1. Daredevil

  Daredevil

  İMDb : 7.8 3 Sezon  -   39 Bölüm

  Bir Marvel çizgi romanından TV dizisine uyarlanan daredevil dizisi, Marvel TV evreninin en etkin yapımlarından biri olmuştur. İlk defa 2015 yılında yayınlanan dizi Matt Murdock isimli görme engelli bir avukatın yasal ve yasadışı mücadelelerini anlatır. Charli Cox tarafından canlandırılan Murdock’ın en yakın dostları Foggy Nelson ve Karen Page’dir. Hukuk bürosu hizmetlerinde ortağı Nelson ile ücretsiz hizmetler sunan Murdock, New York bölgesinde Hell’s Kitchen bölgesi şeytanı olarak da bilinir. Ancak Şeytan geceleri kostümü ve görmeyen gözleri ile suçla mücadele etmektedir. Bu bilim-kurgu aksiyon dizisinde Murdock özellikle Kingpin, The Hand ve Elektra gibi güçlerle ile mücadele ederken hassas kulaklarından gelen özel güçlerinden faydalanır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.8   232

 1. Son Seri Olarak Punisher 2. Sezon Geliyor
    10 ay Önce   180
  Son Seri Olarak Punisher 2. Sezon Geliyor Punisher 2 sitemizde HD, Türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri ile bulunmaktadır. Arama yaparak diziye ulaşabilirsiniz.
Background
 1. Marvel TV evreninde yer alan daredevil 1. sezon ilk defa 2015 yılında Netflix kanalı üzerinde yayınlanmıştır. 13 bölümden oluşan ilk sezonda görme engelli avukat Matt Murdock’ın çocukluğundan başlanır. Küçük yaşta geçirdiği trafik kazasında gözlerini kaybeden Matt, eski bir dövüş sanatları ustası Stick tarafından yetiştirilerek, bir dövüş ustasına dönüştürülür. Bir boksör olan babası son dövüşünde hile yapar ve oğluna bir servet bırakır. Matt, ilerleyen yaşında bir avukat olur. Arkadaşı Foggy ile ortaklık kurduğu büroda Karen Page ile birlikte çalışmaya başlar. Geceleri ise Daredevil yani Hell’s Kitchen Şeytanı olarak üstün güçlerini kullanır. Bu güçleri sayesinde suçla ve suç imparatoru Kingpin yani Wilson Fisk ile savaşır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 2016 yılında Netflix internet kanalında bir Marvel dizisi olarak yayınlanan daredevil 2. sezon toplam olarak 23 bölüm sürmüştür. İlk sezonda hikayesi ve Kingpin ile savaşı anlatılan Matt Murdock, muazzam duyma yetisi ile suçla mücadele etmeye devam eder. Beraber çalıştığı Karen Page ile yakınlaşan Matt, bir anda eski sevgilisi ve kendisi gibi bir savaşçı olan Elektra ile karşılaşır. Elektra ve Stick onu yolundan döndürmeye çalışırken, asıl amaçları The Hand yani El adı verilen bir örgütle savaşmasını istemektedirler. El, birçok güçlü üyesi ile New York’ta hüküm sürerken, Elektra’nın ölümüne neden olur ve Matt’in ise Foggy ile dahi arası bozulur. Ayrıca New York’u birbirine katan Frank Castle yani Punisher ile mücadelesi de büyük bir heyecan yaratmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 2018 yılı Ekim ayında yayınlanan daredevil 3. sezon toplam 13 bölüm olarak Netflix kanalında yayınlanmıştır. İlk sezonda doğaüstü güçleri ile Daredevil olarak Hell’s Kitchen’da nam salan şeytan, Wilson Fisk’i devirmeyi ve hapse düşürmeyi başarmıştır. Fakat Fisk, ikinci sezonda Frank Castle’dan da yararlanmış ve hapishanede hükmünü sürdürmüştür. Bu sezonda Murdock’tan intikam almak ister. Dizi büyük bir macera içinde iki yıl sonra tekrar Fisk ve Murdock arasında geçen savaş anlatır. Defenders sonrasında enkazdan kurtarılan Murdock, iyileştikten sonra bir bunalım yaşasa da tekrar eski kimliğine kavuşur. Bu arada Foggy ve Page’in karşılaştıkları olaylar ve Murdock’ın özel hayatında ortaya çıkan gerçekler de ayrı bir yer tutmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap