1. Agents of S.H.I.E.L.D

  Agents of S.H.I.E.L.D

  İMDb : 6.7 6 Sezon  -   110 Bölüm

  Agents of S.H.I.E.L.D dizisi büyük bir hayran kitlesine sahip olan süper kahraman evrenlerinden Marvel evreninde geçmektedir. Marvel tarafından gerçekleştirilen ilk dizi projelerinden bir tanesidir. Avengers filminden de tanıdığımız hatta bu filmde hayatını kaybeden Ajan Coulson dünyada ortaya çıkan doğa üstü ve dünyanın akıbetini tehdit eden olaylara karşı mücadele edebilmek için müdür Nick Fury’nin de izni ile Shield isimli bir ekip kurar. Shield ekibinin kurulması üzerine müdür Nick Fury bu ekibe bir adet de uçak tahsis eder. İlk kurulduğunda ekip Ajan Coulsun ile birlikte 5 kişiden oluşur.  Skype ismi ile tanına bir hackerin da ekibe katılması ile ekip son halini alır. Ekipteki hiçbir üye süper güçlere sahip değildir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   500

Background
 1. Agents of S.H.I.E.L.D 1. Sezon Nick fury isimli müdürün Ajan Phil Coulson isimli çalışanına S.H.I.E.L.D isimli bir ekip kurmasına izin vermesi ile başlar. Ajan Phil Coulsun Avengers filminde ölmüştür. Ekibini kuran Ajan Phil Coulson dünyada oluşan doğa üstü olayları incelemeye ve bu olaylara müdahale ederek insanların zarar görmesini engellemeye çalışır. Ekip son halini aldığında 6 kişiden oluşur. S.H.I.E.L.D ekibi dünyadaki tüm doğa üstü ve tehlikeli olayları incelese dahi en büyük ve azılı rakipleri kendini The Clairvoyant diye isimlendiren süper kötüdür. Hiçbir süper kahraman gücüne sahip olmayan ekip sahip oldukları takım çalışması sayesinde bu süper kötüyü alt etmek için mücadele verecektir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Agents of S.H.I.E.L.D 2. Sezon Phil Coulson üzerinden yoğun bir şekilde ilerlemektedir. S.H.I.E.L.D ekibinin kurucusu olan ajan Phil Coulson bu sezonda kendisini büyük oranda uzaylı sembollerini çözmeye adamıştır. Phil Coulson uzaylı sembolleri üzerine yaptığı araştırmalarda oymalar ile ilgili enteresan birçok bilgi keşfeder. Uzaylı oymaları aslında yalnızca birer sembolden ibaret değildir. Aslında uzaylı oymaları San Juan şehrinin altında bulunan uzaylı şehrinin 3 boyutlu bir diyagramıdır. İlerleyen zamanlarda bu gizemin çözülmeye çalışılması ile birlikte Skye ve Raina karakterleri insanüstü varlıklara dönüşür. Triplett isimli karakterin ise hayatı son bulacaktır. S.H.I.E.L.D topluluğunun gerçek yüzü de bu sezonda ortaya çıkacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Agents of S.H.I.E.L.D 3. Sezon her sezon olduğu gibi büyük bir merakla karşılandı. Sezonun bölümlerinde karakterlerimizin aile hayatları ile daha iç içe bir hal aldık. Ekibin kuruluş amacı olan dünya üzerinde gerçekleşen doğa üstü olayların insanlara zarar vermesini önleme amacı halen devam etmekte ve yeni kötü karakterler ile mücadele edilmektedir. Phil Coulson bu sezonda sevdiği kadını bulur. Mutlu olacakları anda ise sevdiği kadın trajik bir şekilde hayatını kaybeder. İnsan üstü varlıklar ise artık Shangri La isimli doğa üstü mekanda saklanmamaktadır. Dünyaya karışan bu varlıklar güçlerini insanlara göstermemekten kaçınmamaktadır. S.H.I.E.L.D ise yine görevlerini büyük bir gizlilik ile gerçekleştirmeye devam eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Agents of S.H.I.E.L.D 4. Sezon aksiyon dolu bir şekilde başlamaktadır. Aramıza yeni katıldığı söylenebilecek olan süper kötülerden Quake sezonun başlangıçta en çok dikkat çeken isimdir. Quake gözcülerinden kalan ekibe karşı doğa üstü bir saldırı gerçekleştirerek sezonu başlatır. Tüm hayatta kalanları yok eder. Phil Coulson ve ekibimiz ise artık Nick Fury için değil yeni bir patron için çalışmaktadır. Bu kişi ise Jeffrey Mace’dir. Jeffrey Mace doğa üstü güçlere sahip olan iyi birisidir. İnsanlara karşı S.H.I.E.L.D’yi temsil edebilmesi üzere seçilmiştir. Mace’in ilk emirlerinden bir tanesi Ajan Phill Coulson ve ekibine Quake’i takip etmemeleri yönündedir. Ancak ekip bildiğini okuyacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Agents of S.H.I.E.L.D 5. Sezon ekibin büyük ikilemler arasında kalacağı bir sezondur. Centipede serumunu kullanmak için ekibin önünde iki tane seçenek vardır. Bunlardan bir tanesi ölüm döşeğinde olan ve ekibin lideri Ajan Phil Coulson’ın kurtarılması diğeri ise Talbot’un mağlup edilmesidir. Ekipte herkes farklı şeyleri savunmakta ve zaman hızla akmaktadır. Yo-Yo gelecekten gelen kendisinin söylediği sözleri ekibe kızgın bir şekilde hatırlatır. BU sözlerde dünyanın kurtarılabilmesi için Phil Coulson’un feda edilmesi gerektiği yer almaktadır. Ancak ekip bu fikir üzerinde bir yargıya kavuşamaz. Bunun üzerine bir oylama fikri ortaya atılır ancak bu esnada oylama seçeneğini baltalar. Artık yapılabilecek tek ihtimal Ajan Coulson’ın yeniden diriltilmesidir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 2013 yılından bu yana 5. Sezonu yayınlanan Agent Of SHİELD, takipçilerine aksiyon, macera ve dram dolu bir geçmiş sundu. Mayıs 2018’de beşinci sezonu sonlanan dizinin takipçileri Agent Of SHİELD 6. Sezon ne zaman başlayacak ya da dizi devam edecek mi gibi sorular sormayı sürdürüyorlar. Pek çok takipçi dizinin altıncı sezonunun Mayıs 2019’da başlayacağını tahmin ediyordu. Fakat Jemma Simmons karakterini canlandıran Elizabeth Henstridge hayranlarına verdiği yanıtla 6. Sezonun ne zaman başlayacağını biraz daha netleştirdi. Ünlü oyuncu İnstagram hesabından kendisine yöneltilen Agent Of SHİELD 6. Sezon ne zaman başlıyor sorusuna Temmuz 2019 şeklinde cevap verdi. Böylece yeni bölümler için temmuz ayının beklenmesi gerektiğini öğrenmiş olduk.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap