1. Band of Brothers

  Band of Brothers

  İMDb : 8.2 1 Sezon  -   10 Bölüm

  Band of Brothers, tarihçi ve biyografici Stephen Ambrose tarafından yazılan romanın aynı adlı dizi versiyonudur. 2001 yılında seyirciyle buluşan dizi, şu ana kadar 2. Dünya Savaşını anlatan en iyi dizi olarak gösteriliyor. Askerler arasındaki dostluğun, görev duygusunun, güvenin olağan üstü sahnelerle anlatıldığı dizi adeta bir cesaret öyküsü oluşturuyor. Dizide Amerikan ordusunun 506. Alayının 101. Hava Gücüne bağlı Easy Bölüğündeki askerlerinin tecrübeleri temel alınarak kurgulanmış. Olaylar askerlerin temel eğitim aldığı Toccoa kampında başlıyor. Normandiya Çıkartması, Operasyon Market Garden’la devam ediyor. En sonda da savaşın sonlarında meydana gelen Bastogne Savaşıyla son buluyor. 10 bölüm devam etmiş olan diziyi tekrar tekrar izleyen binlerce insan var.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.2   330

Background
 1. Band of Brothers 1. Sezon, 2001 yılında yayınladı ve 10 bölüm boyunca devam etti. Dizi, biyografi ve tarihçi yazar Stephen Ambrose tarafından aynı adla yayımlanan romandan senaryolaştırılmıştır. Ambrose, kitabını dizide anlatılan Easy Bölüğünden hayatta kalanlarla gerçekleştirdiği röportajlara dayandırarak hazırlamıştır. Dizi de de birebir bunlara bağlı kalınmış, yaşananlar tüm gerçekliğiyle izleyiciye sunulmuştur. Hala 2. Dünya savaşını anlatan en iyi dizi olarak nitelenen Band of Brothers 1. Sezon Amerikan Ordusunun 506. Alayının Easy Bölüğü askerlerinin Georgia’daki Toccoa kampında temel eğitim almalarıyla başlıyor. Sonrasında Normandiya Çıkarması, Operasyon Market Garden ile devam edip Bastogne savaşıyla son buluyor. Askerlerin sergilediği görev duygusu, güven ve dostluk olağanüstü sahnelerle izleyenlere sunuluyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap