1. Agent Carter Marvel’s İzle

  Agent Carter Marvel’s İzle

  İMDb : 7.5 2 Sezon  -   18 Bölüm

  2015-2016 yılları arasında yayınlanan agent carter dizisi, bir Marvel TV serisi olarak ABC kanalı tarafından yayınlanmıştır. Carter rolünde Marvel yapımlarında aynı rol ile birçok defa bilinen Hayley Atwell ve önemli bir rol olarak Howard Stark rolünde ise Dominic Cooper görülmüştür. Marvel televizyon evreninde yer alan bu bilim-kurgu fantastik dizi, 2. Dünya Savaşı yıllarında başlar. Captain America’nın sevgilisi olan Carter, Steve Rogers öldükten sonra bir kadın ajan olarak biriminde kendini ispatlama çabası içine girer. Aslen bir tanıtım olan ilk sezon sonrasında dizinin ikinci sezonunda Peggy Carter, Howard’ı aklamak için mücadele verir. Bu mücadelede özellikle Edwin Jarwis kendisine büyük yardımlarda bulunur.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5   321

Background
 1. 8 bölüm olarak 2015 yılında Amerikan TV kanalı ABC üzerinde yayınlanan agent carter 1. sezon Captain America Steve Rogers’ın okyanusa düşen gemisi ile başlar. Rogers öldükten sonra Peggy Carter, 2. Dünya Savaşı bitene kadar ekibi ile birlikte sürdürdüğü görevinden dönmüş ve ajan olarak gizli bir örgütte çalışmaktadır. Gerçek yaşamında kimliğini gizleyen Peggy, alımlı ve güzel havası ile ajanlıkta gayet başarılıdır. Fakat çalıştığı kurumda tek kadın ajan olması sebebi ile hor görülen ve kabul edilmeyen Carter, aynı zamanda Howard Stark için de bazı özel görevler yapıyor. Bu görevlerde Stark’ın yardımcısı Jervis ise Peggy Carter’a büyük yardımlarda bulunmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 10 bölüm olarak Amerikan ABC kanalında yayınlanan agent carter 2. sezon itibarı ile Peggy Carter’ın daha başarılı bir ajan olarak görev almasını gösterir. İlk sezonda Howard Stark ve Jervis ile büyük felaketleri önleyen Carter, ikinci sezonda da halen Hydra denilen gizli yasadışı örgütün çalışmalarına engel olmaya çalışmaktadır. Sezonda Carter iş arkadaşı, Enver Gjokaj tarafından canlandırılan Daniel Sousa karakteri ile birlikte çalışmalarını sürdürür. Howard Stark’ın yanlış ellere geçen teknolojileri nedeni ile dünya tehlike altında yer almaktadır. Önemli bir silahı kontrol eden meşhur aktris Madame Masque’nin engellenmesi için mücadele verilir. Carter ileride kurulacak SHIELD isimli örgüt için de temel oluşturacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi1.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz. Özellikle ödüllü filmler ile film izle keyfiniz katlanacaktır.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir. Sitemap