1. Avatar Son Hava Bükücü

  Avatar Son Hava Bükücü

  İMDb : 8.3 3 Sezon  -   61 Bölüm

  Avatar Son Hava Bükücü Animasyon Dizisi izle

  Avatar Son Hava Bükücü, 21 Şubat 2005-19 Temmuz 2008 tarihleri arasında 3 sezon, 61 bölüm olarak izleyicilerin karşısına çıkmış bir çizgi dizidir. Dizi, Asya dövüş sanatlarının ve elementlerin etrafında döner. Avatar Aang ile arkadaşları Ateş Kralı’na karşı mücadele ederler. Ateş Kralı son derece acımasızdır ve Avatar ile arkadaşları dünyayı onun kötülüklerinden korumaya çalışırlar. Her bölümde Avatar ve arkadaşlarının farklı bir macerası yer alır. Aang 12 yaşındadır; fakat aslında 112 yaşındadır. Tapınakta yaşarken yaşlı keşişlerden kendisinin Avatar olduğunu öğrenir. Keşişler tarafından bu bilgi 16 yaşında verilmesi gerekirken yaklaşmakta olan savaştan dolayı Aang’a 4 yıl önce söylemek zorunda kalırlar. Bunu öğrenen Aang mücadeleye başlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.3   677

Background
 1. Avatar: Son Hava Bükücü 1. sezon 21 Şubat 2005-2 Aralık 2005 tarihinde izleyicilerle buluşmuş ve 20 bölümden oluşmaktadır. Sezon bölümleri Aang ve arkadaşları Katara ile Sokka etrafında şekillenir. Grup kendilerinin eğitmesi için bir su bükücü arayışındadır ve Kuzey Kutbuna doğru yola çıkarlar. Burada Ateş Ulusu’nun, Toprak Krallı’nın ve Su Kabileleri’nin Hava Gezginleri’ne karşı büyük bir savaş açtığını görürler. Savaşı sonlandırabilecek tek kişi Aang, yani Avatar’dır. Bunun için hava, su, toprak ve ateş elementlerinin dördünde de ustalaşması gerekir. Avatar ve arkadaşları yolculuk boyunca Zuko, General Iroh, Amiral Zhao gibi kendilerine saldıran çeşitli güçlerle de mücadele etmek zorunda kalırlar fakat hedeflerinden vazgeçmezler.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Avatar: Son Hava Bükücü 2. Sezon, 17 Mart 2006 – 1 Aralık 2006 tarihleri arasında 20 bölüm olarak yayınlanmıştır. Aang bu sezon boyunca dünyayı kurtarmak için eğitimler alıp mücadelesine devam eder. Daha önce hava bükmeyi bilmektedir ve Katara ile Toph’un yardımıyla su ile toprak bükmeyi, Zuko’nun yardımıyla da ateş bükmeyi öğrenecektir. Her üç eğitmenin eşliğinde Aang’ı zorlu bir süreç beklemektedir. Bölümler ilerledikçe Aang hem güçlenir hem de olgunlaşır. Bir taraftan Katara’ya da aşıktır ve birlikte olacaklarını düşünür. Oysa Katara önlerinde bulunan savaşı bahane ederek Aang!a karşı çıkar. Sezon sonunda Aang ölür. Katara onu hayata döndürmeye çalışır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Avatar: Son Hava Bükücü 3. Sezon bölümleri 21 Eylül 2007 – 19 Temmuz 2008 tarihleri arasında 21 bölüm halinde yayınlanmıştır. Aynı zamanda son sezondur. Bu sezonda Aang, Zuko ile iş birliğine girer. Zuko Ateş Ulusu tahtının varisidir ve babasıyla kıyasıya bir mücadele içindedir. Kimi zaman ulusu için babasının yanında olması gerektiğini düşünse de Aang’ı yakalamaya çalışarak babasına hizmet ettiğini anlayarak olması gereken tarafın Aang’ın yanı olduğuna karar verir. Zuko bir taraftan babasıyla mücadele ederken bir taraftan da Aang’a ateş bükmeyi öğretmeye çalışır; fakat Aang’ın karakteri bir hayli zorlanmalarına sebep olur. Sonunda Aang ateş kralını yenerek savaşı sonlandırır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap