1. Breaking Bad Türkçe Dublaj izle

  Breaking Bad Türkçe Dublaj izle

  İMDb : 8.4 5 Sezon  -   62 Bölüm

  Breaking Bad izle

  2008 yılında yayınlandığı ilk günden itibaren dünya rekorları kırarak izlenen breaking bad dizisi, 5 yıl boyunca büyük bir ilgi görmüştür. Aksiyon ve macera türünde olan dizi aynı zamanda trajikomik bir hikayeye sahiptir. Vince Gilligan tarafından tasarlanan dizide Bryan Crasnton tarafından canlandırılan Walter White karakteri 50 yaşında bir lise kimya öğretmenidir breaking bad izle. Engelli bir çocuğa sahip olan White, ek işlerle geçinmeye çalışırken, beklenmedik bir şekilde kanser olduğunu öğrendikten sonra yolunu şaşırır breaking bad türkçe dublaj izle. Bu noktadan sonra dizinin seyri değişir ve Aaron Paul tarafından canlandırılan Jesse Pinkman karakteri ile uyuşturucu işine girer. Kısa sürede sentetik uyuşturucu üretiminde meşhur bir hale gelerek büyük gelirler elde eder breaking bad altyazılı izle. Ama bir yandan da başı büyük dertlere girer ve büyük maceralara atılır.
  Breaking Bad Türkçe Dublaj izle 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.4   536

Background
 1. 2008 yılında 7 bölüm olarak Amerikan AMC kanalında yayınlanan breaking bad 1. sezon kısa sürede büyük bir popülerlik elde etmiştir. İlk sezonda kimya öğretmeni Walter White’ın hikayesine değinilmiştir. Ailesini geçindirebilmek için ek işlerde dahi çalışan White kanser olduğunu öğrendikten sonra ailesini geleceği hakkında endişelere kapılır. Hamile olan karısı Skyler ve engelli oğlu Walter Jr. için bir gelecek hazırlamak adına arayış içine girer. Akciğer kanseri ile karmakarışık bir haline gelen Walter, yasadışı uyuşturucu ticaretine bulaşır. Eski öğrencilerinden biri olan Jesse Pinkman ile yüksek kaliteli metamfetamin pişirmek için düzenek kurar ve büyük bir maceranın içine atılır. Artık uyuşturucu dünyasında adı anılan bir isim haline gelmiştir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 2009 yılında 13 bölüm olarak Amerikan AMC kanalında yayınlanan breaking bad 2. sezon he bölümünde daha yüksek bir aksiyon oluşturmuştur. İlk sezonda kendine takma isim olarak Hesienberg adını seçen Walter White, ürettiği metamfetamin kalitesi ile duyulmaya başlamıştır. Ortağı Pinkman ile ürettikleri uyuşturucuyu Tuco’ya satmaktadır. Fakat Jesse yaptığı hata ile Tuco’yu kızdırır ve bunun üzerine ortalık karışır. Tuco sinir ile Jesse ve Walter’ı kaçırır. Tuco öldürüldükten sonra işlerini yoluna koyan ortaklar, Avukat Saul ile tanışır. Ancak Saul hem legal hem de illegal bir çalışma şekline sahiptir. White, yavaş yavaş bir düzen oluşturmaya başlarken, Jesse’nin kız arkadaşı Jane yeniden işleri bozmaya başlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 13 bölüm olarak 2013 yılında Amerikan AMC kanalında yayınlanan breaking bad 3. sezon Jesse Pinkman üzerinden başlar. Jesse, kız arkadaşı Jane öldükten sonra büyük bir üzüntü yaşamıştır. Tedavi olmak isteyen Jesse ve boşanma kararı veren Skyler Walter için tüm düzenini bozmuştur. Kendi başına yaşamaya başlayan Walter, meth pişirmeyi bırakmıştır. Ancak Saul ve Gus kendisini yeniden ikna etmek için bir laboratuvar kurarlar. White yeniden met pişirmeye başlar. Bu sırada Tuco’nun kuzenleri bir yandan Jesse bir yandan intikam alma çabası içindedir. İntikamlar ve cinayetler ortalığı iyice karıştırırken, bu durum Walter ve Jesse için de daha büyük bir tehlike oluşturur. Ortaklar bu durumdan sıyrılmaya çalışırlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 2011 yılında 13 bölüm olarak Amerika’da yayınlanan breaking bad 4. sezon Gale’in öldürülmesi öyküsü ile başlar. Bu durumda Jesse ve Walter’a ihtiyacı olan Gus, ortakları öldürmekten vazgeçer. Walter ailesine teminat oluşturmak adına Gus’ı ortadan kaldırmak istemektedir. Jesse ise işlediği cinayetin hesabı yüzünden kendisi ile yüzleşir. Ancak bu konuda Gus kendisine yardım ettiği için Walter ile arası açılır. Walter’ın bacanağı Hank ise iş yükü altında ezilmesine rağmen sakat hali ile büyük bir başarı elde eder. Sezon boyunca eşi Skyler, Walter için büyük bir destek oluşturur. Bu destek sayesinde Walter kazandığı paraları temize çıkarırken, aynı zamanda da yeni bir macera içine girmekten kaçamamıştır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İlk 8 bölümlük part ile 2012 yılında ve son 8 bölümü 2013 yılında yayınlanan breaking bad 5. sezon dizinin final sezonu olmuştur. Bir önceki sezonda GUS öldükten sonra Walter ve Jesse yeni bir üretim ağı oluşturmak ister. Bir taraftan Hank ise halen olayların altını kazımaya devam etmektedir. Walter ise iş birliği yaptıkları Mike’ı öldürür. Walter emekli olmaya kadar beklerken, Hank aldığı bir davet sırasında Walter’ın Hesienberg olduğunu öğrenir. Hank Jesse ile ittifak kurarken, Walter Jesse’yi öldürtmek ister. Ancak işler yanlış gidince Hank ölür. Skyler, Hank’in ölümünde Walter’ı sorumlu tutar. Uzun bir süre kanser ile savaşarak saklandığı yerden çıkan Walter artık yaralandığını fark etmiştir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap