılı yaklaştığı Dr.House hastaları ile olan ilişkileri ve özel hayatı gün yüzüne çıkmaktadır. 23 bölümden oluşan dizide bu sezonda yaşanacak olaylar ve olay örgüleri oldukça merak konusu.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Doktorluğu aşkla yapan kural tanımaz olduğu kadar hırslı olan ünlü doktor Gregory House ve ekibi diziye sekizinci sezonda veda edecektir. Dizinin son sezonunda olaylar örgüsü çözüme kavuşacaktır. Final bölümünde seyircisini şaşırtmanın yanı sıra üzen House MD sekinci sezonu ile FOX ekranlarına veda etmiş oldu. 22 bölümden oluşan dizinin final sezonunda son bölüm ile izleyiciler adeta dumura uğradıklarını dile getirmiştir. Son bölümünde başrol oyuncusu Dr.House’un cenaze sahnesinde bir hayli şaşıran izleyiciler durumun çok farklı olduğunu sonlarına doğru anlayacaktır. Hem hikayesi hem de teknik olarak sunduğu yenilikler ile gelmiş geçmiş en iyi doktorluk dizisi olarak öne çıkan House dizisi Amerika başta olmak üzere birçok ülkede en beğenilenler arasına girmiştir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap