1. Arrow

  Arrow

  İMDb : 5.8 7 Sezon  -   152 Bölüm

  Arrow Türkçe Dublaj izle

  Aslında bir çizgi roman karakteri olan Arrow süper kahramanlar içerisinde kendine has bir kitlesi olan karakterdir. Öyle ki DC Comics onu sınırlı tutmayıp film ve dizi sektöründe de izleyiciyle buluşturmuştur. Arrow dizisi uyarlanırken karakterin has özellikleri alınıp adından da anlaşılacağı üzere ok kullanmayı bilen bir karakter üzerinde şekillenirken oku bu denli iyi kullanmasında ne etkili oldu? Bunun cevabı dizinin tüm bölümlerinde gizlidir. Bir tekne kazası ile adaya düşen Oliver Queen bu adaya düştükten yıllar sonra bulunur. Döndüğünde ise eskisinden çok farklı bir kişiliğe bürünürken diğer yandan babasının on söylediği tüm hatalarını düzeltmek adına işe koyulur.
  Arrow 10.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      5.8   878

Background
 1. Green Arrow adı verilen Arrow 1. sezon da karaktere can veren Stephen Amell baş karakterde boy göstermektedir. İlk sezonunun kurgusu ıssız bir adaya tekne kazası sonucunda Düşen Oliver Queen ve babasına verdiği söz üzerinde bir kurgu vardır. Beş yılı bir adada geçiren Oliver düştüğü adada aslında yalnız değildi. Bu adada başına gelenler onu değiştirir. Geri döndüğü Starling City’ e adaleti getirmek adına yapılan hataları telafi ederken kahraman yalnız olmaz. İlk başlarda öyle olsa da koruması karakteri en büyük yardımcısı olur. Şehrine adaleti getirmek uğruna oku en iyi şekilde kullanan yeşil bir maskeli be kapüşonlu karakterdir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Birinci sezondan tanınan Stephen Amell Arrow 2. sezon da yine izleyiciyle buluşurken rolüne iyice bürünerek keyifli seyir sunuyor. Hatırlanacağı üzere birinci sezonunda babasının dileğini yerine getirerek bulunduğu şehirdeki hataları düzeltmek adına kanunsuz olarak tanımlanmasına rağmen suçluları cezalandırıyordu. Diğer yandan annesi ile ilgili gerçekler ve yakın arkadaşının ölümü onu derinden sarsmıştı. Slade karakteri ön plana çıkarak karşı tarafta yer alması dolayısı il ikinci sezon daha çok Slade ve Arrow arası bir çekişme üzerinden dönerken bu çekişme izleyicileri hangi maceraya atıyor izleyince görülebilir. Muhteşem kurgusu ve kaliteli oyunculuklarla göz dolduran bu seri dizi severlerini ikinci sezonda da kendine bağlıyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. En son Oliver’ın yani Arrow ve Slade’ın çekişmesine tanık olunan sezonun ardından Starling City daha büyük bir düşman ile karşı karşıya kalıyor. Diğer sezonları kadar sürükleyici olduğu bu sezonunda yardımcı olarak farklı süper kahraman karakterleri de Arrow’a yardımcı olmak için diziye giriyor. Arrow 3. sezon bölümlerinde yer alan Flash ve A.T.O.M. karakterleri farklı bir heyecan oluşmasına olanak sunmuştur. Oliver’ın kız kardeşi Thea’nın babası olan Malcom ile şehri terk edişi ardından babasının eğitimi ile bambaşka biri olarak seyirci karşısına çıkar. Diğer yandan işler karışır ve bu olaylar karşısında maceranın yönü de değişir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Farklı tarzı okları ve yeşil kapüşonu ile kısa sürede herkesin ilgi odağı olan Arrow 4. sezon da farklı bir deneyim yaşatmaktadır. Oldukça karmaşık gibi görünen olaylar aslında ince bir ip ile birbirine bağlanmıştır. Flashback sahneleri meşhur olan bu dizide dördüncü sezonda sık sık geçmişe bir bakış olmaktadır. Tek bir kötü adamla sınırlı kalmayan bir sezon olarak çeşitli kötü adam karakterleri farklı açılardan bakılmasına olanak sunuyor. Arrow yine hızını kesmeden suçlularla mücadele etmeye devam etmektedir. Bu sezon da Diggle da bir süper kahraman olarak izleyici ile buluşuyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Kendine has bir kitle oluşturması kadar yeni kişileri de bu fan ekibine ekleyen Arrow 5. sezon bölümleri ile izleyicilerine soluksuz bir sezon daha sunuyor. Stephen Amell ve John Barrowman gibi kaliteli oyuncuların hayat verdiği karakterlerden oluşuyor. Diğer yandan Rusya’ya giden Oliver’ın flashback sahneleri bu sezonda son bulamasına ek olarak ana kötü karakter Prometheus olarak şekillenecek ve olay bu karakter üzerinden ilerleyecek. Farklı bir işe girişen Oliver belediye başkanı olarak görev alacak. Ancak görevi sırasında yolunda gitmeyen işler dolayısı ile çuvallayacak olan karaktere kız kardeşi olan Thea karakteri yardımcı olacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Diğer sezonlarına bakıldığında Arrow 6. sezon bölümlerinde her şey tepetaklak olup bambaşka bir sezon izleyiciye sunuluyor. Oliver’a takan bir karakter boy gösterdi. Herhangi bir sebep olmadan takan bu karakter asıl olan al aşağı yapılması gereken karakter değil de bambaşka biriymiş. Karmaşıklığı fark eden Oliver kendisini zorlayan bir oyun içerisinde kaldı. Rİcardo Diaz dizi içerisindeki Cayden James karakterinin tüm rolünü çaldı ve Arrow karakteri olan Oliver’a tülü hileler yaparak aklını karıştırdı. Tepetaklak olan Oliver takım arkadaşları ile tartışmaya başladı tüm takım arasında derin bir tartışma ortamı ve dağılmalar boy gösterdi.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Yeşil kapüşonu ile ilgi odağı olmaya devam eden Arrow bu sezonda bambaşka bir kurgu ile izleyicisi ile buluşuyor. Diğer sezonlarda kimliği gizli olan Oliver karakteri diğer adı ile Arrow ifşa oluyor ve bu çerçevede şekillenen bir kurgu ortaya çıkıyor. Arrow 7. sezon da belirlenen kimliği ile birtakım sonuçlara tabi tutulup bunlarla arşı karşıya kalıyor. Hapishaneye giren karakter yüksek güvenlik ile tutulurken diğer yandan şehirde yeniden Arrow karakteri görülüyor. Yeni bir düşman edinen Oliver bu düşman ile nasıl başa çıkıyor, hapishanede yaşadıkları ve diğer tüm maceralar ile bambaşka ve heyecan dolu bir sezon sunmaya devam ediyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap